جداول به ارمغان می آورد ناهار ساندویچ پس از چهارده سال

مردمی در پارک هیل محله دانم جداول در 2267 کارنی خیابان برای خود غذاهای فصلی طولانی و فهرست شراب و صاحبان امی و داستین بارت که باید عمل خود را دعوت رستوران برای گذشته پانزده سال. برخی از طرفداران را حتی به یاد داشته باشید که Barretts آغاز ساخت ساندویچ قبل از تبدیل جداول به یک مجلل شام مقصد حدود یک سال پس از افتتاح.

خوب کسانی که ساندویچ — و در همان سبک به عنوان اصلی 2005 منو. امی بارت توضیح می دهد که او و همسرش در حال reintroducing ناهار ساعت چرا که آنها تنها می تواند در خدمت تعداد محدودی از مشتریان در اتاق ناهار خوری و پاسیو تا coronavirus محدودیت ها کاسته. “چه کسی می داند که رفتن به اتفاق می افتد و یا چگونه به زودی این است که برای پایان دادن به,” او می گوید. “احساس من این است که آن را برای رفتن به گذشته و با باز کردن در نیمی از ظرفیت ما نیاز به پیدا کردن راه های بیشتر برای اضافه کردن درآمد.”

بازگشت در اواسط 2000s داستان فقط مخالف بود. “در ابتدا آن را فقط داستین و من” بارت به یاد می آورد. “ما خود ما ساخته شده مایو های دانه خردل. ما سعی به انجام این کار ناهار و شام است اما درآمد حاصل از پنج ناهار مساوی یک شام و ما مشغول به کار بودند هشتاد ساعت در هفته است. بنابراین برای آخرین چهارده سال انجام داده ایم شام تنها.”

اما با نزدیک به سه ماه از takeout-تنها خدمات و آهسته بازگشت به استقبال مهمانان را به رستوران چیز دیگری مورد نیاز بود. “واقعا در این نقطه آن را یک ماده از بقا” مالک مشترک می افزاید. “ما همه در همان طوفان اما در قایق های مختلف.”

The Forest French Toast sandwich is back at Tables after fourteen years.

جنگل, فرانسوی, نان تست ساندویچ در جداول پس از چهارده سال.

حسن نیت ارائه میدهد از جداول

جداول دریافت حقوق و دستمزد طرح حفاظت از وام از دولت فدرال در آغاز بحران اما این به معنای بازگرداندن کارکنان قبل از رستوران می تواند به طور کامل بازگشایی و با استفاده از این پول در هشت هفته. طرح شده و تنظیم شده به صاحبان کسب و کار زمان بیشتری را به استفاده از پول, اما این اتفاق تنها بعد از Barretts در حال حاضر استفاده می شود تا پول خود را. بنابراین کارکنان در حال حاضر ، و حتی با اجازه از شهر به گسترش رستوران پاسیو به پارکینگ به شمال زن و شوهر در حال انتظار برای اضافه کردن صندلی در فضای باز تا زمانی که آنها می توانید به استخدام کارکنان بیشتر.”

بنابراین آوردن ساندویچ عقب نمی آمد تحت بهترین شرایط اما برای همسایه ها این خبر خوب است. The Barretts نام بسیاری از ناهار خود را در مورد بعد از محله ها و خیابان های آن; یکی از پرفروش ترین ها بوده است موناکو, یک خمیر ترش ساندویچ پر شده با بوقلمون, پنیر بری, کنگر فرنگی, قلب, کبابی, گوجه فرنگی, اسفناج و سس پستو. نیز وجود دارد جنگل نان تست فرانسوی که بارت را به عنوان شبیه به ضرب و شتم و سرخ شده در ماهی تابه مونت کریستو تنها پر شده با ژامبون, پنیر چدار, بیکن و گوجه فرنگی و خدمت با عسل-افرا گسترش یافته است. یک ساندویچ سالاد تخم مرغ است که یک بار پس از نام لبخند مدرسه شده است تغییر نام مکآولیف (دهانه) (جدید برای مطابقت با نام مدرسه).

همه چیز را آسان تر برای مشتریان جداول اضافه شده است یک تخته سیاه منو و سفارش برای مقابله با takeout; آن را ساخته شده از قلع و چوب از یک خانه رعیتی قدیمی تغار برای مطابقت با “نخ نما شیک” دکور رستوران. ناهار در خدمت از 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه با شام از ساعت 5 تا 9:30 p. m. در همان روز. تماس 303-388-0299 به سفارش و یا رزرو.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>