ده گونه برای فعال ماندن یا خنک کننده در تابستان

تابستان و نشیب شدید در کلرادو که در آن شما در حال پخته شده توسط خورشید یا حلیم با باران و تگرگ و حتی برف. ما اقدامات اجرا حیطه بیش از حد: فتح mountainsides پیاده روی مسیرهای پیاده روی یا سواری رپیدز در انتهای; خرد کردن آبجو tacos و ده قسمت قتل مستند دیگر. هنوز برای بسیاری از ما وجود دارد یکی ثابت که بخشی از ما فعالیت در فضای باز را به عنوان به خوبی به عنوان ما داخل آرامش: شاهدانه.

چیدن درست نژادها برای رفتن سخت یا آسان گرفتن می تواند تمام تفاوت را. شما نمی خواهید به خمیازه کشیدن سی دقیقه به یک daylong پیاده روی و یا تبدیل به wide awake فقط به عنوان شما غیر روحانی کردن برای یک بعد از ظهر power nap. برای حفظ این عجیب و غریب تابستان در امن و حتی دلسرد شدن, در اینجا به ده گونه های فصلی برای هر دو به پایان می رسد از یک کلرادو فصل است.

خارج از منزل

MAC (Miracle Alien Cookies)

مک (معجزه بیگانه کوکی ها)

هربرت Fuego

مک
مک سرخوشی, نشاط بخشی, اثر کمک به آرامش ذهن در حالی که توانمند سازی و, انرژی, این, ایجاد, بالا, برای آخر هفته صبح و بعد از کار و فعالیت. فشار محتوای THC بالا می تواند اثرات ناتوان کننده برای کم تحمل با این حال پس از شروع بسیار به آرامی با این یکی. پزشکی بیماران با استفاده از مک برای دردهای مزمن, خستگی, استرس, سردرد و چشم درد با بالا و تحمل کاربران قادر به لذت بردن از فشار بدون افزایش شدید اشتها.

Chocolate Rain

باران شکلات

هربرت Fuego

باران شکلات
طبقه بندی شکلات باران به عنوان یک smooth operator, اعطای من تمرکز کنجکاوی و فقط به اندازه کافی یخ در رگهای من به نوبه خود من به سرد و احمق و خیار را دوست دارم هنگامی که در ماه ژوئن آب و هوا بازدید. که آرام طرز فکر بدیهی است که نوبت به من چند شکاف اما دور از چسب به کوچ من به جای تمرکز بر روی کارهای دستی و حیاط کار می کنند.

Citral Flo

Citral Flo

هربرت Fuego

Citral Flo
Citral Flo است که معمولا دارای برچسب در جایی در نزدیکی ترکیبی 50/50 اما این خیلی بیشتر از یک روز فشار برای من. خشکی دهان? بررسی کنید. شات سریع از انرژی ؟ بررسی کنید. سخت به تمرکز ؟ بررسی کنید. با چنین نشاط بخشی کیفیت برای این گونه مهم به شیرجه رفتن در سر اول با Citral فلو یا آن را ممکن است به شما انرژی بیشتر و شور و شوق از شما می دانید چه باید بکنید با. این جلسات از فشار قبل از دوچرخه سواری و یا در کوه بازدیدکننده داشته است من به یک گرم انرژی بدون عوارض overthinking, ساخت آن را برای تصمیم گیری سریع در طول فعالیت در فضای باز.

Mango Kush

انبه کش

هربرت Fuego

انبه کش
یک احمق شاد سعادت است که تقریبا فوری با همراه انرژی است که می تواند دشوار باشد بدون وظایف یا فعالیت ها در مقابل از شما. اما انبه کش را بالا می آورد تقریبا فوری خنده یا کنجکاوی. حتی با ابری اثرات و یک شات از انرژی انبه کش است که هنوز آرامش در بدن و آن را پس از تمرین فشار است. برخی از کاهش و حتی حمل کوچک اما قابل توجه مقدار از CBD.

Papaya

پاپایا

هربرت Fuego

پاپایا
شناخته شده برای یک آرام بخش گرمسیری طعم یادآور پاپایا و انبه و گیاهان و بتها و دیگر شیرین و خوش طعم, میوه پاپایا در اصل تربیت توسط Nirvana دانه. فشار رشد می کند و به نظر می رسد مانند یک شاخص با کوتاه انبوه گیاهانی که تولید گرد و رزین-لعاب جوانه و آرام آن اثرات خط تا با این طراحی. به آرامش روانی بیشتر برای اکثریت بالا در حالی که بسیاری از کاربران گزارش تکان خوردن از انرژی متمرکز است که کمک می کند تا با کار و تولید خلاق. نیاز گرمسیری آمار به شما در حفظ و خنک در گرما بدون از دست دادن اندام خود را? حرکت شبیه چمچه زنی یک کاسه پاپایا.

در داخل خانه

Lucky Charms

Lucky Charms

هربرت Fuego

Lucky Charms
این پنج ابزار بازیکن با جذاب نام ایجاد آرامش بخش و کارآمد بالا مناسب برای سیم پیچ را بدون تبدیل شدن به بیش از حد شوخ طبع می شوند و یا بلافاصله بی فایده است. مواد غذایی را به آن اضافه کنید و آرام بخشی هر چند که دشوار می شود وقتی Lucky Charms بازدید شما با موج سوم munchies (که اتفاق می افتد مهم نیست که چقدر خسته کننده رژیم غذایی خود است). دریافت گه خود را قبل از انجام با بهره گیری از یک کاسه به دلیل این که آیا آن را در سی دقیقه یا دو ساعت صخره شیرجه رفتن اجتناب ناپذیر است.

Sunset Sherbet

غروب شربت

هربرت Fuego

غروب شربت
بالا آرام بخش است اما می تواند برای ساعت بدون تصادف اگر شما لازم نیست رفتن به دریا و در حال حاضر خسته است و این یک گزینه خوب برای بیماران مبتلا به درد و آرامش جلسه صبح. در حالی که قریب به اتفاق غروب شربت است سرخوشی و خلاق در ذهن که جفت خوبی با آن تسکین دهنده شب اثر است. مزایای پزشکی شامل درمان بالقوه برای اضطراب, استرس, خستگی, درد, اختلالات خوردن و افسردگی است.

Apples n' Cream

سیب n’ کرم

هربرت Fuego

سیب n’ کرم
در ابتدا من فکر نمی کنم سیب n’ کرم بالا بود یک بازی خوب برای یک شب و یا شب toke از آن به سرعت مرا بی قرار و گرسنه حتی اگر من می خواهم خورده شام 45 دقیقه زودتر. انرژی نزدیک به تبدیل شدن به حریص اما خوشبختانه یک ساندویچ پنیر کبابی و یک پادکست من حل و فصل کردن سریع. بعد از بیست دقیقه که کوتاه پشت سر هم از unconfined انرژی نمی گرداند و نه بریدن از اضطراب. به عنوان یک نتیجه, سیب n’ کرم می تواند یک نقطه در لیست من از تابستان سويه زمانی که من به برخی از گوش دادن آسان و یک میان وعده در ذهن پس از آن. و نیست که چه تابستانی است همه چیز در مورد ؟

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Gary Payton

Gary Payton

هربرت Fuego

Gary Payton
درست به آن الهام, Gary Payton به سرعت میپیچد شما مانند یک دستکش نشان دادن قدرت خود را بدون قرار دادن سر خود را بیش از لبه. بالا و قدرتمند است اما گذاشته پشت, ارائه بیشتر giggles و تسکین استرس از پارانویا. من نمی تواند انجام خیلی بیشتر از خواندن و یا برروی آن بکشید در اطراف خانه اما من هرگز احساس ابلهانه سنگسار به نقطه از گناه.

Strawberry Shortcake

توت فرنگی نان روغنی

هربرت Fuego

توت فرنگی نان روغنی
نان روغنی توت فرنگی بیسکویت را ندارد به عنوان شیرین به عنوان من می خواهم انتظار می رود با خشک یادداشت از خمیر ترش و خاک مرطوب و همچنین نکات کوچک بنزین تمام هدف من زبان سخت تر از قابل توجه اما کوتاه نکات توت فرنگی. با این حال فشار بالا snagged آن محل در تابستان چرخش است. از آن ساخته شده من بهترین دوست روی یک صندلی (تنها راه برای استفاده از بالا و خارج از منزل) به مدت حداقل دو ساعت نشستن در ارتفاع کروز قبل از سرازیری به سمت خواب بدون نگرانی یا درد در جهان است. توت فرنگی نان روغنی است که رشد هر دو عمده فروشی و داخلی درمانگاه و می توان در بیش از یک دوجین فروشگاه در منطقه مترو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>