COVID-19: پارک مراتع بازار نگرانی های ایمنی با افزایش ترافیک

بازگشایی اصطلاح غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی در مترو دنور پس از اقامت در خانه سفارش منقضی شده نیست دقیقا همانند در بسیاری از مکان ها از جمله پارک مراتع بازار در شهرستان داگلاس. هنگامی که دسترسی به این مجموعه ارائه شد دوباره در روز یادبود اجتماعی فاصله شد یک ضربه محکم و ناگهانی به دلیل حضور بسیار نازک به علت در بخشی به ادامه بسته شدن حدود 70 درصد از فروشگاه های داخل.

هفته بعد با مراتب بیشتر فروشگاه برای کسب و کار باز جمعیت را در برداشت به خصوص در تعطیلات آخر هفته — و بنابراین نگرانی در مورد استفاده از ماسک در میان مشتریان و کاهش شکاف بین آنها را.

چند هفته پس از گزارش ما در مورد بازگشت از پارک مراتع ما تماس گرفته شد توسط یک کارمند در یک مرکز فروشگاه که نشان داد که در طول قبلی آخر هفته محل “بسته بندی شده بود! من تهدید به رفتن و گرفتن چیزی برای خوردن در حتی بیشتر بسته بندی مواد غذایی در دادگاه! این بار با 30 درصد از مردم با پوشیدن ماسک!” او پرسید: “آیا ما را خوک گینه برای گسترش یابد؟!”

برای پیدا کردن ما بازگشت به پارک مراتع دوباره در اخیر روز شنبه و در حالی که حالات ما شاهد نبودند به عنوان هشدار دهنده به عنوان کسانی توصیف شده توسط کارمند وجود دارد قطعا علائم ایمنی لغزش مربوط به تعداد بیشتری از خریداران حداقل یک چهارم از آنها رفتن بدون صورت پوشانده اند.

که به ویژه از دادگاه های غذایی که در آن سهم شیر از eateries شد باز بر خلاف در روز یادبود. برخی از جداول حذف شده بود از معمول ناهار خوری پیکربندی باز کردن فضاهای بزرگتر. اما آن را فقط به کسانی که خوردن که تا به حال گرفته ماسک خود را. اکثر مردم به نظر می رسید تا به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد این منطقه است. اگر چه استثنا وجود دارد اکثریت مردمی در انتظار به خدمت و یا به دنبال مکان برای نشستن تا به حال یک سبکبار بینی و دهان خود را حتی زمانی که آنها عبور دیگران اغلب در پا و یا دو.

Customers lined up to gain entry to Forever 21.گسترش

مشتریان به انتظارنشسته بودند تا به دست آوردن ورود به برای همیشه لطفا برای 21.

عکس از مایکل رابرتز

استفاده از ماسک در بدنه اصلی بازار بهتر بود اگر دور از جهانی است. مشکل این بود که کاربران اجتناب صورت پوشش تمایل به سفر در گروه — اگر یکی از اعضای خانواده تا به حال رفته یک ماسک بقیه آنها معمولا انجام بیش از حد و تمایل آنها به حداقل مودب در مورد اجتماعی فاصله خواسته های دیگران است. گرفتن در اطراف آن گسترش در سراسر دالان به طور کلی به معنای حرکت گسترده ای را به یک لبه گردشگاه و یا دیگر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تغییرات در این تم ها بودند که بازی را در فروشگاه های همه فن حریف. به عنوان مورد در روز یادبود مشتریان در dick’s Sporting Goods حداقل احتمال دارد به پوشیدن ماسک و مناسب ترین برای شرکت در خودخواه assholery. در مقابل خریداران در مجریان مانند میسی و Nordstrom با تمایل به بیشتر احترام دیگران که آیا آنها نقاب یا نه.

یکی دیگر از نشانه خوبی: محبوب ترین فروشگاه ها در پارک مراتع از جمله برای همیشه لطفا برای 21 بودند محدود کردن ظرفیت داخل. مشتریان گرسنگی برای درمان های خرده فروشی به وضوح مایل به صبر در فاصله مناسب خطوط به منظور پیدا کردن نوع معاملات آنها ممکن است برای اعطا گرفته قبل از همه گیر که پشت این ایده از پوشیدن ماسک در مکان عمومی, هرگز عبور ذهن خود را.

نه این که هر کس فکر انجام این کار لازم بود. خارج victoria’s Secret, یک زن برگزاری اما نه با پوشیدن صورت پوشش خواسته کارمند مانیتورینگ خط اگر او نیاز به ماسک به منظور وارد کنید. “امنیت می خواهد شما را به پيامبر (نقاب) کارمند گفت. “اما هنگامی که شما در داخل شما می توانید آن را خاموش اگر شما می خواهید.”

این نوع از پیام قادر به ساخت پارک مراتع کارگران احساس می کنم مثل خوکچه هندی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de