Tacos ال Metate به ارمغان می آورد کرایه مکزیکی به DU محله

Tacos ال Metate شده است ما taqueria رادار همیشه پس از روشن رستوران مدرن باز در 1742 جنوبی اتاق جاده در شفق قطبی در سال 2017. ال Metate (نام سنگ سنگ زنی ابزار مورد استفاده برای تبدیل ذرت به masa) انجام داده است کسب و کار سریع در قلب شفق قطبی, اما آن را به یک درایو طولانی از مرکزی دنور. پس از آن خبر بزرگ است که یک دوم Tacos ال Metate در حال حاضر باز در 2060 جنوبی بلوار دانشگاه.

Tacos ال Metate در زمان بیش از فضایی که قبلا Ishtar کوره (و علی بابا کوره قبل از آن) در کشش از دانشگاه بلوار نزدیکی دانشگاه دنور که به گسترده (اما اغلب در حال تغییر) انواع غذاهای بین المللی است. اگر شما به دنبال برای Sichuan, ژاپنی, ویتنامی, هندی یا یونانی, شما پیدا کردن آن را در اینجا اما این محله همواره فاقد مکزیکی, خیابان مواد غذایی است.

ال Metate پر کردن شکاف با طیف گسترده ای از tacos, burritos, quesadillas و tortas, با بهترین فروشندگان مانند Baja-سبک ماهی سرخ شده قزل آلا و همچنین سنتی barbacoa, carne al کشیش tripa و lengua. تخصص های دیگر عبارتند از: carne asada (یا carnitas!) سیب زمینی سرخ کرده و یک پای milanesa (با زد و پوشیده با نان استیک).

دو taquerias باید تنظیم برای کسب و کار در طول همه گیر بنابراین شما می توانید سفارش آنلاین برای انتخاب یا سفارش در مقابله. جدید Tacos ال Metate باز است و از ساعت 9 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه; تماس 720-510-9954 برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de