با جمع آوری برگ برنده می شود و بیشتر خشن و بی ادب جمعیت

ققنوس (AP) — آن را کاملا یک از امضای خود را بزرگ-ورزشگاه تظاهرات.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد چیزی نزدیک به مربا بسته بندی مخاطبان از حامیان سیاسی او ولع مصرف شده است که صدها جوان محافظه کاران پر ققنوس megachurch شنبه به شنیدن تماس خود را برای آنها را به پشت خود انتخاب مجدد تلاش کنید.

شلوغ شهر رویایی کلیسا برای جمع دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کاملا متفاوت احساس نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن آخر هفته تجمع در Tulsa, اوکلاهما, اول خود را از coronavirus عصر که شد sparser حضور و غیاب.

مغلوب ساختن پیشی جستن محور “وطن پرست جوان آمریکایی که ایستاده بلند برای امریکا و حاضر به زانو زدن به چپ رادیکال است.”

“شما رزمندگان شجاع ایستاده در راه آنچه آنها می خواهند به انجام و اهداف خود,” او گفت: خشن و بی ادب جمعیت. “آنها نفرت تاریخ ما است. آنها نفرت ما ارزش و نفرت آنها همه چیز ما جایزه به عنوان آمریکایی ها است.”

تهمت بود به دنبال به دست آوردن مجدد کمپین حرکت پس از تولسا که قرار بود نشانه ای از این کشور را بازگشایی و یک نیروی سیاسی است. به جای آن تولید می شود هزاران نفر از صندلی های خالی و چرخش سوال در مورد رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی رهبری و صورت خود را برای چهار سال دیگر در دفتر.

پایین مردم در انتخابات تیز تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آریزونا که دو برابر به عنوان یک 2020 میدان نبرد دولت و کنگره coronavirus نقطه داغ.

با ققنوس رویداد که برگزار شد نقطه عطف اقدام یک گروه به ریاست تهمت متحد چارلی کرک رئیس جمهور امیدوار به نوبه خود توجه — حداقل لحظه ای — به دور از افتادن نظرسنجی اعداد صعودی coronavirus عفونت در ردیف هایی از جنوب و غرب و ویروس زده اقتصاد است.

خود نشانی بود مالامال از معمولی تهمت خطوط — دارای در مورد تلویزیون های, رتبه بندی, تمسخر خود را به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری حریف جو بایدن و به شدت دقت خشم بیش از چین را از دست داده و coronavirus بحران است. به عنوان او در اوکلاهما بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا” یک تحقیر امیز مدت که آسیایی-آمریکایی ها می گویند نژادپرست است.

اما بر خلاف بازگشت او به کمپین مرحله قبل از هزار صندلی خالی در اوکلاهما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به شادی کردن در انرژی از یک بسته بندی شده — البته کوچکتر — محل برگزاری. او همچنین ارائه حامیان او تیره و هشدار دهنده است.

“این خواهد بود که در نظر من فاسد ترین انتخابات در تاریخ کشور ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که در روزهای اخیر شدت ادعا می کند که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به رای گیری تقلب شده است. “و ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد.”

اما در طول رئيسجمهور در سفر يك روزه به ایالت آریزونا که شامل سفر به ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, این COVID-19 همه گیر سایه مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراتیک شهردار ققنوس روشن ساخته او اعتقاد نداشت مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی می تواند با خیال راحت برگزار می شود در شهرستان خود را — و خواست رئیس جمهور به پوشیدن ماسک صورت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است شدیدا حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, به جای تبدیل آن به قرمز در مقابل آبی های فرهنگی موضوع است. نظرسنجی نشان می دهد جمهوری خواهان به مراتب کمتر احتمال دارد به پوشیدن پوشش صورت از دموکرات ها با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای که آن را به طور چشمگیری کاهش خطر انتقال ویروس است. چند در میان جمعیت در دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد ملبس به ماسک.

از اواخر مارس آریزونا به عنوان یکی از کشور فعال ترین نقاط داغ برای گسترش COVID-19.

عکس از رستوران ها و کافه های شلوغ با unmasked کاربران مشتعل اختلاف است. کالیفرنیا ، mlb یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی معکوس خود را هفته گذشته و اجازه شهرها و استان ها به نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. بیشتر آنها از جمله ققنوس و یوما و شهرستان ها است که آنها را احاطه کرده.

آریزونا شاهد روند نگران کننده در چند معیار از جمله درصد از آزمون است که اثبات مثبت برای این ویروس است که بالاترین در کشور است.

دولت گزارش جدید رکورد روزانه حدود 3,600 اضافی coronavirus موارد شنبه به آریزونا در ادامه به تنظیم پرونده برای تعدادی از افراد بستری در بخشهای مراقبت ويژه و هواکش برای COVID-19. آریزونا کل caseload در همه گیر می ایستد در حداقل 58,179 با 42 بیشتر مرگ و میر گزارش شده سه شنبه افزایش مرگ و میر به 1,384.

“در حال حاضر بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما به آدرس کسانی که surgings که ما شاهد در فلوریدا در تگزاس در آریزونا و کشورهای دیگر” دکتر Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس روز سه شنبه. “آنها تنها آنهایی که با داشتن یک مشکل است. خط پایین … این کیسه مخلوط است.”

کمپین مقامات تاکید کرد که تظاهرات باقی خواهد ماند یک جزء اصلی از رئیس جمهور انتخاب مجدد استراتژی, اما اجازه داده است که آنها ممکن است در برخی از کشورهای خاص نیاز به کمی تغییر کند. بحث شد در مورد داشتن آنها را در بیشتر سالن های متوسط و یا خارج از منزل, شاید در آشیانه هواپیما و amphitheaters و یا در شهرهای کوچک و دور از معترضان به احتمال زیاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات بر این باورند تهمت توانایی به رسم هزاران نفر از حامیان در طول یک بیماری همه گیر مجموعه مطلوب متضاد تصویر با رقیب دموکرات جو بایدن. هنوز کمپین تلاش برای پیدا کردن حمله موثر خطوط بایدن.

قبل از دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از مرز ایالات متحده و مکزیک که در آن او تلاش برای اعتباری جدید خود را با متوقف کردن هر دو مهاجرت غیر قانونی و coronavirus.

در سوزان تابستان و گرما و تهمت به طور خلاصه متوقف و برای بازرسی یک بخش جدید از بتن و میلگرد ، رئیس جمهور و دیگر مقامات در زمان یک لحظه به خط خطی امضا خود را بر روی دیوار.

آریزونا مقامات بهداشت گفت: در هفته های اخیر که هجوم ویروس بیماران از مکزیک باید اضافه بار در بیمارستان ها در بخش جنوبی از دولت است.

“ما متوجه است که این کانون” Ducey گفت: در اوایل این هفته. “ما همچنین متوجه ما رو خیلی خوب سخت کار مردمی که در سراسر مرز هر روز برای کار در آریزونا میباشد. ما نیز باید مقدار زیادی از مردمی خوب است که می خواهید را به استفاده از خیلی از ما آریزونا سیستم مراقبت های بهداشتی و ما می خواهیم وجود داشته باشد که در ظرفیت.”

__

مانند گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان Jonathan Cooper, Astrid Galvan و باب کریستی در ققنوس و Elana Schor در نیویورک کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>