دنور با ضربه دوم فدرال دعوی در دادگاه بیش از استفاده از کمتر-نیروی کشنده

شهر دنور فقط آمار رو با یک دوم فدرال دعوی در دادگاه بیش از اجرای قانون استفاده از “کمتر کشنده” زور علیه تظاهرکنندگان در طول جورج فلوید تظاهرات.

“این شهر اقدامات در حالی که قانون اساسی در هر زمینه حتی بیشتر خطرناک در اینجا به دلیل استفاده از نیروی بیش از حد است و به طور خاص در تظاهرات مسالمت آمیز که مونتاژ در اعتراض به خشونت های پلیس و خشونت از جمله به طور خاص خشونت پلیس که به طور نامتناسبی اهداف آمریکایی های آفریقایی تبار” استدلال می کند که طرح دعوی در دادگاه واصل آیتالله سیستانی از کلرادو و آرنولد & Porter به نمایندگی از ده شاکیان.

در خصوص دعوی در دادگاه ادعا میکند که مقامات مجری قانون عامل در دنور در جریان تظاهرات نقض قانون اساسی ممنوعیت “غیر منطقی و تشنج و استفاده بیش از حد از زور” و پایمال شده در متمم اول قانون اساسی حقوق معترضان. شاکیان و نه از آنها, افراد, گذشته, حمایت, گروه, سیاه و سفید زندگی می کند ماده 5280 — به دنبال پایان دادن به این گفته خلاف قانون اساسی شیوه ها و خسارت برای آسیب های آنها دچار شده ایم.

“شاکی شده اند — و هنوز هم می خواهید به بخشی از جنبش حفاظت از سیاه زندگی” شکایت همچنان ادامه دارد. “آنها می خواهند برای شرکت در تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهر بدون ترس که اجرای قانون عوامل کار به نمایندگی از شهرستان را به مخاطره می اندازد فیزیکی خود ایمنی و آزادی بیان با غیر قابل توجیه و بی رویه استفاده از “کمتر کشنده’ سلاح.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

از 28 مه تا ژوئن 2, اجرای قانون مقامات در دنور از جمله افسران از بیش از یک دوجین دیگر حوزه های قضایی که کمک دنور پلیس استفاده می شود کمتر کشنده مهمات مانند گاز اشک آور فوم گلوله و لاستیک گلوله نارنجک در برابر معترضان. دنور مقامات از جمله مورفی رابینسون مدیر اجرایی وزارت ایمنی عمومی ادعا می کنند که این استفاده از نیروی اغلب در پاسخ به سنگ و بطری پرتاب در افسران. اما افرادی که به سادگی اعتراض مسالمت آمیز, ارائه, پزشکی و یا حمایت حقوقی و یا مستند تظاهرات روزنامه نگاران نیز در پایان دریافت از این کمتر کشنده مهمات در نتیجه صدمات برای برخی از طرح دعوی در دادگاه ،

برای مثال در مارس 31 ژاک Packard یکی از شاکیان در این مورد بود که اقدام به ضربه زدن به دور یک قوطی گاز اشک آور هنگامی که او ضربه به سر با یک پرتابه در نتیجه “جمجمه شکسته و فک دو شکسته دیسک و خونریزی در مغز او” با توجه به شکایت.

پس انتقاد از اجرای قانون اقدامات دفتر مانیتور مستقل شروع به دنبال هر دو به طور کلی اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات و شکایات از معترضان و دیگران در حال حاضر در تظاهرات. این تحقیقات باید پشتوانه رابینسون دنور رئیس پلیس پل Pazen و دنور شورای شهر.

طرح دعوی در دادگاه واصل 25 ژوئن در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو دومین چالش قانونی از اجرای قانون استفاده از کمتر کشنده مهمات این ماه است. در تاریخ 5 ژوئن در پاسخ به یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط چهار شاکیان قاضی فدرال R. بروک جکسون اعطا موقت سفارش محدود است که به شدت محدود چگونگی و زمانی که اجرای قانون در دنور می تواند با استفاده از کمتر کشنده مهمات در برابر معترضان. که سفارش ضابط موقت که تمدید شد در 19 ژوئن تنظیم شده است به پایان می رسد در ماه ژوئن 26.

اما بخشی از آن به طور موقت سفارش محدود در حال حاضر تبدیل به قانون دولت است. تحت جارو پلیس اصلاحات و پاسخگویی اندازه گیری امضا شده توسط فرماندار Jared پلیس در هفته گذشته مقامات اجرای قانون در این دولت در حال حاضر محدود در چگونه آنها می توانید استفاده کنید کمتر-نیروی مرگبار علیه معترضان.

به طور خاص به مأموران اجرای قانون در حال حاضر نیاز به صدور یک فرمان به پراکنده کردن و سپس اجازه می دهد زمان برای معترضان به پیروی و سپس تکرار این منظور اگر آن را به نظر می رسد جمعیت را نمی شنوند قبل از آنها می تواند استفاده از مهمات مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل. آنها از ممنوع شلیک کمتر کشنده دور در سر و لگن و یا از کسانی که در حال حاضر در تظاهرات. علاوه بر مأموران اجرای قانون ممنوع است, از شلیک کمتر کشنده دور یکسره به یک جمعیت.

Westword رسیده است به دادستان شهرستان و دنور اداره پلیس برای اظهار نظر در این طرح دعوی در دادگاه; ما به روز رسانی این داستان را زمانی که آنها پاسخ دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de