ارسال پیامک سابق است ؟ ENZI می گوید Blame It on Mercury

خواننده و ترانه سرا ENZI شد گشت و گذار در اینترنت به دنبال نمونه به ترکیب به یک آهنگ زمانی که او شانس به یک ضبط صوتی از یک مرد خشمگین پرسیدن: “هنگامی که جیوه خارج از رتروگراد به دلیل آن را به من رانندگی batshit!”

“گفتم که کاملا خنده دار” می گوید: “ENZI. “من فکر کردم این امر می تواند سرد به نگاهی که مفهوم از جیوه بودن در رتروگراد و تلنگر آن را بر روی سر خود را کمی.”

او پرسید: یک دوست بیشتر آشنا در طالع بینی به توضیح آنچه در اصطلاح به معنی و آموخته است که پیروان باستان مطالعه اجرام آسمانی تمایل به احساس جهان می شود به عقب زمانی که اولین سیاره از خورشید می رود به رتروگراد. (رتروگراد فقط بدان معنی است که جیوه که در کوتاه مدار است شوربا زمین و به نظر می رسد به تغییر جهت در آسمان است.)

“اگر شما به طور معمول یک واقعا گذاشته پشت, شخص, شما احتمالا بیشتر احتمال دارد به راه تر و ضربه نه چندان بزرگ تصمیم گیری,” او می گوید. “من فکر کردم این امر می تواند جالب برای نوشتن این ضد love song. نه فروپاشی آهنگ اما چیزی بیشتر شبیه به زمانی که شما نمی توانید متوقف کردن فکر کردن از یک فرد است.”

که الهام منجر به ENZI آخرین تک به درستی با عنوان “رتروگراد.” او می گوید: این آهنگ اشاره به چیزهایی که به طور معمول و معقول مردم نمی ممکن است زمانی که جهان انداخته است خارج از ضربت سخت زدن — به طور خاص جهانی اذعان کرد ایده بد از ارسال پیامک سابق شریک رمانتیک. هر کس آن را انجام داده و ENZI است اعطای گناه اجازه just blame it on the stars.

آهنگ حفظ پاپ احساسات از کار قبلی است اما بیشتر sonically تجربی و شامل tinges از psychedelia و اسپیسی غرابت است که نمی خواهد به نظر می رسد خارج از محل در یک Flaming Lips آهنگ.

“من می خواستم برای رفتن ستارگان پرنیان کمی مانند نجوم ما صحبت کردن در مورد” او می گوید. “من می خواهم به کسی برای گوش دادن به آهنگ و فکر می کنم ‘آره این برای تلفن های موبایل مانند آنچه در فضا می تواند صدا مانند.”

نقطه از لاولند که او هنوز هم در نظر او اقامت, ENZI در حال حاضر حضور در بلمونت در نشویل و در رشته آهنگسازی و مدیریت رسانه های اجتماعی. او همچنین یک گواهی مهندس صدا است که او می گوید او کمک می کند تا بیشتر در حال حاضر در استودیو و در حالی که آهنگ در حال تولید است. او با نشویل مبتنی بر تولید خواهر و برادر دو جاش و نوح رایان در “رتروگراد.” تنها بر خاست از رسمی تلاش در ساخت یک ضبط آزمایشی برای تست چگونه این سه نفر با هم کار می کرد.

“هنگامی که من و تحویل نمونه من فکر کردم تا به حال الهام آهنگ نوح به خصوص وحشی رفت و آن را,” او می گوید. “او را دوست دارد و نمونه و است که باعث می شود من احساس خوبی چون من مثل این بود,” اوه, خدا را شکر,’ این ایده های عجیب و غریب. بنابراین ما واقعا فقط با آن زد.”

او اعتبار برخی از صوتی تغییر در “رتروگراد” به ورودی برادران Ryan اما اضافه می کند که او می بالد خودش در “بودن در اتاق” هنگامی که آهنگ در حال تولید است. او می بیند هل دادن سبک خود را به عنوان بحرانی تکامل از موسیقی خود را.

“من نمی خواهم فقط به آهنگ ها, مرسوم،,” او می گوید. “من می خواستم به آهنگ ها که واقعا طنین انداز با تجربه شخصی من. همه چیز من تا کنون آموخته است که بیشتر خاص شما را در نوشتن ترانه در هر نوع از نوشتن جهانی بیشتر شما می شود. بنابراین بسیاری از مردم را از طریق همان چیز یا موقعیت های مشابه.”

“رتروگراد” در دسترس است به جریان در سیستم عامل های مختلف یک لیست از آن در دسترس است iamenzi.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de