دانلود کتاب از آمازون

به گفته گاردین ، ​​گزارش ها و آمار فروش هفته اول بازگشایی کتابفروشی های دانلود کتاب از آمازون انگلیس پس از قرنطینه به مدت چهار ماه به دلیل ویروس کرونا ، حاکی از بازگشت به کتابفروشی های عادی در کشور است. براساس آماری که اتحادیه ناشران و کتابفروشان دانلود کتاب از آمازون انگلیس منتشر کرده ، نزدیک به 4 میلیون کتاب در شش سال اول فروخته شده است که 30 درصد نسبت به دوره قبل از کورونا افزایش یافته است.

دولت انگلیس 15 ژوئن را به عنوان تاریخ بازگشایی رسمی کتابفروشی ها در این کشور اعلام کرده است. به گزارش کتابفروشی نیلزن ، در شش روز نخست فعالیت خود ، فروشندگان کتاب در جهت بازگشت به روزهای اوج خود گامهای اساسی برداشته اند. موسسه نیلزن در زمینه اطلاعات و آمار در بازار کتاب انگلیس فعال است. طبق اعلام این موسسه ، فروش کتابفروشی ها در هفته اول بازگشایی پس از دوره قرنطینه ایده آل از گذشته است.پ

کتابفروشی های دانلود کتاب از آمازون انگلیس

انستیتوی نلسون گفته است كه كتابفروشی های دانلود کتاب از آمازون انگلیس از زمان كرونا نزدیک به 4 میلیون نسخه كتاب به فروش رسانده اند ، تقریباً 33 میلیون دلار ارزش آن را داشته و انتظار می رود كه این افزایش در روزهای آینده ادامه یابد. براساس تجربه خود ، کارشناسان این موسسه معتقدند که فروش کتاب از 30 درصد فراتر خواهد رفت.

البته آمار انستیتوی نیلسن شامل کتابفروشی ها در اسکاتلند و ولز نیست و اگر فروش این کشورها را در نظر بگیریم میزان فروش بیشتر خواهد بود. گفته می شود که رشد فعلی فروش می تواند با سال 2003 مقایسه شود ، وقتی کتابفروشی های انگلیس به دلیل کتاب هری پاتر فروش خوبی داشتند.

البته دولت انگلیس بازگشایی کتابفروشی ها را به ساعات مشخص محدود کرده است. جیمز Ashmore ، صاحب کتابفروشی West York Yorkshire در لندن ، می گوید: در صورت برداشته شدن محدودیت های موجود ، فروش حتی بیشتر خواهد شد. وی اظهار داشت: پس از یک دوره قحطی و قرنطینه ، خوشحال کننده است که مشتریان به کتابفروشی ها بازگشتند و کار یک کتاب فروشی دوباره شکوفا شده است.

کتابفروشی دانلود کتاب از آمازون

این کتابفروشی انگلیس می گوید ، او و همسرش لوئیس قبل از بازگشایی کتابفروشی دانلود کتاب از آمازون از ترس افرادی که کتاب می خوانند نگران بودند اما ظاهراً با اعلام افزایش فروش کتاب ، این ترس جبران شد. او معتقد است که مردم به نوعی با Corona کنار آمده اند و از خرید کتاب و کالاهای دیگر هم نمی ترسند.

طبق پروتکل های بهداشتی ، بیشتر کتابفروشی هایدانلود کتاب از آمازون  انگلیس از تجهیزات ضد عفونی کننده و روش های جدید سفارش کتاب استفاده می کنند تا از ابتلا به عفونت کروناویروس جلوگیری شود. در کتابفروشی دانلود کتاب از آمازون ایران پیپر، کارکنان محدودیت های خاصی را برای مشتریان برای خواندن کتاب تعیین می کنند تا جلوی کوروی ویروس را بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید