به عنوان تابستان آغاز می شود بسیاری از کالیفرنیا احساس کشش فصل تابستان احزاب حتی به عنوان بدترین بیماری همه گیر در یک قرن همچنان به چرک در سراسر کشور است.

پس چگونه ممکن است که انجام می شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است ؟

در حالی که لس آنجلس در ادامه به ممنوعیت تجمع از افرادی که بخشی از همان خانواده — فراتر از مونتاژ سیاسی تظاهرات و یا خدمات مذهبی — منطقه خلیج سان فرانسیسکو آغاز شده است اجازه می دهد تا کوچک و محدود تجمعات در درجه اول در خارج از منزل.

بخشی از دلیل آن این است که coronavirus تا به حال کمتر از تاثیر در منطقه خلیج است. در حالی که L. A. شهرستان دیده است حدود 31 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان سان فرانسیسکو ثبت کرده است حدود شش مرگ و میر در هر 100 ، 000.

تبلیغات

و علائم هشدار دهنده باقی بماند در L. A. شهرستان با هفت روز هفته به طور متوسط از تایید موارد جدید در ادامه به افزایش در, پرجمعیت ترین شهرستان است.

L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر روز سه شنبه گزارش داد بیش از 2000 مورد جدید برای چهارمین بار در یک هفته. او گفت: آن را “بسیار محتمل” است که این افزایش مربوط به تجمع مردم در اعتراض به او گفت: علاوه بر خوشه از بازدید کنندگان در رستوران ها و احزاب و همچنین به تازگی بازگشایی محل کار که در آن کارکنان در تماس نزدیک با یکدیگر است.

“من واقعا متاسفم — من می دانم که چگونه مردم از جان گذشته هستند که قادر به عقب بر گردیم به حوادث … اما این زمان برای احزاب و یا گردهمایی در خانه خود” فرر گفت: در اوایل این ماه.

مقامات شهرستان در ادامه با تأکید بر نیاز برای ساکنان به فعالانه تست شده برای این ویروس اگر آنها شده ایم به یک اعتراض یا تجمع بزرگ در هفته های اخیر به خصوص کسانی که ممکن است به تماس با ما برای بیش از 15 دقیقه با کسی که با پوشیدن یک ماسک صورت. آن را تقریبا غیر ممکن است برای ردیابی منشاء گسترش در فضاهای عمومی به دلیل تماس با ردیاب پیگیری نیست و این نوع موارد فرر گفت.

تبلیغات

در منطقه خلیج مقامات صادر قوانین جدید اجازه می دهد کوچک و محدود گردهمایی تصدیق کرد که مردم در حال ملاقات و پروتکل های ایمنی مورد نیاز به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“ما … می دانم که مردم در حال حاضر در تجمع در خارج از خانواده خود را بیشتر در مخاطره آمیز راه. این مدل فراهم می کند guardrails آنقدر کوچک تجمعات می تواند رخ دهد در یک راه امن به خصوص که ما در حرکت به فصل تابستان,” دکتر گفت: Matt Willis, بهداشت افسر شهرستان مارین.

تحت قوانین جدید در سان فرانسیسکو اجتماعات) برگزار می شود در خارج از منزل به جز برای استفاده از سرویس بهداشتی و بیش از دو ساعت است. و مردم باید پوشیدن پوشش صورت در همه زمان ها به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن. مگر آنها معافیت از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

“آن را کمتر احتمال دارد به خارج از منزل منتقل,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی. “من ماسک محافظت از شما و ماسک خود را محافظت می کند مرا.”

مردم نباید حضور بیش از دو گردهمایی در هفته است. کودکان زیر 12 ملزم به پوشیدن صورت پوشش و کودکان زیر 2 سال یا جوان باید ماسک می پوشند.

غذا گردهمایی با افراد مختلف خانواده ها برگزار می شود با بیش از شش نفر; و تجمعات بیش از 12 نفر از خانواده ها برگزار می شود برای رویدادهای خاص. آن را به شدت توصیه می شود که مهمانان در وعده غذایی تنظیمات اقامت شش پا به غیر از کسانی که در خانواده خود و در دیگر تجمعات شش پا راه دور مورد نیاز است.

مقامات اصرار مردم به دست تکان دادن و یا در آغوش گرفتن دوستان و به جای انجام کارهایی مانند لمس آرنج و یا ارائه سیگنال های دست مانند یک نشانه صلح و یا علامت “I Love You” در زبان اشاره. کودکان از همان خانواده باید اقامت شش فوت دور از دیگران است.

تبلیغات

باشگاه ایمان مبتنی بر سازمان ها و گروه های دیگر میزبانی گردهمایی در خانه و یا در یک پارک باید به دنبال قوانین اضافی. آنها عبارتند از: توسعه بهداشت و ایمنی طرح توجیهی; داشتن یک اجتماعی فاصله پروتکل که جزئیات تمیز کردن و ضد عفونی بالا-سطوح تماس; نگه داشتن پتانسیل لیست مهمانان برای سه هفته به تماس در مورد کسی که معلوم می شود شما با coronavirus; و ارائه پوشش صورت دست عفونی و یا شستن دست ها در ایستگاه های.

منطقه خلیج دوم-پرجمعیت ترین شهرستان آالمدا کانتی ارائه می دهد یک چارچوب است که در آن افرادی از بیش از یک خانواده را برآورده می تواند در آنچه به نام “اجتماعی حباب.” این تعریف شده است به عنوان یک گروه پایدار بیش از 12 نفر که با هم معاشرت در خارج از منزل. کاربران می تواند بخشی از تنها یک اجتماعی حباب در یک زمان و پوشیدن باید پوشش صورت به عنوان آنجا که ممکن است. آنها نیز تشویق به پیروی اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت نیز مشخص اجتماعی حباب دستورالعمل و هشدار داد که ملاقات با افراد در داخل خانه بسیار ریسک.

تبلیغات

“اگر شما در دیدار با مردم در داخل خانه شما باید همیشه پوشیدن چهره و پوشش. مطمئن شوید که شما در یک اتاق با پنجره های باز و یا تهویه خوب. سعی کنید به لمس سطوح داخل. … سعی کنید برای جلوگیری از استفاده افراد دیگر حمام و سرویس بهداشتی در صورت امکان” این شهرستان گفت.

که گفت: در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات اشاره کرد که از دیدن عزیزان و دوستان “را می توان مهم برای سلامت روان خود را.”

Santa Clara County, منطقه خلیج, پرجمعیت ترین شهرستان در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم برای ملاقات با یکی دیگر خانواده به معاشرت اما تجمعات باید در خارج از منزل و افراد مختلف خانواده ها باید باقی می ماند شش فوت از هم جدا.

تبلیغات

“بازدید از دوستان و یا خانواده در خانه های خود ممنوع است مگر به ارائه ضروری مراقبت از” مقامات گفت.

San Mateo County همچنین اجازه می دهد تا برای اجتماعی حباب, اگر چه آن افسر بهداشت دکتر اسکات فردا تاکید کرد که در حال خروج از خانه به طور کامل امن است و آن را حتی کمتر امن برای حضور در گردهمایی با هر اندازه.

اما فردا گفت: این نیز مهم است به اتخاذ یک سیاست متعادل — یکی این است که نه تنها با تمرکز بر کند کردن روند گسترش ویروس اما همچنین در نظر دیگر نیازهای جامعه است.

“کند کردن روند گسترش این ویروس است اما یکی از بسیاری از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که رفتن در مورد کسب و کار از زندگی. به عنوان ما را از طریق رفتن با این بیماری همه گیر تعادل نیاز به تغییر” فردا نوشت.

تبلیغات

در حال حاضر آن را در دست به تعیین چگونه به شدت همه گیر را در تابستان مارو اخیرا نوشت.

“همه شما در حال حاضر مهم ترین متغیر در چگونه ما در آینده توسعه خواهد شد. دنبال کلید رفتارهای خوبی از جمله استفاده گسترده از صورت پوشش و که خواهد شد به خوبی جواب برای همه ما است. نیست و ما در آینده خواهد بود تار,” او نوشت.

در جای دیگر سایر استان ها در ادامه به نظارت بر افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

کنار رودخانه شهرستان است و در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد در دولت و به تازگی موفق به ملاقات با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را معیارهای عملکرد برای بازگشایی, با اضافی 4,001 موارد گزارش شده در 14 روز.

مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را بپرسید حدود 3500 ساکنان تصادفی انتخاب شده برای شرکت در یک آنتیبادی مطالعه به منظور تعیین اگر آنها شده اند در معرض ویروس و توسعه آنتی بادی است. مطالعه کمک خواهد کرد که این شهرستان را برنامه ریزی و تلاش برای بازگشایی.

“ما می خواهیم کسانی که تماس به شدت در نظر گرفتن بخشی در این مطالعه گفت:” کیم Saruwatari مدیر Riverside County بهداشت عمومی. “این مهم است که بدانید میزان گسترش ویروس را توسعه داده اند آنتی بادی است. که اطلاعات حیاتی است همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de