آخرین: واشنگتن دولت نیاز به ماسک صورت در

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد رئیس انتقاد از مجموع عدم هماهنگی های بین المللی در مقابله با COVID-19 همه گیر و هشدار داد که رفتن آن تنها سیاست بسیاری از کشورها نمی خواهد شکست coronavirus.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در مصاحبه روز شنبه با آسوشیتد پرس که چه باید انجام شود این است که به کشورها درک کنند که با اقدام در انزوا “آنها در حال ایجاد این وضعیت است که خارج از کنترل” — که هماهنگ جهانی هماهنگی کلیدی است.

او گفت: COVID-19 آغاز شده در چین نقل مکان کرد و به اروپا و سپس به آمریکای شمالی و در حال حاضر به آمریکای جنوبی و آفریقا و هند و برخی از مردم در حال حاضر صحبت کردن در مورد دوم امواج آینده در هر لحظه ای — “وجود دارد و در مجموع عدم هماهنگی میان کشورهای در پاسخ به COVID.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این مهم است به استفاده از آن واقعیت “را به کشورها درک کنند که آوردن آنها با هم و کنار هم قرار دادن ظرفیت های خود را نه تنها در مبارزه با این بیماری همه گیر در راه هماهنگ اما در کار با هم به درمان تست مکانیزم واکسن … در دسترس به هر کسی که در این راه ما شکست همه گیر.”

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— Dr. Anthony Fauci نقل از نژادپرستی نهادی برای ویروس’ تاثیر در آمریکایی های آفریقایی تبار

فرانسه — رسمی تماس با ما-ردیابی نرم افزار دانلود شده است 1.9 میلیون بار اما فرستاده شده تنها 14 اطلاعیه در سه هفته

— نواک جوکوویچ و سه نفر دیگر از برترین بازیکنان تنیس تست مثبت برای ویروس پس از بالکان مسابقات است.

— هتل های یونان را پایه جداسازی و درمان مناطق پزشکان در این تابستان.

— یکی از جهانی ترین دانشگاه های معتبر را متحمل شده است, جنگ داخلی, کارکنان, آدم ربایی و بحران اقتصادی در آن 154 سال سابقه. دانشگاه آمریکایی بیروت در حال حاضر در برابر یک تهدید سه گانه به طور همزمان در یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و سقوط لبنان را ارز. در همین حال گزارش های رسمی می گوید در سازمان حج و زیارت که معمولا تساوی به 2.5 میلیون مسلمان است که به احتمال زیاد برای دیدن تنها چند هزار زائر.

— یک coronavirus شیوع مربوط به یک کشتارگاه در آلمان باعث شده است که دولت برای تحمیل یک هفته ای از مستند اقدامات است. بیش از 1500 نفر به کشتارگاه باید آزمایش مثبت است. بیش از هزاران قرنطینه می شوند. فرماندار ایالت نوردراین-وستفالن در کشور می گوید: منطقه, سینما, تناسب اندام استودیو و میله بسته خواهد شد دوباره. در اخبار مربوط به چین ممنوعیت واردات از یک تایسون غذاهای مرغ گیاهی با آلوده کارگران را مطرح کرده است نگرانی های ایالات متحده در صنعت گوشت.

— مردم هجوم آوردند به سواحل برای تعطیلات پس از cooped توسط COVID-19 ماه. اما coronavirus است بدون در نظر گرفتن تعطیلات. دولت ایالات متحده از کارولینای جنوبی در حال حاضر چهارم-کمترین جدید عفونت رای دادن در این کشور هنگامی که تنظیم جمعیت. یک نقطه داغ در اطراف گل تلفونی ساحل که دیده است COVID-19 موارد پرش کمتر از 300 در آغاز ماه ژوئن به حدود 1,600. و این که تنها تعداد ساکنان نه بازدید کننده. کارآفرینان محلی ترس بیشتر عفونت می تواند منجر به تبلیغ بد.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

NEW YORK — macy’s, جولای 4th, آتش بازی رو به جلو خواهد رفت در شهر نیویورک اما با یک پیچ و تاب و به معنای نگه داشتن تماشاگران از تجمع در اعداد بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شهردار بیل د Blasio گفت: وجود خواهد داشت یک سری از “سرزده نمایش” در اطراف شهر منتهی به چهارم.

“با ارتفاع تا رسیدن به 1000 متر از برخی از شلیک محل اقامت نزدیک به خانه و زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل است که بهترین راه برای لذت بردن از نشان می دهد” د Blasio گفت.

شهردار توصیف آتش بازی به عنوان “5-minute تعجب نمایش” که به اوج رسیدن در یک تلویزیون ملی پخش های نهایی آتش بازی جشن و اجرای موسیقی.

اولیه صفحه نمایش شروع خواهد شد روز شنبه و در ادامه “در انتخاب شب در یک یا دو زمین یا آب مبتنی بر مکان در سراسر شهر نیویورک” میسی گفت: در نسخه جدید.

“نهایی نمایش سایت ها به دلیل آنها می توانند با خیال راحت جای راه اندازی و شلیک در مقیاس بزرگ فشفشه.”

___

Dr. Anthony Fauci ارائه شده است برخی از مشاوره برای کالج اقدام به بازگشایی کلاس های این سقوط: خیاط قصد دارد به شرایط محلی مطمئن شوید که هر کس با پوشیدن ماسک و نادیده گرفتن رفاه و نگهداری و سالن غذاخوری کارکنان.

“ماسک باید انجام شود در همه زمان ها” Fauci گفت: کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته.

او گفت: دانشگاه باید فرض کنیم که برخی از دانش آموزان را آلوده و آنها را به برنامه ریزی برای چگونه به آنها را نگه دارید و همکلاسی های خود را امن است.

Fauci گفت: آموزش آنلاین و آموزش ارائه می شود باید به عنوان گزینه های برای همه دانشجویان و استادان.

___

واشنگتن — مقامات بهداشت فدرال بگویید کنگره به بریس برای موج دوم coronavirus عفونت در پاییز و زمستان این سال است.

Drs. Anthony Fauci از NIH رابرت Redfield از CDC و FDA سر استفان هان توافق زیر سوال قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته.

“ساده” گفت: Redfield. “ما در حال رفتن به تجربه قابل توجهی coronavirus عفونت در پاییز و زمستان است.”

دیگر ویروس های تنفسی به دنبال یک الگوی معمول از تجدید حیات در آب و هوای سرد ماه زمانی که مردم در حال مردها به داخل خانه ساخت آن را آسان تر برای انتقال عفونت است.

HHS معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir موافقت با دیگر مقامات و اضافه کرد که او می خواهد به منابع به اندازه کافی ذخیره شده به طوری که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند در درمان COVID-19 بيمار بدون نیاز به خاموش کردن دسترسی برای افرادی که نیاز به مراقبت از شرایط دیگر است.

___

TOPEKA, کانزاس — کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی توصیه که جوامع کمی دیگر صبر کنید قبل از حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی به عنوان coronavirus موارد افزایش می دهد.

این “فاز” مرحله کلی Ad Astra بازگشایی طرح توجیهی تنظیم شده برای شروع روز گذشته (کلی و کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست در حال حاضر مشاوره جوامع به ماندن در فاز 3 برای حداقل دو هفته.

تفاوت اصلی این است که فاز 3 محدودیت تجمع جرم به بیش از 45 نفر است. این “فاز” مرحله صرفا خواستار اجتماعی فاصله اما نمی محدود کردن اندازه از جمعیت. تصمیم نهایی هر چند استوار با مقامات محلی.

“هر چند بسیاری از Kansans و جوامع بوده است اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و کار سخت در طول چند هفته گذشته برای کاهش شیوع این ویروس متاسفانه ما شاهد افزایش در گسترش بیماری” کلی در انتشار اخبار گفت.

داده های جدید دوشنبه منتشر شد نشان می دهد کانزاس حداقل 12,465 موارد تا 406 از جمعه. دولت در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: تعداد COVID-19 مرگ و میر افزایش پنج تا 259.

___

AUSTIN تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت می گوید تگزاس پیشی گرفته 5,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز برای اولین بار ضبط دیگر نگران نقطه عطف امریکا به عنوان بزرگترین اطفال, بیمارستان, بیمارستان کودکان تگزاس شروع به مصرف بیماران به آزاد کردن فضای تخت در هوستون.

اعلام روز شنبه می آید روز پس از تگزاس تحت الشعاع 4,000 موارد جدید برای اولین بار فقط در آخر هفته گذشته.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: قانونگذاران در واشنگتن در روز سه شنبه گفت که “چند هفته آینده در حال رفتن به بحرانی” در تگزاس و کشورهای دیگر که در حال تلاش برای محدود کردن هشدار دهنده افزایش موارد جدید.

عفونت رای در تگزاس دو برابر شده است و از اواخر مارس به حدود 9 درصد. و در روز دوشنبه تگزاس ثبت 11th روز متوالی از رکورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با بیش از 3,700.

___

واشنگتن — رئیس یک کمیته مجلس انجام نظارت شنوایی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت COVID-19 پاسخ می گوید: پنل بود توبیخ توسط رئیس مدیکر و مدیکید.

Seema Verma مدیر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات خواهد پیوست Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشتی شهادت جمعه قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته.

رئیس فرانک Pallone D-N. J. می گوید Verma تبدیل کردن مکرر دعوت نامه.

او “می تواند به ارائه بینش ارزشمندی در (مورد) چه کار می کند, چه هنوز هم نیاز به بهبود و آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید برای کمک به این آسیب پذیر جوامع” گفت: Pallone. “متاسفانه او تصمیم به آمده است.”

هیچ نظر فوری از مدیکر آژانس. Pallone گفت: او را نگه دارید هل دادن برای ورما به نظر می رسد قبل از این کمیته ،

___

سالت لیک سیتی — یوتا فرماندار جمهوری خواه می گوید که او هیچ برنامه ای برای تعطیل کردن اقتصاد حتی اگر او سهام برخی از نگرانی های مطرح شده در یادداشت را با دولت اپیدمیولوژی هشدار داد که یک “تعطیلی کامل” ممکن است قریب الوقوع اگر دولت نمی تواند به توقف طولانی مدت سنبله از coronavirus موارد است.

رژیم صهیونیستی. گری هربرت توییتی اواخر دوشنبه شب که قدردانی از تجزیه و تحلیل توسط اپیدمیولوژی آنجلا دان در یادداشتی که دقیق شدت گسترش COVID-19 است که دو برابر ميزان عفونت و روزانه مورد تعداد پس از هربرت مجاز بسیاری از کسب و کار به بازگشایی در اواسط ماه مه.

اما او تصریح کرد موضع خود را که رشد اقتصادی اتفاق می افتد در حالی که مردم بی خطر است.

“ما کار خواهد کرد برای جلوگیری از این جزر و مد اما من هیچ برنامه ای برای تعطیل یوتا اقتصاد ایم” هربرت.

دونن توصیه می شود که دولت reimpose برخی از محدودیت در کسب و کار و گروه تجمعات مگر در مواردی که دولت آن را کاهش می دهد میانگین هفتگی مورد بیش از نیمی از ژوئیه 1.

___

واشنگتن — بالا بهداشت فدرال مقامات می گویند آنها همچنان به مقابله با سازمان بهداشت جهانی با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از U. N. آژانس بهداشت که به عنوان یک انجمن جهانی coronavirus پاسخ.

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه است که آنها همچنان به طور منظم تعاملات علمی با همسالان در که.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده متحده آمریکا از سازمان بهداشت جهانی پس از شکایت در مورد آن پاسخ به کروناویروس و اتهام طرفداری نسبت به چین است.

Fauci و Redfield هر دو گفت: آنها به طور مستقیم مشورت در مورد رئیس جمهور تصمیم گیری است.

Fauci گفت: موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است تفاهم نامه ای است که حاکم به طور منظم با همکاری که. Redfield گفت: آژانس در حال همکاری با جهان در, ابولا, فلج اطفال و آنفلوانزا است.

___

BATON ROUGE, La. — تعداد COVID-19 موارد گزارش شده در لوئیزیانا شروع به پریدن کرد بیش از 1,356 جمعه و تعدادی از مردم در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری علامت تا 16.

این ایالت افزایش به مجموع 51,595 موارد بود که بزرگترین افزایش روزانه در موارد گزارش شده از اوایل ماه آوریل — به استثنای روزهایی که با تاخیر گزارش backlogged موارد اختصاص را افزایش می دهد.

رکورد روزانه گزارش شده توسط وزارت بهداشت دولت یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز اعلام کرد که افزایش اخیر در موارد جلوگیری می کند لوئیزیانا بیشتر از تسهیلات با هدف نگه داشتن جدید کروناویروس از گسترش.

در توییتر دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: 95 درصد از موارد گزارش روز شنبه نتیجه “جامعه گسترش” به عنوان مخالف به عفونت در خانه های سالمندان و یا دیگر تنظیمات.

همه گیر مرگ و میر در لوئیزیانا که از سه شنبه بود 3,021.

___

آنکارا — ترکیه ثبت شده 27 بیشتر ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از 24 ساعت از هل دادن thecountry کلی COVID-19 تلفات به 5,001.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca در روز سه شنبه نیز گزارش داد 1,268 جدید تایید ویروس موارد از روز قبل. آنها را به ترکیه تعداد موارد تایید شده به 190,165. مرگ و میر در حال حاضر در 5,001.

ترکیه شاهد افزایش موارد جدید از آنجا که دولت مجاز کافه ها و رستوران ها ورزشگاه پارک ها و سواحل و موزه ها به بازگشایی و کاسته stay-at-home سفارشات برای افراد مسن و جوان در آغاز ماه ژوئن است.

این کشور در گزارش جدید روزانه موارد شماره گذاری حدود 1200 یا بالاتر پس از 13 ژوئن تا از حدود 800 تا 900.

___

واشنگتن — رئیس سازمان غذا و دارو می گوید: سازمان حفظ بازو-ظهر در ارتباط با کاخ سفید به رهبری تلاش به سرعت تولید یک COVID-19 واکسن پس از آن تایید شده است.

کاخ سفید در تلاش است که به نام “عملیات پیچ و تاب سرعت” و آن را بشود در داشتن آماده تولید و ظرفیت کانال های توزیع برای یک برنامه واکسیناسیون.

اما FDA کمیسر Stephen هان گفت: کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه است که خود آژانس است مراقب باشید که نه به کار در پشت سر هم با سرعت در پیچ و تاب.

“ما کاملا باید حفظ نظارتی استقلال و حق تصمیم گیری برای مردم آمریکا بر اساس علم و اطلاعات” گفت: هان.

___

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci می گوید او فکر می کند که ایالات متحده بهتر خواهد بود آماده اگر این کشور با موج دوم coronavirus عفونت در این پاییز و زمستان.

Fauci گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه که ایالات متحده باید توانایی انجام 40 میلیون به 50 میلیون آزمون در هر ماه که در آن زمان به مقامات بهداشت عمومی توانایی درک پویایی از گسترش ویروس.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید که لوازم, ماسک, لباس و سایر تجهیزات نیز در حال پر در ملی ذخایر و ایالات متحده تولید شده است ساخته شده است.

Fauci همچنین گفت: کمیته او نمی پشیمانی آمریکا نمی خواست هر چه زودتر به پوشیدن ماسک صورت به دلیل بهداشت پرسنل و تجهیزات مورد نیاز در زمانی که وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف در اوایل.

جمهوری خواه در کنگره دیوید مک کینلی از غرب ویرجینیا پرسید Fauci اگر او فکر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که قضاوت ناعادلانه در مورد پاسخ او به این بیماری همه گیر.

Fauci گفت: سوال این است که ناعادلانه و پاسخ داد: “من کار در کاخ سفید و به اعتقاد من هر کس وجود دارد در حال انجام است همه چیز” آنها می توانند.

___

لاس وگاس ایالت نوادا توانسته یکی از بزرگترین روز افزایش جدید کروناویروس موارد برای چهارمین بار در گذشته هشت روز.

رکورد 462 جدید مورد تأیید گزارش روز شنبه آمد در میان سربازان ارتش آغاز شده است که حدود دو هفته پس از قمار در لاس وگاس بازگشایی شد.

نوادا فرماندار هفته گذشته گفت که او قصد دارد به ترک فعلی محدودیت در کسب و کار و تجمع در محل حداقل از طریق پایان ماه ژوئن در حالی که دولت در بالا رفتن تعداد زیادی از عفونت ها مورد بررسی قرار گرفت.

به طور کلی نوادا گزارش شده حدود 14000 ویروس موارد و 492 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

___

واشنگتن– رئیس سازمان غذا و داروی آمریکا می گوید قانونگذاران مجلس او نیست احساس هر گونه فشار سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تصمیم گیری های مربوط به درمان برای COVID-19.

FDA در هفته گذشته کشیده آن اورژانس مجوز برای هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر به شدت ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان COVID-19.

FDA در ماه مارس ابتدا سبز روشن و استفاده از مواد مخدر اما گفت: مطالعات جدید به شدت نشان می دهد آن کار نمی کند در برابر این بیماری ناشی از کوروناویروس.

هیدروکسی کلروکین نیز گاهی اوقات می تواند باعث خطرناک قلب عوارض جانبی. FDA گفت که خطر هرحال دارو اثبات نشده سود برای COVID-19 بيمار.

دموکرات کنگره آنا Eshoo خواسته FDA کمیسر Stephen هان بلافاصله پس از گزارش هر گونه فشار سیاسی در FDA به اعضای کنگره است. هان گفت که او خواهد.

___

ققنوس آریزونا گزارش جدید رکورد روزانه حدود 3,600 اضافی coronavirus موارد در روز سه شنبه به وزارت امور خارجه ادامه داد: برای تنظیم پرونده برای تعدادی از افراد بستری در بخشهای مراقبت ويژه و هواکش برای COVID-19.

وزارت امور خارجه از خدمات بهداشت گزارش 3,591 جدید تایید موارد شکستن رکورد قبلی تنظیم جمعه توسط 345 موارد است. در مجموع نزدیک به 7,900 تایید موارد گزارش شده پنج شنبه, یکشنبه و دوشنبه.

روز سه شنبه گزارش در زمان دولت کل caseload در این بیماری همه گیر به 58,179 در حالی که 42 بیشتر مرگ و میر گزارش روز شنبه افزایش مرگ و میر به 1,384.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 2,136 فتح کرد گرفته شد بيماران بستری برای ویروس جدید که از روز دوشنبه 614 بودند در تخت های مراقبت ويژه و 386 بودند هواکش.

آریزونا پدید آمده است به عنوان یک COVID-19 نقطه داغ در ایالات متحده از کالیفرنیا ، mlb برداشته اقامت خود-صفحه اصلی سفارشات در اواسط ماه مه.

___

واشنگتن — پیشرو متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده امریکا به قانونگذاران گفت که نژادپرستی نهادی نقش مهمی در نامتناسب بار COVID-19 در آمریکایی های آفریقایی تبار.

Dr. Anthony Fauci شهادت قبل از کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه.

تشکر. بابی راش ایلینوی از حزب دموکرات خواسته Fauci در مورد ویروس’ تلفات در افراد سیاه و سفید.

Fauci ذکر دو دلیل اصلی برای نامتناسب تاثیر است. او می گوید: یکی این است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در کارهایی که ضروری در نظر گرفته شده و شامل تعامل با مردم است.

دلیل دوم او این است که مردم به احتمال زیاد به رنج می برند از شرایط سلامت مانند فشار خون بالا و دیابت است که بدتر شدن علائم COVID.

Fauci گفت: “این یک نوع double whammy…از طریق هیچ گسل از خود را دارند.”

___

واشنگتن — آمریکایی متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci می گوید نه او و نه هیچ یک از اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار خواسته شده است به کم کردن سرعت تست.

این سوال به وجود آمد پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آخر هفته تظاهرات سیاسی در اوکلاهما که او می خواست دستیاران خود را به کم کردن سرعت تست از آنجا که آن را تبدیل کردن بیش از حد بسیاری از موارد مثبت.

بالا دیگر مقامات بهداشت همچنین گفت: کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه که هیچ کس از آنها خواست به سرعت پایین تست.

آمریکا آزمایش قرار گرفته است و بیش از 27 میلیون نفر با حدود 2.3 میلیون – یا 8.4% تست مثبت است.

___

واشنگتن — بالای بیماری های عفونی متخصص در ایالات متحده گفته است که قانونگذاران مجلس این سوال “که اگر” ایالات متحده باید یک واکسن برای COVID-19.

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه است که او فکر می کند یک coronavirus واکسن می تواند در دسترس تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021.

یکی کانديد واکسن را وارد کنید پیشرفته محاکمه در ماه آینده.

Fauci می گوید: “ما احساس می کنیم با احتیاط خوش بینانه بر اساس تلاش هماهنگ.”

کاخ سفید راه اندازی کرده است تلاش به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” را به مطمئن شوید که واکسن می تواند به سرعت تولید انبوه و توزیع هنگامی که آن را مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل قاضی فدرال در روز سه شنبه به دستور رئیس جمهور Jair Bolsonaro مطابق با قوانین محلی به پوشیدن ماسک صورت هر زمان که او در خارج از منزل در پایتخت از برازیلیا.

در طول تعطیلات آخر هفته اخیر یک گاهی اوقات آشکار Bolsonaro اتحاد پیوست کثیری از مردم معترض در مقابل برزیل کنگره و دیوان عالی کشور است. او اغلب در بازدید از نانوایی ها و دکه مواد غذایی نقاشی جمعیت در اطراف او.

قاضی رناتو کوئیلو Borelli گفت: در حکمی که Bolsonaro “است و در معرض افراد دیگر به سرایت یک بیماری است که باعث شده تا ملی اغتشاش.”

برزیل در منطقه فدرال نیاز مردم را به پوشیدن ماسک صورت عمومی برای کمک به کنترل گسترش جدید کروناویروس. عدم تطابق حمل ممکن است روزانه جریمه $390.

Bolsonaro اغلب به نظر می رسد در رویدادهای عمومی با یک ماسک بر خلاف برخی دیگر از سران دولت.

___

واشنگتن— یک بالا خانه دموکرات است متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از قرار دادن آمریکایی ها در معرض خطر در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با برگزاری یک تظاهرات سیاسی در آخر هفته گذشته در تولسا.

به عنوان خانه انرژی و تجارت کمیته آماده شنیدن شهادت از دکتر Anthony Fauci, رئیس کمیته فرانک Pallone نیوجرسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در این تجمع که از او خواسته کارکنان به سرعت پایین تست برای حفظ مورد شمارش پایین “بود و بسیار بی پروا عمل است.”

Pallone ادامه داد: “متاسفانه آن را همچنان رئیس جمهور الگوی نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن کسانی که در نظرات گفته خود دولت ایالات متحده در حال انجام تست بیشتر از هر کشور دیگر.

رئیس جمهور در حال خروج از کاخ سفید برای سفر به آریزونا در روز سه شنبه

___

مسکو — عالی لاما از تووا یکی از روسیه را در دو اکثریت بودایی جمهوری درگذشت از COVID-19.

منطقه”s فرماندار اعلام کرد که Jampel Lodoy که عنوان “kamby لاما” مرده بود در یک بیمارستان که در آن او تا به حال شده است برای درمان حدود دو هفته.

تووا که هم مرز مغولستان ثبت کرده است 3,575 coronavirus موارد در میان جمعیت آن در حدود 310,000.

__

لاهه — هلند بهداشت عمومی موسسه است که برای نظارت شروع فاضلاب در تمام 352 فاضلاب امکانات درمان در هلند برای اثری از coronavirus به عنوان یک راه را به سرعت تشخیص موارد جدید.

وزیر بهداشت Hugo de Jonge روز سه شنبه پرسید: این موسسه برای شروع روزانه تست به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

De Jonge می گوید که با آزمایش فاضلاب روزانه “ما می تواند به سرعت شناسایی منطقه ای و محلی upticks ویروس حتی قبل از مردم علائم نشان می دهد.”

وزارت بهداشت می گوید: بهداشت عمومی موسسه انجام تحقیقات بر روی فاضلاب در 29 منطقه در ماه های اخیر و کشف کردند که این ویروس قابل مشاهده است در فضولات انسانی قبل از افراد آلوده علائم.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>