Bowser خود: در خانه بمانند برای چهارم جولای در میان coronavirus همه گیر


یک مرد می پوشد یک ماسک صورت بهداشتی و با استفاده از دستمال مرطوب به عنوان او به خرید مواد غذایی در خود و پرداخت در یک سوپر مارکت در واشنگتن دی سی در ژوئن 17 سال 2020 میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از اوا Hambach/خبرگزاری گتی ایماژ)

سی شهردار موریل Bowser خود خواست ساکنان و بازدید کنندگان به پایتخت کشور را به ماندن در خانه در این روز استقلال در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

“ما می خواهید برای ارسال یک پیام برای ما ساکنان برای لذت بردن از چهارم ژوئیه به جشن می گیرند با توجه به راهنمایی ما و به انجام آن در خانه” Bowser خود گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری.

او گفت که او امیدوار است ساکنان خانه بمانند و یا در نزدیکی خانه خود در گروه های کوچک. محدودیت در تعداد افرادی که می توانید جمع آوری شد سست تحت فاز دو از بازگشایی طرح اما تجمع جمعی از بیش از 50 هنوز هم ممنوع است.

“این نیز مهم است که ما به یاد داشته باشید که نه فقط در چهارم ژوئیه اما همانطور که ما حرکت را از طریق ما فاز دو بازگشایی که این ویروس ناپدید شده است. آن است که هنوز هم در جامعه ما” Bowser خود گفت.

“ما البته می دانیم که کاخ سفید اعلام کرد در حال حاضر برنامه های خود را و خدمات پارک های ملی انجام خواهد شد و آتش بازی برای جشن تولد ملت. ما همچنان به حمایت از این فعالیت ها در راه است که ما به طور سنتی. اما ما امیدواریم که این جمعیت آمده است که در غیر پاندمی سال نمی تحقق این سال است.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


“یک کنگره چهارم” را هنوز در محل این سال برای امریکا 244th تولد البته با برخی تغییرات است. نشان می دهد خواهد شد و در جریان این رویداد در وب سایت YouTube و Facebook خوردها.

به طور جداگانه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت است به جلو با یک “سلام به امریکا” جشن از کاخ سفید جنوبی چمن و بیضی این سال است.

فاز سه

سی سلامتی مدیر دکتر LaQuandra Nesbitt هشدار داد که این شهرستان آماده است تا به بحث در مورد برنامه ریزی برای فاز سه از بازگشایی به دلیل معیارهای هیچ شده است ملاقات کرد.

“اگر شما به یاد بیاورید در بازگشایی DC توصیه ما آگاه بود که یک فاز و سه نیاز به جایی که ما پراکنده موارد در منطقه کلمبیا و یا خوشه ای از موارد” Nesbitt گفت.

“ما هنوز هم ممکن است فقط 30 مورد و plateaued در آن منطقه است. اما این موارد هنوز به یکدیگر متصل می شوند به این معنی که ما هنوز در حد متوسط جامعه انتقال است. ما هنوز هم بسیار کمی از ویروس است که گردش خون در این شهرستان,” او گفت:.

یک نگرانی کلیدی است که باعث موج دوم از عفونت نه از طریق هر اتصال به پاییز یا زمستان بیماری اما با بازگشایی بیش از حد سریع Nesbitt اضافه شده است.

“این دشوار است برای پیش بینی زمانی (فاز سه) رخ می دهد از یک قاب زمان از دیدگاه,” او گفت:. “من در یک موقعیت به توصیه شهردار به می گویند جامعه ما باید انتظار به عرض یک هفته دو هفته سه هفته که بود تجربه ما در اینجا در منطقه کلمبیا.”

DC استقلال

در آستانه انتخابات در کنگره سی استقلال Bowser خود با اشاره به منطقه موقعیت منحصر به فرد — به خصوص در هنگام برخورد با این بیماری همه گیر و دولت فدرال است.

“این مجلس قاب تاج در پاسخ به فرمانداران پاسخ که آنها این کار را انجام دهند اما واقعا تا به فرمانداران” Bowser خود گفت. “وجود دارد هیچ فرماندار واشنگتن”

نه اینکه دولت را مختل کرده است. سی در پاسخ به این coronavirus بحران از راه های دیگر و همچنین با توجه به Bowser خود.

“من فکر می کنم ما عدم داشتن دو سناتور نهفته است ما سطح بودجه,” او گفت:.

Bowser خود اضافه کرد که در حالی که او نیست همیشه در حمایت از تغییر عنوان سی ارشد اجرایی از “شهردار” به “فرماندار” این بیماری همه گیر را تغییر ذهن خود را.

“تجربه های اخیر من با COVID من تغییر کرده است فکر کردن در مورد آن است. ما باید مطمئن شوید که مردم می دانند که ما فقط آنها را دوست دارم. اما ما هنوز به ما ادامه مبارزه برای استقلال,” او گفت:.

خانه زنجان به برگزاری انتخابات در سی دل. النور هولمز نورتون لایحه HR 51 جمعه در 1:30 بعد از ظهر

بحث نه ” حکومت اوباش,’ DC مجسمه

یک روز پس از آن اعلام شد که سی گارد ملی خواهد بود تامین امنیت برای آثار تاریخی در این منطقه به عنوان مؤتلفه مجسمه در حال سرنگون کشور Bowser خود گفت که او می خواهد یک بحث.

“این چیزی است که من فکر می کنم همه ما نیاز به انجام با مجسمه است … باید معقول گفتگو در مجسمه ها و دیگر منابع تاریخی به آمار و ارقام نیست که یک اوباش تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به آن را پایین بکشید و قطعا نابود کردن هر چیزی در منطقه و یا مجموعه ای از هر چیزی در آتش است.”

DC coronavirus اعداد

سی گزارش 31 مورد جدید از coronavirus پنج شنبه. سی تعداد کل موارد شناخته شده است 10,159.

دو منطقه از ساکنان درگذشت آوردن کل مرگ و میر به 543.

پیگیری منطقه coronavirus داده آنلاین.

در زیر نقشه از coronavirus موارد توسط بخش محله و جامعه گسترش یافته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de