به سلامتی به کلرادو کنسرو کوکتل

تابستان است که در اینجا به شما بسته کیسه های و سیستم های خنک کننده برای افزایش اردو و اجتماعی دور کباب سعی کنید یک چیزی کمی متفاوت تر از آبجو و یا سخت seltzer: یک کنسرو کوکتل. در حالی که این روند آغاز شده در چند سال پیش کنسرو کوکتل بزرگتر از همیشه با مشروب, رستوران ها و تولید کنندگان مستقل ایجاد خوشمزه نوشیدنی مخلوط به صورت قابل حمل خود لذت. محدوده اجرا می شود از ساده جین و تونیک ها به پیچیده العمل نشان دادن تسلط حرفه ای کوکتل slingers. این هفت علامت های تجاری در حال تهیه نوشیدنی های خوشمزه برای تابستان, نوشیدن, نیاز, آیا شما بر روی بروید و یا گرفتن یکی از یخچال.

Artfully labeled cocktails from Longtucky Spirits, which is changing its name to Abbott & Wallace.گسترش

هنرمندانه برچسب کوکتل از Longtucky ارواح است که تغییر نام آن به Abbott & Wallace.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Abbott & Wallace تقطیر

350 تری خیابان, Longmont,
720-545-2017

Abbott & Wallace تقطیر (که قبلا Longtucky ارواح) آغاز شده کنسرو کوکتل سال گذشته و در حال حاضر ارائه می دهد چهار نوشیدنی با زرق و برق دار طلا اندود برچسب. مشروبات الکلی می آید از سمت راست تقطیر با Lusca چاشنی رم در قدرتمند کارائیب ملکه همراه با elderflower زنجبیل و لیمو; آلپ خشک جین در گل آغشته Gina, تونیک را روی جین و تونیک با اضافه صنوبر راهنمایی; بوربن در Longtucky Julep است که برجسته نعناع ستون فقرات و شیرینی از شربت افرا و Steamboat Spritz شیرین و آسان-به-نوشیدنی مخلوط از رسومات را عمرو Arancia (تلخ لیکور پرتقال) و sauvignon بلان آب انگور. همه نوشابه های گازدار و اجرای 6 دلار برای یک و 20 دلار برای یک بسته. انتخاب برخی از لباس به طور مستقیم از Longmont رسومات و یا سفارش از وب سایت خود را. هر 12 اونس می تواند معادل دو کوکتل, ساخت آن را یک تابستان شاد sipper در واقع.

The four offerings from Candid Cocktails.گسترش

چهار ارائه شده از پرده کوکتل.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

پرده کوکتل

دنور مبتنی بر پرده کوکتل یکی از اولین به بازار کنسرو کوکتل در شهرستان و چهار طعم ارائه شده هنوز هم نگه دارید تا. را انتخاب کنید از جین با نعناع و گریپ فروت و آب آهک; ودکا با چای و شربت آبلیمو و آویشن; بوربن با لیمو کلرادو ساخته سیب و عسل و زنجبیل و ودکا با elderflower, خیار, نعناع و آب آهک. آنها نور و طراوت با نرم گیاهی, تفاوت های ظریف و هیچ مشروب الکلی قوی طعم و مزه. آنها را به نوشیدنی های بسیار سرد بر روی یخ و یا راست از یک رودخانه سرد می تواند. خرید چهار بسته 12-آیا هر اونس به $17.99 قیمت در فروشگاه های مشروب در منطقه مترو و یا تحویل سفارش از کاندید وب سایت.

Some of the cocktails by Cocktail Squad.گسترش

برخی از کوکتل با کوکتل تیم ملی.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

کوکتل تیم ملی

شتاب سرد 12-در هر اونس می تواند از کوکتل تیم ملی جین و تونیک, ودکا, جوش شیرین, ترش ویسکی بوربن سر و صدا مارگاریتا یا تازی و جرعه یکی از این روش ساده و متعادل کوکتل هر کجا که شما می خواهید. ایجاد شده توسط لورن و جان Maggio در بولدر در سال 2018 این نام تجاری است که همه در مورد ارائه یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن یک نوشیدنی خوب در دست مشتریان. آن را خرید در فروشگاه های مشروبات الکلی در سراسر طیف مقدم برای حدود 20 دلار در هر چهار بسته است. تنها می توانید به راحتی quenches تشنگی از دو مصرف کنندگان. پور بیش از یخ و چاشنی زدن با لیمو یا لیمو ترش برای استعداد فوق العاده و یا لذت بردن از مستقیم از ظرف اگر شما احساس نمی مانند به اشتراک گذاری.

Il Posto in RiNo started canning some of its most popular cocktails for takeout.گسترش

Il Posto در RiNo آغاز شده کنسرو برخی از محبوب ترین کوکتل برای بایگانی اطلاعات.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Il Posto

2601 Larimer, خیابان
303-394-0100

وقتی دنور رفت و به خاموش کردن حالت RiNo رستوران Il Posto شروع به ارائه takeout — از هر دو آن غذا و فن های مورد علاقه کوکتل. به جای ارسال شما با فنجان های پلاستیکی رستوران خریداری canner به چیزهای ساده تر برای نوشیدن بعد. برای اولین بار بود Boulevardier اما Il Posto در حال حاضر ارائه می دهد یک پالوما, اسطوخودوس و لیمو (ودکا) نوشابه یک Aperol spritz و بیشتر. این مخلوط را تغییر دهید یک بار دسته ای به فروش می رساند بنابراین بهتر است برای بررسی Il Posto رسانه های اجتماعی برای به روز منو. گاهی اوقات نیز وجود دارد یک نظرسنجی که در آن کوکتل می توانید به طوری که شما می توانید مورد علاقه خود رای دهید. هر 11 اونس ظرف اجرا می شود 9 دلار است و می تواند خریداری شده در رستوران.

Brunch gets better with a canned bellini from Infinite Monkey Theorem.گسترش

صبحانه بهتر است با یک کنسرو بلینی از بی نهایت میمون قضیه.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

بی نهایت میمون قضیه

3200 Larimer, خیابان
512-271-6807

بی نهایت میمون قضیه کارخانه شراب سازی شناخته شده است که به صورت کنسرو به خوبی ساخته شده, شراب, اما آن را نیز نهایی صبحانه گزینه: یک بلینی. کارخانه شراب سازی باعث می شود این نوشیدنی های گازدار و با شراب سفید مخلوط با با پرچین احاطه کردن آب هلو و یک خط تیره از قند است. این درخشان هلو کوکتل ثابت می کند مناسب برای آسان صبح در خرد کردن و یا هر زمان که شما می خواهید چیزی میوه ای شامپانی و تازه است. این bellinis آمده در چهار بسته 250 میلی لیتر قوطی برای $14.99. پیدا کردن آنها را در فروشگاه ها مشروب در اطراف شهر و همچنین در RiNo کارخانه شراب سازی.

Canned cocktails from Lee Spirits taste like summer in a can.گسترش

کنسرو کوکتل از لی ارواح مانند طعم تابستان در یک می تواند.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

لی ارواح

303 CO-105, Palmer Lake

کلرادو اسپرینگز distiller لی ارواح گسترش بوده است صف خود را که در حال حاضر شامل فصلی کوکتل در قوطی. در حال حاضر کارخانه یا محل تقطیر است dishing از اسطوخودوس لیموناد و توت فرنگی شربت ابلیمو هر دو ساخته شده با لیموناد و خود را با طعم gins اسطوخودوس و توت فرنگی بود. آنها طعم عالی از سمت راست می توانید و یا ریخت و بیش از یخ; فقط به یاد داشته باشید که هر 12 اونس می تواند برابر با دو کوکتل. کارخانه یا محل تقطیر نیز با اضافه کردن ویسکی لیموناد و تند جین Fuego لیموناد بنابراین نگاه برای کسانی که به زودی. هر چهار بسته اجرا می شود حدود 12 و می توان در یافت لی ارواح و در مغازه های خرده فروشی در کلرادو اسپرینگز و دنور و یا در کارخانه یا محل تقطیر را speakeasy, بروکلین در بولدر خیابان در 110 شرق بولدر خیابان در کلرادو اسپرینگز.

Slalom Fox makes four cocktails in cans.گسترش

اسلالوم فاکس باعث می شود چهار کوکتل در قوطی.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

اسلالوم فاکس کوکتل

ساخته شده در Longmont, اسلالوم فاکس کوکتل بسته بسیاری از خوشمزه مشروب الکلی به 12-آیا هر اونس. وجود دارد چهار گازدار کوکتل به از را انتخاب کنید: بوربن, احیای, با, بوربن, آب لیمو و زمان; ودکا کالینز را با آب لیمو و یک اشاره از آویشن; ویسکی قاطر ساخته شده با زنجبیل و آب آهک; و طراوت جین Spritz با گریپ فروت و لیمو و رزماری. آنها ساده و متعادل بنابراین مراقب باشید زیرا از آن آسان است را به پایین یک کل می تواند. پیدا کردن چهار بسته از هر عطر و طعم محلی در فروشگاه ها مشروب حدود 19 دلار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de