کالیفرنیا رای دهندگان خواسته خواهد شد که برای بازگرداندن اقدام مثبت در نوامبر

کالیفرنیا می تواند اجازه می دهد پذیرش کالج و دولت متعاهد تصمیمات با تمرکز بر نژاد و جنسيت و تنوع تحت اندازه گیری قرار داده شده در انتخابات ماه نوامبر سه شنبه تصمیم گیری است که معکوس محدودیت های سفت و سخت اعمال شده توسط رای دهندگان در سال 1996.

این رای گیری که موفق به کسب تایید نهایی از دولت سنا می تواند تبدیل به یک محور ملی حساب بیش از نژادپرستی و سیستمیک بی عدالتی. اندازه گیری اصلاحیه به کالیفرنیا قانون اساسی تصویب شد دو هفته پیش توسط دولت مجلس و در حال حاضر حرکت به سمت Nov. 3 رای گیری.

گزاره بند 209 به شدت بحث و جنجال برانگیز رای گیری تایید شده توسط رای دهندگان 24 سال پیش گفت که سازمان های دولتی “نباید در برابر تبعیض و یا اعطای درمان ترجیحی برای هر فرد یا گروه بر اساس نژاد و جنسیت و رنگ و قومیت و یا منشاء ملی.” آن منع اقدام مثبت سیاست گسترش به کالج ها و دانشگاه های اعطای قراردادهای عمومی و تصمیم گیری در استخدام کارکنان دولت.

مانند قبل از بحث در مجمع روز چهارشنبه بحث شخصی بود برای بسیاری از قانونگذاران. سیاه پوست و لاتین سناتور گفت: 1996 رای گیری تا به حال زندگی می کردند تا به حامیان آن وعده ایجاد یک سطح میدان بازی برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا که دیگر نماینده اقلیتی از جمعیت این ایالت.

تبلیغات

“من چالش من سفید همکاران: من شرط می بندم شما می توانید تعداد در یک طرف تعداد بار که شما راه می رفت به اتاق راه می رفت به یک سازمان و شما تنها یکی است که به نظر می رسد مانند شما” گفت: دولت بهداشت ، استیون برادفورد (D-Gardena) که سیاه و سفید است. “من می دانم که در مورد تبعیض. من آن زندگی می کنند هر روز.”

هیچ حزب دموکرات در مجلس سنا رای دادند در برابر اندازه گیری, مجمع اصلاح قانون اساسی 5. اما یک جمهوریخواه دولت سناتور. اسکات ویلک (R-سانتا کلاریتا) — رای در برابر قرار دادن این پیشنهاد در انتخابات این سقوط. توافق قانونگذاران صحبت کرد که در بحث طبقه تکرار برخی از پیام های مورد استفاده برای حمایت از گزاره 209 تقریبا یک ربع قرن پیش.

“مشکل با ACA 5 است که آن را طول می کشد موقعیت است که ما باید مبارزه با تبعیض تبعیض بیشتر” دولت ایالت Ling Ling چانگ (R-دیاموند) گفت. “تنظیمات برای هر هدف در حال نفرت به روند دموکراسی است.”

در حالی که گزاره 209 ممنوعیت نژاد و جنسیت ملاحظات در سراسر نوار گسترده ای از تصمیمات دولت بوده است flashpoint برای چندین دهه در مورد انصاف سیاست پذیرش در کالیفرنیا کالج ها و دانشگاه ها. در حالی که این موضوع یک نقطه کلیدی در چهارشنبه, بحث, دموکرات به قانونگذاران گفت: تبعیض آغاز می شود بسیار زودتر برای برخی از دانش آموزان است.

تبلیغات

“زمانی که من در دبیرستان بود من رفت و به من کالج مشاور به می گویند که من می خواستم برای رفتن به کالج” دولت ایالت سوزان روبیو (D-بلدوین پارک) گفت. “و به من گفته شد که که یک محل برای من — که آمریکای لاتینی که من در کالج مواد است.”

دیگر دموکرات گفت که تست های استاندارد مورد استفاده در این دانشکده پذیرش فرایند موفق به ارائه فرصت برابر برای بسیاری از دانش آموزانی که رشد نمی کند تا در رنگ سفید یا مرفه جوامع است. جمهوری خواهان از سوی دیگر اصرار مقامات دولت انجام داده اند کمی برای اطمینان از کیفیت معلمان و مدرسه انتخاب برای K-12 دانش آموزان که از جوامع محروم.

سنا اوباما رهبر شانون گرو (R-Bakersfield) گفت که سیاه پوست و لاتین حامیان منشور مدارس شده است مانع توسط دموکرات ها که اعمال محدودیت های سفت و سخت در گسترش آن در مدارس.

“ما نیاز به شروع در سطح K-12 و به والدین این فرصت را قادر به انتخاب بهترین مدرسه برای کودکان خود را و آنها را به اقامت در کد پستی که در آن آنها در حال زندگی در,” او گفت:.

تبلیغات

روز چهارشنبه رای به ارسال این موضوع به کالیفرنیا رای دهندگان مشخص شده یک تغییر شدید از فقط شش سال پیش. در آن زمان مشابه تلاش دولت در کنگره متوقف شده پس از ایالات متحده در حمایت از گروه هشدار داده است که بازگشت از هر نوع اقدام مثبت سیاست را محدود پذیرش کالج برای دانشجویان آمریکایی.

دولت ایالت هالی میچل (D-لس آنجلس) که سیاه است گفت: بلند طبقه مناظره بین نمایندگان مجلس در اشاره به یک مشکل بزرگتر است که منعکس شده است در این گفتگو در حال حاضر در حال پخش در سراسر کشور.

“من فکر می کنم شاید ما لازم نیست به اندازه کافی فرصت برای این نوع از مکالمات و وضوح لازم نیست به اندازه کافی فرصت برای گفتگو در مورد مسابقه به دلیل این که واقعی چلیپا مشکل کشور ما,” او گفت:. “بنابراین ما واقعا باید کار را به انجام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de