عدالت زنده می آید و بیشتر آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

در ساعت 11 صبح روز یکشنبه 28 ژوئن Live ارائه مجازی جشنواره عدالت زنده می آید شامل Antibalas بزرگ سام بد بو ملت BANDEMIC (جان Scofield جان Medeski, Billy Martin & Jesse مورفی) فیل Lesh و Terrapin خانواده Band, Stanley Jordan براندون “تاز” Niederauer, Christone “KINGFISH” اینگرام Dumpstaphunk کهکشانی, کاهو, kim kaos روح شورشیان تانک و Bangas, TAUK, Turkuaz, Umphrey را McGee و بیشتر.

این رویداد خواهد شد جمع آوری پول و آگاهی برای سازمان های توانمند سازی جوامع سیاه, نگه داشتن مردم از نظام عدالت کیفری و کار به از بین بردن نژادپرستی نظاممند است که همچنان ادامه دارد در جامعه ما است. در همکاری با PLUS1 برای زندگی, صندوق, وجوه مطرح در طول روز رویداد را به طور مستقیم به نفع هنرمندان شرکت کننده و همچنین سازمان هایی مانند برابر عدالت ابتکار تاثیر عدالت و وثیقه پروژه و همچنین سیاه و بومی-چراغ های مردمی سازمان مبارزه با نژاد پرستی.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

قورت تپه زندگی می کنند: Stef کول فره و پل Trunko
شنبه 25 ژوئن 6 p. m.

پیانو/گیتار دو نمایشنامه از یک مجموعه را پوشش می دهد و اصل. هر دو نوازندگان مدت زمان طولانی کلرادو نوازندگان و معلمان هستند و در دانشکده در بلع هیل انجمن موسیقی.

2020 مجازی کلرادو جشنواره موسیقی
چهار شنبه, ژوئن 25 تا پنج شنبه تیر 30, 7:30 p. m.

اگر چه در این سال زنده رویداد شده است لغو CMF میزبانی یک نسخه مجازی از آن سالانه موسیقی کلاسیک جشنواره است.

SuperMagick
شنبه 25 ژوئن 8 p. m.

محلی funk/soul/دیسکو باند پخش زنده-جریان تنظیم شده است.

شبح نور جلسات
چهار شنبه, 25 ژوئن تا اوت 7

ویلر مرکز هنرهای نمایشی در بیور کریک ارائه آنلاین رایگان جریان سری کنسرت با برادران حافظ (25 ژوئن) اندرو McConathy و مستی قلب (2 ژوئیه), اتش دوبله (9 ژوئیه), Tierro گروه با Bridget قانون (July 16), دهمین کوه بخش (23 ژوئیه) ردیابی باندی (30 جولای) Jubilingo (6 اوت) و فیل جمعی (27 اوت). تعداد محدودی بلیط برای کنسرت های زنده (20 دلار به 30 دلار) در دسترس هستند.

این Foxies
چهار شنبه, ژوئن 26, 6:30 p. m.

Nashville, زرق و برق پانک سه نفر از Foxies که به تازگی منتشر شده که در حال رشد است مرده EP انجام خواهد شد ویژه pay-per-view کنسرت برای ماندن/در جریان سری از خروج/در. بلیط ها $10 و می تواند خریداری اینجا.

Josh Groban
چهار شنبه, ژوئن 27, 2 p. m.

Josh Groban به همراه دیرین گیتاریست Tariqh Akoni و پیانو مارک استفنز خواهد شد انجام یک کار حرفه ای-پوشا مجموعه پر شده با برخی از بزرگترین بازدید فن مورد علاقه های شما و چند آهنگ های جدید.

رمزی Lewis
چهار شنبه, ژوئن 27, 12 p. m.

گرمی برنده جایزه پیانیست جاز و NEA, جاز, استاد رامزی لوئیس انجام می دهد به عنوان بخشی از شنبه سالن ماهانه خود را آنلاین عملکرد سری.

Rufus Wainwright
چهار شنبه, ژوئن 27, 12 p. m.

زنده جریان صوتی کنسرت Wainwright آینده آلبوم ، قوانینانجام زندگی می کنند از Blowjob عمارت در لس آنجلس.

سنت مارتین, گروه کر مجلسی
چهار شنبه, ژوئن 27, 7:30 p. m.

“عرفانی رویایی: رالف وان ویلیامز” خواهد بود St. Martin, گروه کر مجلسی برای اولین بار بصورت زنده کنسرت. بلیط ها $25.

Garth Brooks: یک درایو در کنسرت تجربه
چهار شنبه, ژوئن 27, 8:30 تا 10:30 p. m.

آن است که حتی در تابستان در دنور اگر Garth Brooks بازی نیست و یک نشان می دهد ؟ در حالی که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک ظاهر در مسیر بالا شهر او را در جریان یک کنسرت در شنبه 27 ژوئن در سه صد رانندگی در تئاتر در سراسر شمال امریکا از جمله در کلرادو. ارائه شده توسط Encore زندگی می کنند نشان می دهد خواهد بود پیش بینی شده در صفحه نمایش با صدا پخش از طریق رادیو FM. بلیط فروش این جمعه, ژوئن 19. هر 100 دلار بلیط اذعان می کند یک خودرو با بیش از شش نفر به یک وسیله نقلیه است. بازدید Ticketmaster به خرید بلیط و دیدن لیست کامل شرکت کننده درایو در تئاتر. این یک الکل رویداد به صورت رایگان. 100 دلار در هر خودرو.

مونترآل جشنواره بین المللی جاز
چهار شنبه, ژوئن 27 تا سه شنبه, ژوئن 30

این نسخه دیجیتال از جشنواره به ارمغان می آورد با هم یک تنوع از مونترال مشاهیر که انجام خواهد شد در ل’Astral روی زمین La Maison des جشنواره در قلب Quartier des Spectacles. باشگاه تبدیل شده به یک استودیو برای پخش این سری از اجراها که همه رایگان هستند.

ایوان غرور: یک بلوگرس غرور عجیب و غریب-antine جشنواره
ژوئن 27 و 28

دو روز جریان, جشنواره, از جمله بیش از ده ساعت موسیقی زنده بیش از آنچه که می توانست غرور آخر هفته در سان فرانسیسکو. اجرای برنامه شامل بسیاری از نوازندگان با استعداد, خوانندگان و ترانه سرایان از جمله Amythyst Kiah و مولی تاتل.

تمام روز من جریان
یکشنبه, شروع ماه ژوئن 28, 7 p. m.

تصور برای اتصال خیال و رقاصان از سراسر جهان در غروب آفتاب لی Burridge و در تمام طول روز من رویای خود را راه اندازی سری جدید, ‘تمام روز من جریان’ با سه بخش غروب عملکرد. Burridge انجام خواهد شد سه متمایز مجموعه به تقلید طلایی ساعت.

کشیش Peyton بزرگ لعنتی گروه
یکشنبه, ژوئن 28, 2 p. m.

یک چند دوربین زنده-جریان کنسرت از کشیش Peyton را از کابین ورود به سیستم در Brown County, Indiana.

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 28, 5 p. m.

فورت کالینز بلوزی Americana روح نوازنده متی Wilburn اسکینر از Tallgrass انجام می دهد.

“نمایش باید ادامه”
شروع می شود 30 ژوئن 7 p. m.

تاریخی Elitch تئاتر که جشن آن 130 سالگرد این سال آغاز تابستان مجازی زندگی می کنند-موسیقی سریال با دیوید Tipton. در طول ماه ژوئیه محل نیز میزبان روز جهانی کودک خانواده FunFest, جوانان, جشنواره مجازی گالری های هنری و مجازی حراج سکوت طریق تاریخی Elitch تئاتر Facebook صفحه و ETFest.com.

کلرادو سمفونی: استقلال حوا مجازی کنسرت و جمع آوری کمک
جمعه, جولای 3 و چهار شنبه, جولای 4, 7 p. m.

در همکاری با Denver7 مدنی مرکز و محافظت از جامعه اول پایه و مجموعه ای از محلی کلرادو انجام-هنر سازمانها دیجیتال عملکرد در دسترس خواهد بود در Denver7 و YouTube 3 جولای ویژه یوتیوب پخش در جولای 4. مخاطبان این فرصت را برای حمایت از هنرمندان و افراد متاثر از COVID-19.

قورت تپه زندگی می کنند: David Dinsmore (از دست سگ بسیار پایین نشان می دهد)
شنبه, جولای 7, 6 p. m.

دیوید Dinsmore این خواننده گروه از تام ویتس باند ادای احترام از دست سگ, گروه, پخش آهنگ ها از منتظر کاتالوگ.

Tomorrowland در سراسر جهان
چهار شنبه, جولای 25 و یکشنبه 26 جولای, 8:15 صبح

دیجیتال جشنواره گرد هم می آورد بیش از شصت سیاره بزرگترین نامها در موسیقی رقص الکترونیک در هشت مرحله مختلف و بهترین تکنولوژی در جهان در 3-D طراحی و تولید فیلم و جلوه های ویژه. آدام بیر, آملی, لنز, Armin van Buuren, شارلوت de Witte, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike raveology edm, از دست داده, فرکانس, Martin Garrix, Paul Kalkbrenner, Steve Aoki, داستان ما, Tiësto, Timmy Trumpet و بیشتر انجام خواهد شد.

هازل میلر: اعتقاد به آینده
چهار شنبه, جولای 26, 6, p.m

هازل میلر را بازی مجازی این کنسرت به نفع دانشگاه کلرادو فیزیوتراپی صندوق کمک هزینه تحصیلی.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

Anythink حیاط خلوت سری کنسرت
دومین جمعه از ماه ژوئن تا آگوست 6:30 تا 8 بعد از ظهر
برای انجام این سنت از اتصال با جامعه از طریق موسیقی Anythink کتابخانه سری کنسرت میزبانی خواهد شد به طور انحصاری آنلاین. جریان زندگی می کنند از این سری در دسترس خواهد بود برای بیشتر Anythink جامعه از مشتریان محلی در آدامس شهرستان به کتابخانه حامیان و طرفداران موسیقی در سراسر جهان است. صف شامل واکر ویلیامز گروه (12 ژوئن) لئون و احیای (10 ژوئیه) و فندق Miller & جمعی (August 14).

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو با “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون, محل می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت برجسته برخی از بهترین هنرمندان محلی.

زندگی می کنند از این پک
یکشنبه 8 p. m.

هفتگی live-stream سری نمایشگاه نوازندگان که باید بازی افسانه ای دنور باشگاه ال چپولتپک.

هیولا انرژی شیوع ارائه: زندگی در محل
6 p. m.

مجازی جشنواره متشکل از نه قسمت که اتفاق می افتد جمعه و شنبه و یکشنبه در 6 p. m. بیش از سه دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته در ماه مه و ژوئن هر یک از جمله های بالا برک آوت هیپ هاپ استعداد انجام از مکان های مختلف است.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de