تشکر. کارن باس حرکت بر روی بایدن معاون ریاست جمهوری لیست

تشکر. کارن باس است که تحت بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همسر در حال اجرا با توجه به دو نفر آشنا با فرآیند.

باس 66 که به نمایندگی از لس آنجلس در خانه برای پنج نظر می پیوندد یک تخته سنگ از برجسته زنان از رنگ است که در مخلوط ایستاده با بایدن در دموکراتیک بلیط. او خواهد بود دوم کالیفرنیا در مخلوط پیوستن به بهداشت ، کامالا هریس است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان میان جلو دونده.

بایدن گفت که او انتظار دارد که برای تصمیم گیری در یک همسر در حال اجرا در اطراف آغاز ماه اوت است. او متعهد شده است برای چیدن یک زن و خواست توسط یک نوار گسترده ای از دموکرات ها به انتخاب یک رنگ.

یکی از افرادی که تایید کرد که باس حال بررسی گفت که او تا به حال به دست آورده نیت در بایدن اردوگاه به طور فعال به حمایت از او قبلا در این کمپین که “کشتی شد لیست.”

تبلیغات

باس جذاب این فرد گفت: همچنین از آنجا که او نه به عنوان بدیهی است که بلند پروازانه برای ریاست جمهوری خودش را به عنوان برخی از دیگر رقیب مانند هریس یک رقیب سابق به بایدن برای سال 2020 نامزدی. این فرد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث محرمانه فرایند به نقل از بایدن عنوان کرد و گفت این تصمیم: “من به دنبال کسی که می تواند انجام این کار ندارد و کسی که می خواهد کار دیگر.”

باس ندارد به عنوان بالا مشخصات ملی به عنوان برخی از زنان دیگر در دست بررسی است. اما او به خوبی مورد احترام در میان دموکرات در کالیفرنیا به عنوان یک رئیس سابق مجلس ایالتی و در کاپیتول هیل به عنوان رئیس کنگره سیاه حزبی.

او قانونگذاری برجسته رشد کرده است در هفته های اخیر به عنوان او گرفته کمر — در مجلس نانسی پلوسی درخواست — در یک لایحه به مجموعه ای از استانداردهای ملی برای پلیس در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. در میان دیگر مفاد این لایحه ممنوعیت chokeholds و مدنی مناسب در برابر افسران متهم به سوء آسان تر را به دادگاه.

تبلیغات

این بایدن کمپین علاقه باس اخیر است. دو هفته پیش یک باس سخنگوی گفت: بار است که کنگره “آگاه است که او در ترکیب” در مورد معاون ریاست جمهوری بررسی صلاحیت. دفتر او کاهش یافته است به نظر سه شنبه ،

باس’ بررسی شد به گزارش ایسنا.

وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش روز سه شنبه توسط, MSNBC, باس معوق به بایدن اردوگاه.

“از احترام به مبارزات انتخاباتی در صورت وجود هر گونه سوال در این زمینه من فکر می کنم آنها باید کارگردانی وجود دارد,” او گفت:. “من تمرکز تنها در 48 ساعت آینده: یکی آنچه اتفاق می افتد در سنا و دو گرفتن این لایحه به [این] سنا از خانه.”

تبلیغات

بایدن انتخاباتی کاهش یافته است به نظر.

این بایدن کمیته است که بررسی صلاحیت نامزدهای بالقوه برای معاون رئیس جمهور در حال حاضر شده است در تماس با چند تن از زنان بسیار مرموز روند.

در میان کسانی که تحت بررسی در علاوه بر این به هریس در حال Rep. وال Demings فلوریدا سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف همه آنها آفریقایی; نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام که لاتین و بهداشت ، Tammy Duckworth ایلینوی, که, آسیایی, آمریکایی.

بایدن همچنین با توجه به برخی از زنان سفید پوست از جمله بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. اما از سوی دیگر ، ctq از مینه سوتا اخیرا به خارج نام او از نظر او چشم انداز محو شد و گفت: او معتقد بود که بایدن باید با انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا.

تبلیغات

هر چند مترقی دموکرات باس دارای روابط نزدیک با جمهوری خواهان از جمله خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی Bakersfield و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

باس’ نام شده شناور برای معاون ریاست جمهوری توسط برجسته دموکرات از جمله لس آنجلس سابق شهردار آنتونیو Villaraigosa.

شهردار سابق که شناخته شده باس از آنجا که 1970s روز سه شنبه گفت که سطح خود را از تجربه “مسابقات تا به هر کسی.”

“این بایدن تیم در حال رفتن به این تصمیم بر اساس مجموعه مهارت و تجربه و توانایی خود را به مرحله کفش جمهور باید که لازم باشد — و من فکر می کنم که او قطعا متناسب با آن لایحه” Villaraigosa گفت.

تبلیغات

در اوایل این ماه Rep. James E. Clyburn (D-S. C.) خانه دموکراتیک شلاق خواست بایدن اردوگاه برای انتخاب یک زن سیاه و سفید و گفت که باس “خواهد بود به همراه بزرگ است.”

“سابق مجلس در کالیفرنیا? که رو به علاوه” او گفت:. “او یک فرد بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>