بستن کالیفرنیا به یک چالش برای Newsom. بازگشایی می تواند ثابت کند حتی سختتر

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ایستاده بود در دولت عملیات اورژانس مرکز مارس 19 و اعلام کرد یک فرمان اجرایی که تغییر این دوره از تاریخ کالیفرنیا نیاز ساکنان باقی می ماند در خانه های خود به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

کالیفرنیا شد اولین دولت به همه ساکنان به ماندن در خانه در میان همه گیر. Newsom تصمیم موجب برخی اختلاف و چند دعاوی اما اعتبار شده است با کاهش گسترش coronavirus و اجازه می دهد کالیفرنیا برای جلوگیری از بزرگتر مرگ عوارض دیده می شود در کشورهای با اوایل شیوع بیماری هایی مانند نیویورک و نیوجرسی.

در حال حاضر سه ماه بعد فرماندار است که در وسط یک آزمون است که می تواند ثابت کند حتی بیشتر به چالش کشیدن از بسته شدن کالیفرنیا: بازگشایی آن.

Newsom داده شهرستانهای چراغ سبز برای باز کردن کسب و کار خود مناطق دوباره با خطر بالا مکان هایی مانند مو و ناخن سالن ورزشگاه و میله باز کردن درهای خود را با بی شمار از قوانین ایمنی.

تبلیغات

سرعت بازگشایی شده و انتقاد از برخی از. اما حتی به عنوان COVID-19 مورد اعداد و بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد دموکراتیک فرماندار و سلامت خود را به تیم اصرار دارند که داده ها در خط با انتظارات آنها و این دولت است که مجهز به رسیدگی به موارد جدید.

“ما همیشه به این با چشم باز. ما همیشه آماده برای یک موج” Newsom روز دوشنبه گفت:. “ما در این گروه جایی که من احساس می کنم که ما پیش بینی این احتمال که ما بازگشایی اعداد افزایش و آنها را.”

در نشانه آن است که Newsom و سلامت خود را به مشاوران نگران است که ساکنان نیست با دقت قدم به عقب به جهان دولت دستور داد تمام کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

این حرکت تأکید مایع طبیعت از بازگشایی و نشانه آن است که فرماندار را باید به طور مداوم نظارت و ممکن است نیاز به اصلاح — کالیفرنیا coronavirus استراتژی به عنوان معیارهای تغییر دهید و اگر شیوع بیماری های جدید رخ می دهد.

تبلیغات

با بسیاری از محدودیت های سست دولت, است در یکی دیگر از نقطه عطف در بحران با تصمیم گیری های دشوار پیش رو است.

“آن را کاملا مشغول به کار وجود دارد هیچ سوال” دکتر کارن اسمیت, یک متخصص بیماری های عفونی و مدیر سابق کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: از فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. “متاسفانه و قابل پیش بینی که ما آزادی مردم را به بازگشت به یک زندگی عادی شما در حال شروع به دیدن افزایش موارد است.”

Newsom برگزار می شود سریع به اجرایی خود را سفارش و به مدت هفت سال به عنوان اقتصاد شک و تردید عمل سیاسی و فشار نصب شده است برای او برای پایان دادن به آنچه که منتقدان به عنوان یک قانون سخت گیرانه. اما پس از دو هفته ثبات بستری شدن در بیمارستان و رشد مقاومت مواجه برابر محدودیت فرماندار تغییر رویکرد خود را در ماه مه — صدور بیش از یک دوجین تغییرات خود را به اقامت در خانه نظم و ارشاد اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی با ایمنی تغییرات و شهرستان تصویب.

Newsom اصلی دو صفحه فرمان اجرایی از مارس دولتی مورد نیاز ساکنان توجه به بخشنامه از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و در خانه بمانند مگر اینکه آنها مشغول به کار در یکی از 16 بحرانی در بخش های مشخص شده توسط دولت فدرال است. کالیفرنیا اجازه داده شد به بیرون رفتن برای غذا, نسخه, و, بهداشت و درمان, اما گفته شد برای حفظ فاصله حداقل شش فوت از یکدیگر است.

تبلیغات

“The California Department of Public Health به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در سراسر کشور به منظور اطمینان حاصل شود که ما کاهش تاثیر COVID-19” به منظور گفت. “هدف ما این است که ساده است, ما می خواهم به خم و منحنی مختل گسترش ویروس.”

در آن زمان Newsom ابراز اطمینان کرد که کالیفرنیا را “پاسخگویی به لحظه” و ماندن در خانه برای محافظت از سلامت عمومی است.

کارشناسان بهداشت می گویند منظور موفق در اجازه دادن به دولت برای جلوگیری از افزایش فوری COVID-19 بیماران مبتلا خرید به اندازه کافی زمان برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی و آماده شدن سیستم بهداشت و درمان.

اما این موفقیت با یک هزینه اقتصادی: بیش از 5.5 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری و ترین های اخیر دولت داده ها نشان می دهد نرخ بیکاری از 16.3 درصد در ماه مه.

تبلیغات

به عنوان فشار سیاسی با رشد Newsom دولت در 14 آوریل معرفی شش شاخص که دولت نیاز به ملاقات قبل از شروع به شل سفارش. دو هفته بعد در آوریل 28, فرماندار رونمایی از چهار مرحله بازگشایی طرح است که اجازه می دهد کسب و کار خاص تلقی خطر کمتر برای انتقال به باز کردن برای اولین بار.

سپس در مارس 8, بدون مفصل حسابداری چگونه دولت را معیار شده بود ملاقات فرماندار آغاز شد اجرای طرح خود و کاستن از محدودیت. کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه گل, ورزشی-کالاهای فروشگاه ها و دیگر خرده فروشان باز برای وانت و خرده فروشی و تولید و تدارکات اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات در سطح ایالت.

اعتراض در اورنج کانتی و دولت کنگره و باز شورش در چندین جوامع روستایی فرماندار نیز به قدرت بیشتر به استان ها اجازه می دهد مناطق که تا به حال ملاقات دستورالعمل های خاص برای تست ظرفیت و رشد در موارد مثبت به بازگشایی سریع تر است.

تصمیم به اجازه می دهد استان ها به حرکت در سرعت خود را هنگامی که آنها را ملاقات معیار تعیین شده توسط دولت به سرعت در حال سرعت بخشیدن به روند بازگشایی است. ده روز پس از اجرای معیارهای اصلی برای شهرستان برای بازگشایی فرماندار سست قوانین اجازه دهید به اکثر استان ها در دولت واجد شرایط برای باز کردن رستوران ناهار خوری اتاق, مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر.

تبلیغات

تا پایان مارس حداقل 47 58 California counties ملاقات کرده بود دولت استانداردها و آغاز گذار به مرحله سوم از فرماندار بازگشایی قصد دارد با بازگشت مو سالن آرایشگاه و کلیسای خدمات Newsom گفت. در هفته دوم ماه ژوئن ورزشگاه اردوگاه های روز بارها و برخی از ورزش های حرفه ای بودند بازگشایی در سراسر کالیفرنیا.

زمانی که Newsom به تصویب اقامت در خانه سفارش در ماه مارس دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 675 موارد مثبت و 16 و میر ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا است. روز دوشنبه مقامات دولتی گزارش داد بیش از 178,000 مورد تأیید و 5,500 مرگ و میر.

Newsom هفته گذشته ارائه شده کامل-بویژه دفاع از خود تصمیم گیری است.

“Localism تعیین کننده است,” Newsom تصریح کرد: یک خط استفاده می شود اغلب در اخبار همایش در coronavirus به تاکید و موقعیت خود را که استان ها — و نه دولت — باید تعیین کنید هنگامی که آن را امن برای بازگشایی شده است.

تبلیغات

“ما باید به رسمیت شناختن شما نمی تواند در یک حالت دائمی که در آن مردم در حال قفل شده دور — برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و ماه ها در پایان به دیدن زندگی و معیشت به طور کامل نابود شده بدون در نظر گرفتن سلامت تاثیر این تصمیم به عنوان” Newsom گفت.

Newsom است و اغلب در مقایسه با بازگشایی کسب و کار به تدریج روشنایی یک اتاق با یک سوئیچ دیمر. او همچنین در مورد اینکه چگونه دولت ممکن است نیاز به “ضامن بازگشت” است اما نه ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر مشکلات همچنان ادامه داشت به ویژه در شهرستانهای استان است.

دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان روز دوشنبه گفت که Newsom دولت در حال همکاری با لس آنجلس و 10 سایر استان ها که در حال تجربه افزایش موارد در حال اجرا پایین در واحد مراقبت های ویژه تخت و یا در غیر این صورت شکست برای دیدار با برخی از منطقه معیارهای تعیین شده توسط وزارت امور خارجه برای بازگشایی کسب و کار و آدرس این بیماری همه گیر. Ghaly گفت: دولت با ارائه حمایت های دولتی مانند بهداشت و درمان اضافی کارگران و یا هواکش.

در ظاهر در هفته گذشته در “The Late Late Show with James Corden” Newsom خواسته شد آنچه که آن را برای او در نظر بگیرید برقراری اقامت خود را در خانه سفارش دهید. وی با اشاره به خوشه در دولت داده است.

تبلیغات

“من فکر می کنم برای شروع دیدن یک افزایش شدید در مثبت شدن نرخ, درصد از مردم که در حال آزمایش مثبت برای دیدن یک سنبله در بستری شدن در بیمارستان و مراقبت های ويژه,” Newsom گفت. “کالیفرنیا به خوبی آماده شده در حال حاضر. اما اگر ما شروع به دیدن خوشه بیش از یک دوره ثابت از زمان که زمانی که ما شروع به قرار دادن که سوئیچ دیمر [در] و شروع به عقب کشیدن.”

به عنوان Newsom منتقل شده مسئولیت برای بازگشایی به رهبران محلی و ایالتی سن. استیو گلیزر (D-اوریندا) گفت: او معتقد است که این دولت مسئولیت را بهبود داده های خود را به سرعت و با دقت اشاره کردن شیوع بیماری و جلوگیری از گسترش ویروس.

“من باور نمی کنم شما می توانید تعداد مثبت نرخ بر اساس شمارش آزمون” گلیزر گفت. “دولت باید بدانید که میزان عفونت و تغییرات و دولت باید بدانید که در آن گسترش از آینده است. امروز 90 روز در یک رای مثبت در یک آزمون که یکی بخواهد به نگاهی است نه جامعه نظارت توسط هر وسیله.”

منطقه خلیج نماینده مجلس همچنین گفت: بستری شدن در بیمارستان داده نمی کمک به مقامات اقدام به بلافاصله حاوی شیوع بیماری به دلیل بیماران گاهی اوقات در بیمارستان بستری هفته پس از آلوده شدن. گلیزر تقدیر فرماندار کار می کنند اما گفت: عدم وجود داده ها در سطح دولت باعث می شود او نگران است که کالیفرنیا می تواند بازگشایی بیش از حد به سرعت.

تبلیغات

اسمیت سابق کالیفرنیا, وزارت بهداشت, مدیر سوال که آیا ساکنان را رعایت stay-at-home سفارشات دوباره اگر موارد سنبله و یا اگر رهبران محلی خواهد شد که اراده سیاسی برای وادار کردن مردم در داخل خانه دوباره بدون Newsom پیشرو در راه است. معترضان را هدف محلی مقامات بهداشتی, گاهی, پیش بینی وضع هوا در خارج از خانه خود در تلاش برای عقب راندن برابر coronavirus محدودیت.

“در چند هفته آینده همه چیز هستند یا رفتن به شروع به گرفتن بهتر است یا ما در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه اوج” اسمیت گفت. “اگر ما نیاز به reinstitute حتی در سطح شهرستان ما نیاز داریم که رهبری قوی که سازگار پیام که از فرماندار. او فقط نمی تواند وجود نداشته باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>