به عنوان ده ها هزار نفر از مردم به خیابانها در اعتراض به خشونت پلیس در اوایل این ماه مقامات بهداشت با چکش یک پیام واحد: آزمایش برای coronavirus. تظاهرات گسترده می تواند تبدیل به باغ برای انتقال مقامات هشدار داد.

گسترده آزمایش ممکن است اجازه می دهد تشخیص این موارد قبل از آنها گسترش بیشتر است. اما در هفته های پس از تظاهرات لس آنجلس ساکنان می گویند که آنها تلاش کرده اند به امن آزمایش قرار ملاقات و حتی به مقامات گزارش نگران کننده افزایش در افراد آلوده به COVID-19.

“واقعیت این است که ما با داشتن این بزرگ عمومی جماعت و اگر ما می خواهیم برای رفتن آزمایش ما نمی توانند از آن نگران کننده است” گفت: طناز Sassooni, 42. “من نمی دانم اگر آن را قطعی و یا اگر [وب سایت] واقعا فقط نمی گرفتن هر کسی در حال حاضر, اما آن را بسیار بد است.”

Sassooni زندگی می کند که در قشم ایجاد کرد تا تلاش ناموفق برای ایجاد یک قرار ملاقات برای COVID-19 تست چندین بار پس از حضور در یک anti-پلیس-خشونت تظاهرات هفته گذشته است. او و دیگران می گویند آنها از ترس آن است که پنجره ها به یاد بگیرند که آیا آنها قرارداد COVID در اعتراض به سرعت در حال کم شدن است.

تبلیغات

در روز سه شنبه, L. A. شهرستان گفته است که وجود دارد هیچ قرار ملاقات ها در دسترس در بیش از 40 سایت های اجرا شده توسط شهرستان و دولت است. برخی از سایت های به طور موقت بسته و تعداد باز کردن شکاف های موجود در سایت تا به حال شده است کاهش می یابد هر چند در اواخر بعد از ظهر آنها اضافه شده برخی به جای تقاضای آنها گفت.

اطلاعیه در مورد تست کمبود به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار, در بخش, با توجه به زمان. بیش از آخر هفته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در تظاهراتی که او دستور آزمایش به طور آهسته در سراسر کشور به طوری که موارد کمتر خواهد بود شناسایی شده است.

تست مسائل آمدن به لس آنجلس و کالیفرنیا دیدن عمده پرش در افراد بیمار با این ویروس در روز دوشنبه. کالیفرنیا شکسته روزانه یک رکورد جدید کروناویروس موارد با بیش از 6000 عفونت گزارش روز دوشنبه — بزرگترین واحد-تعداد روز در دولت پس از همه گیر آمار ایالات متحده

“تست است تنها راه برای واقعا می دانم که در آن شما و جایی که آن را می گفت:” UCLA اپیدمیولوژی دکتر تیم آبجو. “بنابراین اگر شما در نهایت می خواهید به قادر به مهار و کنترل آن شما در حال رفتن به باید تست به عنوان یک جزء اصلی از این استراتژی است.”

تبلیغات

L. A. تلاش با تست مردم به اندازه کافی زود همه گیر شد اما پس از آن زمان تا حد زیادی گسترش ظرفیت خود را و تبدیل شدن به اولین شهر بزرگ به ارائه تست برای افرادی که علائم ویروس.

اما مقامات مواجه انتقاد به بسته شدن بسیاری از تست سایت در طول این تظاهرات که منجر به 20 درصد کاهش در تعداد افراد مورد آزمایش در هفته اول ماه ژوئن است. سپس Angelenos شروع به داشتن مشکلات برنامه ریزی قرار ملاقات در وب سایت.

هنگامی که خبرنگار پرسید: L. A. شهرستان مقامات بهداشت در تاریخ 17 ژوئن چرا وجود دارد در دسترس قرار ملاقات مقامات گفت: این مشکلات با توجه به تنظیم ملاکهای است که می تواند به آزمایش و که در آن و ثابت خواهد بود به زودی. اما آنها نیست.

در صبح روز دوشنبه ساندرا مدینه تصمیم گرفت که او نیاز به یک COVID آزمون. او می خواهم به یک گلو درد برای چند روز و می خواستم مطمئن شوید که او با این ویروس آلوده.

تبلیغات

او در کلیک یک لینک برای وب سایت تست کردم و یک پیام گفت: هیچ قرار ملاقات ها در دسترس بودند. او سعی دوباره و دوباره. همان پیام به نظر می رسد.

“سپس من سعی کردم برای چهارمین بار و بار چهارم وقتی که من آن را دوباره پیام ظهور تا بلافاصله پس من را نمی انتصاب گفت:” مدینه 25.

مقامات روز سه شنبه گفت که آزمایش کمبود است که در بخشی به دلیل بریده شده از تست سایت ها و اسلات یک حرکت است که آنها تا به حال بحث شده است که برای هفته ها به دلیل تعداد زیادی از پر نشده و قرار ملاقات.

در هفته دوم ماه ژوئن اخیر هفته که داده ها در دسترس است 90,863 مردم مورد آزمايش قرار COVID-19 در دولت-اجرای سایت در حالی که 38,417 اسلات بودند یا پر نشده و یا هیچ-را نشان می دهد.

تبلیغات

صبح روز سه شنبه تست وب سایت تنها ارائه وقت ملاقات از طریق پنج شنبه که تا به حال پر شده است. بنابراین در بعد از ظهر مقامات اضافه شده قرار ملاقات برای روز شنبه از طریق شنبه بنابراین مردم می توانند در ادامه به ثبت نام آنها گفت. این شهرستان را نیز باز خواهد شد اضافی ده تست سایت در دوشنبه گفتند.

هر گونه کاهش در تست به احتمال زیاد پیچیده تر شدن تلاش ها برای مبارزه با افزایش اخیر در COVID-19 نفر در کالیفرنیا و در L. A. شهرستان است که باید هر دو دیده می شود شکستن رکورد تعداد موارد گزارش شده در هفته گذشته.

L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت که آن را “بسیار محتمل” محلی خروش مرتبط است در بخشی به تظاهرات بلکه احتمالا به گردهمایی های اجتماعی و رویدادهای دیگر. مقامات از دیگر استان ها از جمله سن دیگو و کنترا کوستا گفت: بار است که در حالی که برخی از افرادی که با حضور در تظاهرات تشخیص داده شده اند با COVID-19 آنها به نظر نمی رسد به یک گروه عمده رانندگی شیوع است.

محدود coronavirus انتقال شده است که در مستند به عنوان یک نتیجه از این تظاهرات نشان می دهد که بودن در خارج از منزل و با پوشیدن ماسک می تواند تا حد زیادی کاهش گسترش coronavirus. همان تعداد از مردم در داخل خانه و بدون ماسک می تواند به راحتی یک فاجعه است گفت: UCSF اپیدمیولوژی دکتر جورج رادرفورد.

تبلیغات

اما دانستن قطعی چه چیزی باعث شده اخیر سنبله در مواردی که نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق آن هرگز ممکن است ممکن است برای باز کردن آن است که آیا این تظاهرات بازگشایی اقتصاد و یا چیز دیگری به طور کامل گفت: دانشگاه UCLA آبجو.

او گفت که بدون در نظر گرفتن ویروس باقی می ماند یک تهدید و نیاز مردم به ماندن هوشیار. کالیفرنیا تبدیل به یک دولت که در آن در مورد اعداد همچنان یک مشکل افزایش است.

“واضح است که ما که در آن ما باید در حال حاضر,” او گفت:.

Coronavirus عفونت در میان لس آنجلس پلیس مشخصی در هفته های اخیر و مقامات در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا این اعتراض ممکن است منبع عفونت.

تبلیغات

مقامات پلیس گفته اند که ماموران قرار گرفتند در زد و خورد خطوط به عنوان آنها کار کرده و برای متفرق کردن جیغ جمعیت. معترضان می گویند افسران بی پروا بازداشت مردم یکهو بدون پوشیدن ماسک, افشای نه تنها خود بلکه دیگران است.

در هفته گذشته موارد مثبت در داخل نیروی پلیس لس آنجلس شروع به پریدن کرد از 170 به 206 رئیس میشل مور گفت: پلیس غیر نظامی کمیسیون در روز سه شنبه.

“افسران در بسیاری از موارد اقدام به پوشیدن پوشش صورت اما به چالش کشیده شد در برقراری ارتباط موثر با یکدیگر و یا از طریق رادیو با توجه به شرایط” مور گفت.

معترضان و حامیان آنها در ضمن باید مورد پلیس لس آنجلس و فرد ماموران برای هفته ها برای پوشیدن ماسک در تظاهرات که به گفته آنها قرار داده و آنها را در معرض خطر. چندین پرونده های حقوقی بیش از LAPD اعتراض پاسخ استناد به عدم ماسک در افسران و ازدحام از بازداشت معترضان به بسته بندی اتوبوس ها در طول یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

در یک اظهار نظر عمومی بخشی از پلیس کمیسیون حاضر در جلسه سهشنبه, چند تماس گیرنده پاره پاره به مور بر سر این موضوع گفت: او نباید تعجب کرد که افسران به حال قرارداد این ویروس با توجه به این که بسیاری از آنها تا به حال رد نگرانی های ایمنی عمومی و حاضر به پوشیدن ماسک در میان اعتراض سرکوب.

بار کارکنان نویسندگان کوین پیشوا و کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de