آخرین: سلامت کارگران می گویند بوروندی عفونت جدی

پاریس — دولت فرانسه از اعزام پزشکان و کمک به جنوب آمریکا, قلمرو جزایر ماریانای شمالی در بحبوحه افزایش عفونت ویروس وجود دارد.

ارتش فرانسه است تقبل قایق از آب عبور بیماران از گویان فرانسه, که در مرز برزیل به بیمارستان در جزیره کارائیب از مارتینیک.

وزیر در خارج از کشور سرزمین Anick Girardin سفر به گویان فرانسه روز سه شنبه و وعده کمک های بیشتر گفت: “دولت وجود دارد خواهد بود برای شما” با توجه به محلی پخش, Guyane 1er.

او گفت که او می خواهم در مورد امکان reimposing سلول اقدامات برای این سرزمین 300,000 مردم و لغو انتخابات آینده برای جلوگیری از گسترش.

R تعداد که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده به طور متوسط یک فرد آلوده است بالاتر از 2 در گویان فرانسه با توجه به ملی سلامت سازمان که به نام این وضعیت را “بسیار نگران کننده است.”

گویان فرانسه گزارش کرده است بیش از 2500 عفونت در مقایسه با 161,000 در فرانسه. تعداد ویروس در بیماران بستری در گویان فرانسه رو به افزایش بوده است به طور پیوسته در روزهای اخیر حتی به عنوان شماره در سرزمین اصلی و در سرزمین های دیگر به طور پیوسته می افتد.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Fauci: چند هفته آینده بحرانی به چرخی کردن ویروس خوشه

— کمبود اکسیژن پزشکی در سراسر جهان بسیاری از برگ نفس نفس زدن برای زندگی

برزیل — آزمون COVID-19 شات بدون معامله به استفاده از آن اگر آن را با این نسخهها کار

— فرماندار آلمان پرجمعیت ترین دولت اعلام کرده است weeklong مستند اقدامات در یک منطقه که شاهد یک افزایش بزرگ در COVID-19 موارد مرتبط به یک کشتارگاه.

— سازمان ملل متحد رئیس انتقاد از مجموع عدم هماهنگی های بین المللی در مقابله با این بیماری همه گیر. و دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که با رفتن آن تنها سیاست بسیاری از کشورها نمی خواهد شکست coronavirus.

— نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: مردم در انگلستان خواهد بود قادر به رفتن به میخانه بازدید تئاتر فیلم کوتاه کردن مو و یا شرکت در خدمات مذهبی شروع ژوئیه 4.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

براتیسلاوا — اسلواکی رئیس جمهور زوزانا Caputova لغو دیدار خود با همتای اتریشی الکساندر ون der Bellen به قرنطینه بعد از یک عضو دفتر او در ملاقات با یک فرد که تست مثبت برای coronavirus.

دفتر ریاست جمهوری می گوید Caputova خواهد ماند قرنطینه در خانه خود را تا روز جمعه و در عین حال لغو همه برنامه ریزی قرار ملاقات.

اسلواکی یکی از کمترین آمار کشور توسط coronavirus همه گیر در اروپا است. آن را تا به حال در مجموع 1,607 موارد با 28 مرگ و میر.

___

موارد جدیدی از کروناویروس در ایالات متحده افزایش یافت و به بالاترین سطح در دو ماه.

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده در روز سه شنبه گزارش داد 34,700 موارد جدیدی از ویروس. که بیش از در هر روز تنها پس از وقوع شروع به استثنای مارس 9, زمانی که 34,800 موارد گزارش شد و در مارس 24, زمانی که یک رکورد 36,400 موارد گزارش شده است.

موارد جدید در ایالات متحده شده اند صعودی برای بیش از یک هفته پس از آنکه روند را برای بیش از شش هفته است.

در حالی که اوایل نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی را دیده اند موارد به طور پیوسته کاهش می دهد این ویروس به هدف قرار دادن جنوب و غرب است. چندین ایالت در روز سه شنبه مجموعه تک-بعد پرونده از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس.

___

توکیو — Tokyo گزارش 55 موارد جدیدی از کروناویروس در روز چهارشنبه بیشترین تعداد از اوایل ممکن است اما مقامات می گویند پرش به این معنا نیست فوری بازگشت به محدودیت های کسب و کار.

یک مقام رسمی در توکیو متروپولیتن دولت بیماریهای عفونی گفت: بخش تست که قبلا محدود به تنها کسانی که با علائم و یا تماس نزدیک از تایید بیماران گسترش یافته است که شامل کارکنان در کلوپ شبانه موسسات. گزارش های رسانه ها گفت: موارد جدید نیز شامل خوشه در دفاتر شرکت و کارشناسان می گویند این افزایش می تواند منعکس کننده به طور کلی صعودی است و باید با نظارت و دقت.

مقامات و کارشناسان معتقدند تهاجمی آزمایش کلیدی برای از سرگیری اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است.

ژاپن برداشته هفت هفته همه گیر وضعیت اضطراری در اواخر ماه مه. آن را تا به حال 18,024 موارد و 963 مرگ و میر ناشی از شنبه.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی ثبت کرده است بالاترین روزانه مرگ و میر از coronavirus: 111.

بیش از 2100 نفر کشته شده اند در کشور است که باعث می شود تا نزدیک به یک سوم از ویروس موارد در سراسر آفریقا با بیش از 106 ، 000.

آفریقای جنوبی روز چهارشنبه آغاز خواهد شد واکسیناسیون افراد در اولین آزمایش واکسن برای COVID-19 در این قاره در حالی که سازمان بهداشت جهانی می پیوندد رئیس آفریقایی مراکز کنترل بیماری در یک کنفرانس به بحث در مورد مسابقه برای واکسن.

آفریقا در حال حاضر نزدیک به 325,000 ویروس موارد به عنوان کشورهای شل محدودیت تحت فشار اقتصادی از شهروندان که می گویند آنها برای تغذیه خانواده خود را.

کمبود تست مواد و تجهیزات پزشکی باقی می ماند یک مشکل به آفریقا می تواند تبدیل به آینده جهان ،

___

دهلی نو — هندوستان ثبت کرده است بالاترین سنبله از 15,968 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 456,183 با بمبئی و دهلی نو به عنوان بدترین ضربه شهرستانها در کشور است.

وزارت بهداشت در روز چهارشنبه نیز گزارش داد یک رکورد 24 ساعته افزایش 465 مرگ و میر به علت COVID-19 رانندگی و مرگ و میر به 14,476.

وزارت گفت: میزان بازیابی شد و در ادامه به بهبود در 56.38%.

تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در جهان در حال فکر به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو متحده بدترین ضربه متحده حسابداری برای حدود 60 درصد از تمام موارد در کشور است.

دهلی نو در حال ظهور است علت نگرانی برای دولت فدرال و انتقاد خود را برای تماس با فقیر ردیابی و کمبود تخت بیمارستان. با عفونت در دهلی نو مجموعه, برای افزایش, دولت تخمین می زند آن را در حدود 550,000 موارد توسط پایان ماه ژوئیه.

هند چهارمین سخت ترین-آمار کشور توسط این بیماری همه گیر در جهان پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه است.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی گزارش کرده است 51 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه یک روند رو به بالا در عفونت های جدید.

ارقام منتشر شده روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در زمان این کشور در مجموع به 12,535 با 281 مرگ و میر.

آن می گوید: 10,930 از آنها بهبود یافته اند در حالی که 1,324 مردم باقی می ماند در درمان برای COVID-19 بیماری است.

کره جنوبی شده است گزارش حدود 40-50 موارد هر روز بیش از دو هفته گذشته در بحبوحه افزایش فعالیت عمومی و کاسته نگرش اجتماعی فاصله. نیز وجود دارد یک چشم انداز مثبت در وارداتی موارد است.

این KCDC می گوید: 20 از 51 به تازگی موارد گزارش شده آمد از خارج از کشور در حالی که 31 نفر آلوده شدند به صورت محلی.

___

استرالیا — استرالیا ثبت کرده است اول آن مرگ از COVID-19 در یک ماه افزایش ملی و میر از این کروناویروس جدید به 103.

مقامات در ویکتوریا دولت می گویند که یک مرد در 80s, درگذشت یک شبه لغو دولت در مجموع به 20.

این می آید به عنوان دولت ثبت دو رقمی افزایش موارد برای هشتمین روز متوالی با 20 مورد جدید تایید شده در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد بیش از 7,500 عفونت در استرالیا.

ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews در آخر هفته گفت: خانواده بزرگ اجتماعات شده بود کاتالیزور برای این ویروس دوباره مصرف کردن در برخی مناطق پس از مستند قوانین کاسته شد.

نه از دولت جدید در مورد روز چهارشنبه مشخص شد از طریق روال تست و هفت در ارتباط بودند شناخته شده به شیوع بیماری های, یکی بود, بازگشت مسافر در هتل قرنطینه و سه مورد باقی مانده تحت بررسی است.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون می گوید: 241 موارد در کشور شناسایی شده اند به عنوان جامعه انتقال افزایش هشت, از شنبه.

___

ققنوس — صدها نفر از جوانان حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی شده یک megachurch برای دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد.

پیش از روز سه شنبه رویداد دموکراتیک شهردار ققنوس, کیت Gallego روشن ساخته است که او باور نمی کند این سخنرانی می تواند با خیال راحت برگزار می شود در شهرستان خود را — و خواست رئیس جمهور به پوشیدن ماسک صورت.

اما تنها یک دانش سطحی از شرکت کنندگان — جوان محافظه کاران از سراسر کشور — عینک ماسک و کمی وجود دارد اتاق را برای شرکت کنندگان به عمل اجتماعی فاصله.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک ارسال شده رکورد دیگر یک روز افزایش در تایید coronavirus موارد با 6,288 در حالی که 793 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است.

وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت: مکزیک در حال حاضر دیده می شود 191,410 موارد و 23,377 مرگ و میر ناشی از COVID-19. مقامات اذعان هر دو undercounts به دلیل بسیار پایین تست نرخ. مکزیک انجام شده تنها در حدود نیمی از یک میلیون آزمایشات و یا در مورد یکی برای هر 250 نفر.

مقامات ادعا می کنند همه گیر تثبیت شده و حتی ممکن است به شروع یک روند نزولی در این هفته اما آنها را ساخته اند که ادعا می کنند چندین بار قبل از.

مکزیک نیز بسیار بالا میزان عفونت در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی. در مورد 39,000 از کشور را تایید موارد مراقبت های بهداشتی کارگران در حدود 20 ٪ از کل. شده اند وجود دارد 584 مرگ و میر در میان پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و کارگران بیمارستان.

___

پکن — چین اعلام کرده است کاهش بیشتر در تازه تایید coronavirus موارد هر دو در سراسر کشور و در پایتخت پکن که در آن تقریبا دو هفته سنبله در موارد به نظر می رسد در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در افول است.

در مجموع 12 مورد گزارش شده از چهارشنبه کشور را از 22 روز قبل. پکن گزارش هفت مورد از 13 در حالی که دو نفر دیگر از موارد گزارش شده در کشور همسایه هبی استان و سه مورد ذکر شده به عنوان داشتن آورده شده از خارج از کشور توسط مسافران چینی.

جدید مرگ و میر گزارش شده و 359 باقی مانده در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 118 در نظارت و انزوا برای آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که هیچ نشانه و یا موارد مشکوک. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر از میان 83,430 موارد COVID-19 پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

پکن در ماه ژوئن شیوع دیدم بیش از 200 مورد بیشتر مربوط به این شهر بزرگترین بازار عمده فروشی و منجر به برخی از مستندات و لغو کلاس. پس از 3 میلیون آزمایش نمونه های گرفته شده از 2.43 میلیون نفر در شهر ارشد بهداشت شهری گفت: در روز سه شنبه. در مجموع 249 نفر آلوده شده اند در پکن پس از ژوئن 11.

___

قاهره — کشور جنگ زده لیبی گزارش کرده است بزرگترین افزایش روزانه در عین حال در coronavirus عفونت و مرگ و میر بالا بردن ترس است که عمده شیوع بیماری می تواند پایمال کردن آن در نظام سلامت چپ در قتلگاه توسط نه سال از جنگ است.

ملی لیبی در مرکز کنترل بیماری ها اعلام کرد 639 total virus موارد از جمله 17 مرگ و میر پس از ضبط

44 ویروس جدید موارد و چهار مرگ و میر در روز سه شنبه. با چنین کوچولو, تست کارشناسان بر این باورند که شماره می تواند بالاتر باشد.

شمال کشور آفریقایی تبدیل شده تقسیم بین رقیب دولت در شرق و غرب هر یک پشتیبانی شده توسط آرایه ای از شبه نظامیان متمرد و قدرت های خارجی. مرکز ملی کنترل بیماری ها است و یکی از معدود نهادهای دولتی به پل کشور تقسیم شده است.

لیبی در مورد تعداد بیش از چهار برابر شده در چند هفته اخیر تا حد زیادی به دلیل بازگشت از رشته شهروندان از خارج از کشور. هشدار دهنده نقطه داغ است که شهر سبها در دور افتاده جنوب صحرا که در آن امکانات بهداشتی هستند به شدت تحت مجهز و بسیاری از شهروندان بی اطلاع باقی می ماند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>