COVID-19: پلیس هنوز رتبهدهی نشده است آماده به ممنوعیت گردشگران از خونتان متحده

مقامات در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرده اند که آنها شروع خواهد شد تحمیل چهارده روز قرنطینه در بازدید از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان COVID-19 نرخ. اما در طول 24 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی در مورد کلرادو مبارزه با رمان coronavirus فرماندار Jared پلیس رد این ایده از زیر این منجر شود.

“ما شاهد بازگشت گردشگران به کشور ما در شماره های ما عادت کرده اند به” پلیس اذعان کرد “و بدیهی است که برخی از این طرح ها مانند قفل کردن مردم در قرنطینه برای چهارده روز منجر به حتی کمتر و یا به افرادی که به طور غیر قانونی و بدون اطلاع دادن به کسی.” به همین دلیل او توضیح داد: “ما می خواهیم به همکاری با اسکان صنعت به پیاده سازی بهترین شیوه و مطمئن شوید که ما اصلا اضافی موانع است که ترس از گردشگران است.”

در حالی که او آماده نیست به ممنوعیت برخی گردشگران پلیس قطعا می خواهد برای تضعیف اجتماعات بزرگ در چهارم جولای است که هنوز ده روز آینده است. او از مردم خواست تا همراه با اعضای خانواده و یا گروه های کوچک به جای در جمع صدها نفر در تجمعات چنین به عنوان روز یادبود bashes در بولدر که در حال سرزنش برای افزایش موارد مثبت در بولدر کانتی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما این تنها جایی که در آن وجود داشته است مربوط به افزایش; پلیس همچنین با اشاره به سن لوئیس دره, El Paso County, San Miguel County و Eagle County است. باید شیوع بیماری در آنجا گسترش به دولت به عنوان یک کل او هشدار میدهد: “همه دستاوردهای ما را معکوس می شود بسیار به سرعت.” به این منظور او توصیه همه Coloradans به درمان مردم آنها روبرو می شوند به عنوان اگر آنها COVID-19 — پس از برخی از آنها احتمالا انجام دهید که آیا آنها آن را می دانم یا نه. با پوشیدن ماسک, ماندن شش پا و دور از دیگران, مکرر دست شستن و بهترین دفاع در برابر بالقوه عفونت او تکرار شود.

به طور کلی کلرادو داده ها باقی می ماند, مثبت, Polis گفت و اشاره کرد که کمتر از یک نفر است و در حال حاضر آلوده بودن هر فردی که تست مثبت برای COVID-19. اما اگر این نسبت اینچ و بالاتر, کمتر-از-یک-به-یک سطح مورد تعداد افزایش خواهد یافت و کلرادو باد می تواند در همان موقعیت ناراحت کننده به چند کشور همسایه از جمله آریزونا — چشم انداز تأکید طول حمایتی تفسیر از دولت اپیدمیولوژی دکتر راشل Herlihy.

دیگر تشویق اخبار: متوسط سن مردم پیمانکاری COVID-19 در کلرادو پایین است به این معنی که ساکنان مسن در حال انجام یک کار خوب برای خود است. اما به عنوان پلیس اشاره کرد این بدان معناست که بیشتر افراد جوان در حال تبدیل شدن به آلوده و حتی اگر شانس خود را از یک واکنش شدید بسیار کمتر از افراد در دهه هفتاد یا هشتاد در پانزده-به-بیست و جوان, بزرگسالان به طور متوسط نیاز به بستری شدن در بیمارستان — و آنها می توانند با تصویب این بیماری به بزرگان که شانس پایان دادن به در یک واحد مراقبت های ویژه هستند و بیشتر شبیه یک و دو یا یک و سه.

پلیس به نمایش یک ویدیو تشویق مسافران به پوشیدن ماسک, اجتماعی دور بماند در صورتی که بیمار هستید و تست شده اگر آنها شروع به نشان دادن علائم است. او همچنین با تمجید مدیران هتل ها در Eagle County, که در حال حاضر ارائه تمام بازدید کنندگان با یک نامه تقویت این مفاهیم. ایده او گفت: “آیا به مردم اجازه دهد از مکان های که در آن صورت پوشش بسیار نادر است و می دانیم که کلرادو متفاوت است و آنها باید مسئولیت را به پیروی از قوانین و فرهنگ در اینجا.

پس از اعلام قوانین جدید است که اجازه خواهد داد که عزیزان از ساکنان ارشد مراقبت از امکانات و مکان های مشابه بازدید از آنها را در خارج از منزل (جزئیات داخلی برای بازدیدکننده داشته است هنوز هم در آثار), پلیس در زمان پرسش از روزنامه نگاران و گردشگری باقی مانده یک موضوع داغ است. جلوگیری از گردشگران از کشورهای دیگر از آمدن به اینجا غیر عملی است, در بخشی به دلیل “کلرادو است محصور در خشکی دولت و ده ها و صدها نفر از هزاران نفر از مردمی رانندگی یا پرواز به دولت با هیچ سابقه ای از آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها رو در اینجا,” او گفت:.

به همین دلیل پلیس را می بیند آموزشی تلاش بیشتر دوام از تکرار نیویورک-نیوجرسی-کانکتیکات تاکتیک — حداقل در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>