کالیفرنیا همچنان به افزایش در coronavirus موارد

کالیفرنیا شکسته back-to-back پرونده این هفته در آن روزانه تعداد coronavirus موارد به عنوان دولت همچنان به دیدن خوشه های خطرناک در تعدادی از عفونت.

روز دوشنبه دولت را درهم شکست یک رکورد روزانه برای موارد جدید گزارش بیش از 6000 عفونت برای اولین بار از زمان همه گیر آمار آمریکا یک روز بعد از آن که تعداد شات بالا و حتی بالاتر به عنوان 6,652 موارد جدید گزارش شد شنبه.

سراسر کشور که در آن بیش از 191,500 عفونت و بیش از 5600 مربوط به مرگ و میر اعلام شده است موارد باید رسید در روزهای اخیر و بستری شدن در بیمارستان همچنان به تیک تیک کردن است.

تبلیغات

در اورنج کانتی تعدادی از عفونت پیشی گرفته 10,000 بیش از آخر هفته و شروع به پریدن کرد بیش از 10,700 شنبه. با وجود آن افزایش و همچنین به عنوان یک افزایش در میانگین روزانه بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته اورنج کانتی در حال حاضر یکی از 10 شهرستان دولت نظارت است. این لیست شامل لس آنجلس و رودخانه, شهرستان, که در آن دو بیشترین مورد شمارش از coronavirus را می توان در کالیفرنیا.

حداقل سه رستوران در اورنج کانتی به تازگی بسته شده و کارکنان پس از آزمایش مثبت برای ویروس. Baja Sharkeez در هانتینگتون بیچ و گوشت کباب در پلکنتیا هر دو بسته پس از یک کارمند در هر استقرار آزمایش مثبت است. Javier را در نیوپورت بیچ داوطلبانه بسته برای “تمیز کردن عمیق” در هفته گذشته با توجه به ماشین پیام و باقی مانده بسته و بدون توضیح بیشتر. این شهرستان را تایید کرد هفته گذشته آن بررسی امکان شیوع بیماری در رستوران.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام ساکنان به گزارش کسب و کار و رستوران ها که در ملاقات با بازگشایی دستورالعمل.

تبلیغات

“هنگامی که شما به یک رستوران بروید و آن را روشن است که آنها در حال تمرین آنچه که ما در حال موعظه گزارش آنها. به ما این ابزار برای به اجرا درآوردن” او گفت:.

لس آنجلس ساخته شده مشابه درخواست هفته گذشته برای ساکنان برای تماس با مردم در بخش بهداشت و درمان اگر آنها نقطه یک کسب و کار نیست که تا به شهرستان استانداردهای پس از حدود 1,000 رستوران پیدا شد در نقض پروتکل های جدید.

در روز سه شنبه, L. A. شهرستان گزارش شده بیش از 2 ، 000 موارد برای چهارمین بار در یک هفته. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر قبلا گفته است که “بسیار محتمل” است که افزایش متصل به تظاهرات توده ای که فوران بیش از مرگ جورج فلوید, در علاوه بر این به خوشه در رستوران ها و احزاب است. اما مقامات هستند ردیابی منشاء گسترش در فضاهای عمومی پس از آن غیر ممکن است بدانید که برای برخی که در آن ویروس برای سفر و از.

تبلیغات

مقامات همچنان به استرس نیاز برای ساکنان به سایش پوشش صورت و تست شده اگر آنها باور دارند که آنها بوده ام در معرض. اما در L. A. شهرستان اعلام کرد که آزمایش قرار ملاقات در شهر و شهرستان-اجرای سایت های پر برای بقیه روز. مردم با علائم توصیه شد برای تماس با پزشک خود و یا سعی کنید به طور مستقل اجرا سایت.

علاوه بر این شهرستان گزارش شده بود وجود دارد یک کاهش در تعداد کل موجود آزمون در هفته اول ماه ژوئن تا حد زیادی به دلیل تعطیلی در سایت در جریان تظاهرات. نیز وجود دارد افزایش در تعداد از قرار ملاقات برنامه ریزی شده برای افرادی که نمی نشان می دهد تا برای تست.

“این دو چیز ترکیب شده منجر به کاهش در تعداد کل آزمون است که تکمیل شد گفت:” کاتلین Piche از وزارت بهداشت خدمات.

در اورنج کانتی تعداد گزارش تست نیز کاهش یافت و در روزهای اخیر. با توجه به شهرستان داشبورد 1,582 آزمايشات انجام شده در دوشنبه, پایین ترین تعداد پس از تست در دسترس ساخته شده بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>