ایران پلیس لایحه بازدید موانع به عنوان حزب دموکرات به دنبال تغییرات گسترده تر

واشنگتن (AP) — کنگره است که در یک بن بست پلیس بیش از قانون به عنوان حزب دموکرات آماده سازی برای جلوگیری از یک جمهوری خواه پیشنهاد پنج شنبه به عنوان ناکافی ترک طرفین به تصمیم می گیرید که آیا به کار سخت از مذاکره و سازش و یا راه رفتن دور با وجود اعتراض عمومی بیش قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

این بن بست را تهدید می کند به نوبه خود در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگران را به لحظه ای دیگر که galvanizes ملت اما برگ قانونگذاران قادر به عمل است. زمین مشترک است و نه دور از دسترس است. جدید آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی ها نشان می دهد تقریبا همه آمریکایی ها حمایت برخی از درجه ای از عدالت کیفری تغییرات.

“این یک لحظه عمیق آن است که اخلاقی لحظه گفت:” از سوی دیگر ، Cory Booker, D-N. J. a co-نویسنده دموکراتها پیشنهاد. “تماس برای ما عمل می کنند.”

در عین حال کنگره آن را به عنوان بسیاری از بار قبل هنگامی که مواجه با بحران در کنترل اسلحه و یا مهاجرت تغییرات پشتیبانی شده توسط بخش های گسترده ای از مردم — انتظار می رود که به غرفه را در حال حاضر. قانونگذاران مردد هستند را به حرکت ناراحت کننده برای رای دهندگان به عنوان آنها مبارزه برای انتخابات پاییز. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رو خودش انتخاب مجدد است ناهموار همکاری با تغییر موقعیت در مورد انواع تغییرات را می پذیرد از کاپیتول هیل.

جلوتر از روز شنبه رأی مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از اوباما لایحه. او گفت: این امر می تواند “برای هر دو مردم رنگ و پلیس است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم امیدوارم که آن را به امضا قانون ASAP!”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اذعان شنبه رای شمارش شود. اگر او قول داد دوباره سعی کنید با امید به تصویب قوانین قبل از ژوئیه 4 تعطیلات زنگ تفریح.

“این است که در مورد آنها یا با ما” گفت: سناتور. Tim Scott, تنها, سیاه جمهوریخواه در سنا و نویسنده از ایران با بیل.

او گفت: آن را در مورد افراد جوان و دیگران “که می ترسند به تنه زدن در خیابان یا در ماشین و رانندگی است.” در طول یک توافق ناهار جمعه اسکات برای همکاران آپارتاید به پیام های پست صوتی او به تازگی با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث در مورد جلسه خصوصی.

ایران با عدالت عمل خواهد ایجاد یک پایگاه داده ملی از پلیس استفاده-از-نیروی حوادث محدود کردن پلیس chokeholds و راه اندازی آموزش جدید روش ها و کمیسیون ها به مطالعه مسابقه و اجرای قانون است. آن را به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد که حکم بسیاری از تغییرات و نگه پلیس موجب خسارت در دعاوی است. وجود شباهت در برخی از مسائل قانونگذاران می گویند بلکه تفاوت های گسترده.

دموکرات ها در حال پوشش با مشخصات بالا و گسترده حمایت خود را از لایحه. صدها نفر از افراد مشهور و بازیگران و نوازندگان و رهبران صنعت از جمله ریحانا, RZA, Elon Musk و شهرداران از شهرستانها در سراسر کشور امضا در حمایت از نامه به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و منتشر شده چهارشنبه.

رهبران حقوق مدني و کنگره سیاه حزبی خواست بدون رای در ایران ،

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و بالا دموکرات نشانه های آنها مخالفت جمهوریخواهان لایحه به عنوان “نجات” را به عنوان آنها خواستار مذاکرات جدید دو حزبی بسته با گسترده تر تغییرات به قانون در اجرای تاکتیک ها و پاسخگویی تراز وسط قرار دارد با خود دموکراتیک لایحه.

به ایران به طور بالقوه ادامه دموکرات ها در حال تلاش برای وادار کردن جمهوری خواهان به میز مذاکره برای تقویت دموکرات ، خانه مجموعه به تصویب دموکرات لایحه اواخر این هفته. این دو لایحه در مجلس نمایندگان و سنا نسخه در نهایت باید همان را برای تبدیل شدن به قانون است.

نه بیل می رود تا آنجا که برخی از فعالان خواهید با تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر منابع به دیگر خدمات اجتماعی.

مجلس نانسی پلوسی نشان داده است او مشتاق برای ورود به گفتگو با سنا یک سیگنال درب بسته نشده است به سازش.

اما در رادیو فردا مصاحبه رادیویی سه شنبه پلوسی گفت: جمهوری خواهان نیاز به گام تا بهتر از بیل. “آنها در تلاش بودند به قتل, در واقع — قتل جورج فلوید.”

نظر جلب تیز ملامت و تماس از جمهوری خواهان برای او به عذرخواهی می کنیم.

“ما آماده برای ایجاد یک قانون نه فقط یک نقطه” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا در روز سه شنبه. او گفت: آمریکایی ها “سزاوار بهتر از یک حزبی بست.”

خطرات سیاسی از انفعال بالا هستند به عنوان عمومی می خواهد به دیدن پلیس تغییرات پس از نزدیک به یک ماه از ثابت تظاهرات سراسری در شهرهای بزرگ و کوچک, اجبار یک در سراسر جهان حساب بیش از اجرای قانون و نژادی و بی عدالتی است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لوری tanya warren و اندرو تیلور کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de