دوچرخه برخوردار بوده اند و بوم در طول بیماری همه گیر. آن را به عنوان آخرین ماشین ترافیک رزومه ؟

در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 جوان دانمارکی ها به خیابان ها ریختند مانند همتایان خود در سراسر جهان — اعتراض سیاسی و اجتماعی سیستم آنها بر این باور بود كه ستم تبعیض آمیز و خارج از مرحله با زمان.

و به عنوان قیمت نفت مشخصی آنها مبارزه برای نگه داشتن خود را در شهرستانها و شهرهای کوچک از ازدحام و آلودگی و سر و صدای ناشی از گاز guzzling خودرو.

تلاش های خود را پرداخت می شود; دانمارکی به رخ کشیدن برخی از بالاترین دوچرخه سواری نرخ در جهان است. در کپنهاگ پایتخت کشور که در آن وجود دارد که بیشتر دوچرخه از مردم 62 درصد از ساکنان آن رفت و آمد به محل کار یا مدرسه با دوچرخه. در سراسر کشور 26 درصد از تمام سفرهای تحت 3½ مایل ساخته شده بر روی دوچرخه.

در حال حاضر ایالات متحده دوچرخه علاقه مندان به طرفداران و تحلیلگران صنعت بدانم اگر برخی از شهرهای ایالات متحده در آستانه یک کپنهاگ عوض کردن.

تبلیغات

ترکیبی از coronavirus پناهگاه در محل سفارشات که نگهداری ماشین ها و کامیون ها در خارج از جاده و متورم شدن در فعالیت آورده اند و دوچرخه سواران را در تعداد رکورد و ساخته شده بسیاری از reimagine شهر و حومه زندگی بدون ماشین و ترافیک و هوای آلوده.

“من احساس بی دست و پا crowing در مورد فروش دوچرخه و ridership زمانی که بسیاری از مردم شغل خود را از دست” یا بیمار هستند و یا از دست داده اند و آنهایی که عشق گفت: تیم Blumenthal, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت PeopleForBikes ملی دوچرخه حمایت گروه مستقر در Boulder, Colo. “اما روند هستند به دنبال. و من فکر می کنم وجود دارد شده است یک تغییر اساسی.”

از ماه مارس تا اواسط ماه ژوئن 2020, محیط زیست, ضد مونترال-مبتنی بر مهندسی شرکت است که طراحی را فراهم می کند و دوچرخه و عابر پیاده شمارنده و تجزیه و تحلیل داده های اندازه گیری شده 21 درصد افزایش در ایالات متحده شهری-منطقه ridership در مقایسه با همین بازه زمانی در سال 2019.

در طول همان دوره ریل-به-مسیرهای محافظت دیدم 110 درصد افزایش در ridership در راه آهن-مسیرهای پیاده روی در مقایسه با همین زمان در سال 2019.

تبلیغات

“من سعی نمی کنید بیش از حد امیدوار” گفت: Blumenthal. “اما من فکر می کنم بسیاری از این حرکت باقی خواهد ماند” به عنوان زمان می رود.

او گفت: با توجه به بارگیری PeopleForBikes بررسی 932 بزرگسالان ایالات متحده 9 ٪ از بزرگسالان آمریکایی می گویند آنها سوار یک دوچرخه برای اولین بار در یک سال به دلیل بیماری همه گیر. و اکثر کسانی که سواران می گویند آنها ادامه خواهد داد سوارکاری پس از پناهگاه در محل سفارشات حذف شده است.

علاوه بر این حدود 42 درصد از کسانی که “فعال” سواران کودکان گفت: Blumenthal.

“با توجه به گسترده لغو جوانان برنامه های ورزشی, دوچرخه سواری یکی از فعالیت های در فضای باز است که بچه ها در تمام سنین می تواند با خیال راحت و عملا شرکت در” گفت: Blumenthal, با توجه به افزایش بزرگ در کودکان و نوجوانان دوچرخه سواری.

تبلیغات

در منطقه خلیج خانواده ها inundating جاده با دوچرخه سواری گردش. در روز شنبه یک پدر و دو نوجوان پسران دیده می شد نزولی Woodside بدنام پیر لا هوندا — مورد علاقه نوردی مسیر جاده دوچرخه سواران در امتداد شبه جزیره. نزدیکی نمرات از خانواده ها به سرعت از و dawdled همراه کانادا جاده که تشابه بین ایالتی 280 در دره حک شده توسط San Andreas fault.

راینر Zaechlin صاحب منلو پارک منلو Velo یک فروشگاه دوچرخه همراه El Camino گفت: در 25 سال او را اجرا فروشگاه او را هرگز مشغول است.

Waitlists استاندارد لحن یو پی اس که معمولا کتاب از بیش از یک یا دو روز در حال اجرا چهار به علاوه هفته, او گفت:.

تبلیغات

و عرضه در دسترس دوچرخه — به خصوص کسانی که به قیمت کمتر از 1500 دلار — است در تامین کوتاه مدت.

“این دیوانه” گفت: Zaechlin. “ما فقط نمی تواند نگه داشتن هر چیزی در انبار.”

دیگر منطقه خلیج دوچرخه مغازه های خرده فروشی گزارش مشابه کمبود و چند ورود به سطح دوچرخه می توان در جستجو Craigslist و EBay و گوگل. بالا-از-خط دوچرخه با این حال کسانی که هزینه بیش از $2,000 — در دسترس بودند.

Blumenthal و Zaechlin هر دو گفته تفریحی دوچرخه سفارشات در حال حاضر مصرف هفته اگر نه سال برای تکمیل.

تبلیغات

“بسیاری از امکانات تولید مجبور به تعطیل کردن” در طول همه گیر گفت: Blumenthal.

اضافه کردن که به رکود در تجارت با چین, که در آن بسیاری از قطعات دوچرخه و قطعات تولید شده و غلا تعجب آور نیست.

نولان موزر, دستیار معاون رئیس جمهور برای آمریکای شمالی را بدست آورد تا از این دوچرخه جزء سازنده Shimano گفت: فروش برای محصولات شرکت نیز در تقاضا بالا است. “سواران جدید در حال وارد شدن به دوچرخه سواری و یا مردم در حال بازگشت به دوچرخه سواری با تثبیت و با استفاده از موجود خود را, دوچرخه,” او گفت:.

با توجه به PeopleForBikes اطلاعات دوچرخه فروش شد تا قابل ملاحظه ای از سال گذشته تا 65 درصد بیشتر از سال-به-تاریخ 2019.

تبلیغات

“سه ماه گذشته ایستاده به عنوان شاید بهترین سه ماهه برای صنعت دوچرخه در 50 سال گذشته” او گفت: harking بازگشت به اوایل دهه 1970 زمانی که “فروش دوچرخه ثابت شد افزایش عرب تحریم نفتی که به ایجاد صف های طولانی در ایستگاه های گاز و گاز گران قیمت است.”

دیگران حال محتاط تر.

“من نگران است که حرکت ما شاهد کوتاه بود” به گفته دیوید اسنایدر مدیر اجرایی کالیفرنیا دوچرخه انجمن دوچرخه سازمان حمایت در ساکرامنتو. “اتومبیل های در حال حاضر است.”

او گفت سازمان تحقیقات نشان داده است که اکثر کالیفرنیا سوار دوچرخه. مشکل این است که آنها احساس نمی راحت در جاده ها. آنها سوار زمانی که آنها در تعطیلات و یا در موارد نادر.

تبلیغات

که متوقف نشده سازمان خود از تلاش “به اهرم لحظه به ایجاد و مسیرهای دوچرخه سواری امن تر” برای مردم گفت.

و او خوشحال به دیدن Caltrans, تعیین مبلغ 7 میلیون دلار به “سریع ساخت” پروژه ها به صورت محلی دوچرخه ایمنی زیرساخت ها است. دولت را فراهم می کند $220 میلیون در سال برای ایمنی دوچرخه, پروژه, اما به دلیل همه گیر آن است و تاخیر در روند درخواست.

این 7 میلیون دلار تزریق خواهد شد اجازه می دهد تا شهرهای کوچک و بزرگ به راه اندازی موقت محافظ موانع در جاده ها به عنوان مثال به خلبان مسیرهای دوچرخه سواری و یا مناطق امن در اطراف خیابان پارکینگ.

وی همچنین با اشاره به شهرستانها که ایجاد کرده اند “خیابان های آرام” که در آن اتومبیل های ترافیک محدود است. پس از آغاز همه گیر اوکلند و سان فرانسیسکو, شهر ردوود و دیگران را کنار بگذارند برخی خیابان ها برای تشویق بیشتر امن تفریح در فضای باز.

تبلیغات

نقشه های گوگل در حال حاضر نشان دادن این خیابان ها و بسیاری از جمله اشنايدر به امید تبدیل شدن آنها دائمی است.

Javier Melendes, 15 (front) and Jesse Rivera, 13 ride their bikes down one of Redwood City's "Safe Streets."

خاویر Melendes, 15 (جلو) و جسی ریورا, 13 سوار دوچرخه خود را پایین یکی از ردوود سیتی را “امن خیابان”
Stambaugh خیابان در روز سه شنبه, ژوئن 23.

(سوزان زنگ/لس آنجلس تایمز)

در روز سه شنبه خاویر Melendes 15 و جسی ریورا, 13, از ردوود سیتی بودند که با استفاده از عدم وجود ترافیک در شهر ردوود را Stambaugh خیابان.

“وجود ندارد بسیاری از اتومبیل های” خاویر گفت:, و اضافه کرد که زمانی که آنها ظاهر می شود: “ما می خواهم به آنها را آهسته انجام wheelies و کلاهبرداری. آن را سرگرم کننده است.”

تبلیغات

در لس آنجلس در مقابل مقامات در برابر بسته شدن خیابان ها در طول خاموش شدن ناگهانی ظاهرا به دلیل مقامات بهداشتی می ترسید آنها را تشویق جمعیت به جمع آوری و گسترش ویروس.

اسنایدر گفت: بیشتر مورد نیاز است برای پرش شروع یک کپنهاگ-مانند دوچرخه فرهنگ از خیابان های آرام.

“متاسفانه ما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “ما آب و هوا ما نیاز به پیدا کردن جایگزین برای اتومبیل های ما و اقتصاد ما نیاز به پیدا کردن جایگزین.”

تبلیغات

شاید او گفت: آن را می تواند به کودکانی که شروع به سوارکاری در این مختصر پنجره که رشد خواهد کرد و آن را تغییر دهید.

“چه اتفاقی افتاد در دانمارک اتفاق نمی افتد یک شبه” گفت: Blumenthal از PeopleForBikes که شاهد یک جهش در تعداد فرزندان دوچرخه سواری.

این کودکان که بر روی دوچرخه در دانمارک خروش که واقعا طلیعه آن را به جلو, او گفت:.

“اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد شاید آن خواهید بود این بچه ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de