سن برناردینو کانتی اعلام کرد نژاد پرستی یک بحران بهداشت عمومی’

در حالی که COVID-19 همه گیر شده است در صدر بیش از 10 ، 000 موارد تایید شده در San Bernardino County هیئت ناظران در روز سه شنبه اعلام کرد این اولین بار بود, California شهرستان به طور فعال به رسمیت شناختن دیگری بحران بهداشت عمومی: نژاد پرستی.

توسط 5-0 رای سهشنبه هیئت مدیره به تصویب یک قطعنامه “افزوده است که نژاد پرستی [است] بحران بهداشت عمومی است که منجر به نابرابری در خانواده و ثبات سلامت و روان, سلامتی, آموزش, اشتغال, توسعه اقتصادی, امنیت عمومی و عدالت کیفری و مسکن.”

“این است که تاریخی برای سن برناردینو کانتی در نظر گرفتن اولین گام” گفت: رئیس هیئت مدیره کورت Hagman. “ما احتمالا تنها شهرستان ما در کالیفرنیا تا کنون انجام این کار و این آغاز از آنچه که ما در حال انجام است. این است نتیجه نهایی.”

قطعنامه شناسایی نژادپرستی در نتیجه “ساختار فرصت و تعیین ارزش صرفا بر اساس رنگ پوست و دیگر ویژگی های فیزیکی که ایجاد ناعادلانه معایب برخی از افراد و جوامع و ناعادلانه مزایای دیگر افراد و جوامع و در نتیجه جلوگیری از جوامع به عنوان یک کل از دستیابی به پتانسیل کامل خود را.”

تبلیغات

این قطعنامه به رسمیت می شناسد مشکلات متعددی San Bernardino County, سیاه چهره جامعه از جمله نرخ مرگ و میر نوزادان بیش از دو شهرستان به طور متوسط.

سرشماری ایالات متحده در فهرست سیاه جمعیت در 9.4% در شهرستان اما با توجه به وضوح در حدود 19 درصد از شهرستان جمعیت زندان سیاه و سفید همراه با 38 درصد از کسانی که رزرو در بازداشتگاهها نوجوان و بیش از 21 درصد از شهرستان جمعیت بی خانمان.

قطعنامه می گوید: این شهرستان خواهد شد در از بین بردن نژاد پرستی به وسیله چند تن از جمله افزایش تنوع در بخش نیروی کار و مطالعه سیاست های موجود و شیوه های “را از طریق یک لنز از برابری نژادی” برای ترویج و حمایت از تلاش های است که اولویت بندی های بهداشتی برای افرادی که از رنگ.

نیز وجود دارد برنامه ای برای همکاری بیشتر بین شهرستان را اجرای قانون و عدالت در سازمان ها به افزایش اعتماد عمومی همراه با ایجاد یک “سهام عنصر گروه” برای شناسایی و پژوهش و مسائل عمومی مربوط به اجرای قانون است.

تبلیغات

این گروه انتظار می رود عبارتند از county کارشناسان در زمینه هایی مانند آموزش و پرورش و بهداشت و درمان همراه با اعضای جامعه.

“شما شروع روند آشتی و ترمیم” سموئیل گفت: “کیسی کشیش ارشد از زندگی جدید کلیسای مسیحی از فنتنا. “این فقط گام اول است.”

وی افزود: با توجه به سهام عنصر گروه “آن مهم و حیاتی است که ما در پشت میز بلند کردن صدای ما و صحبت کردن برای خودمان و این ادعا برای خودمان.”

Hagman تشکر همکار سرپرست جوزی گونزالس برای رهبری بسیاری از کار در تهیه این قطعنامه است.

تبلیغات

گونزالس برای بخش او را تشویق شهرستان ساکنان به فکر می کنم بزرگ.

“من می خواهم برای تشکر از هر کسی که بوده است بخشی از این لحظه در زمان,” او گفت:. “ما همه می خواهم به انجام چیزی متفاوت خوب چیزی که به یاد خواهد شد. که بخشی از ما که هستیم و آنچه ما کار می کنند.”

مابل موریس-Dugbartey فونتانا یکی از چندین بلندگو در طول دوره نظر عمومی. او گفت که او به جلو نگاه به یک جهان که در آن او نمی باید به نگرانی در مورد که مورد آزار و اذیت توسط یک فرد نژادپرست در حالی که انجام کارهای توسط خود و یا نگران برادرش در حال نواخته برفلد چرا که آنها هر دو ،

“این یک چیز زیبا به احساس تغییر اتفاق می افتد در اثر کامل این بدان معنا است که امید برای بشریت و برای آینده ای که در آن همسالان من و من نمی خواهد ترس آوردن فرزندان ما به مانند یک جهان خطرناک است که فقط dehumanize آنها را” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>