L. A. شهرستان خواستار تحقیقات مستقل به آندرس Guardado مرگ

لس آنجلس هیئت ناظران خواستار تحقیقات مستقل به مرگ یک دختر 18 ساله گارد امنیتی بود که به ضرب گلوله توسط یک کلانتر معاون هفته گذشته است.

یک حرکت که گذشت به اتفاق آرا در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره با هدف اطمینان حاصل شود که “حقیقت این است که کشف و در خدمت عدالت است” برای آندرس Guardado گفت: سرپرست مارک ریدلی-توماس با اشاره به گارد امنیتی است که با توجه به حرکت به ضرب گلوله کشته شد و شش یا هفت بار توسط یک معاون.

ریدلی-توماس که نویسنده این حرکت گفت: L. A. شهرستان کلانتر بخش دارای رکورد شکست را به طور کامل مطابق با درخواست از شهرستان دفتر بازرس عمومی و غیر نظامی نظارت کمیسیون زمانی که آنها در تلاش برای بررسی آژانس.

“این یک روند نگران کننده است که نمی توان تحمل و این پرسش را که آیا [بازرس کل دفتر] خواهد بود قادر به انجام آن موظف نقش مهمی در نظارت بر تحقیقات” ریدلی-توماس گفت: در حرکت است.

تبلیغات

آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Nanette Barragán (D-سن پدرو) و ماکسین واترز (D-لس آنجلس) نیز نامیده می شود به صورت مستقل بررسی است.

حرکت درخواست که کلانتر به بازرس کل “فوری و دسترسی کامل به تمام شواهد و مدارک درخواست شده به منظور ارائه مستقل نظارت” و هدایت شهرستان وکلای بررسی “برنامه های جایگزین برای اطمینان از یک تحقیقات مستقل در این مورد است.”

در طول جلسه هیئت مدیره کلانتر الکس بیانوبا گفت: در بیانیه ای به Instagram که او موافقت نکرد با این حرکت است که سازمان خود را در حال حاضر به طور کامل بررسی Guardado مرگ است.

“ما در حال استفاده از ما قتل اداره که با تجربه ترین قتل محققان در کشور و به هیچ یک دوم” بییانوئبا گفت.

تبلیغات

در بیانیه هفته گذشته بیانوبا گفت: بخش کلانتر است “شفاف تر از همیشه قبل از” تحت رهبری او شعار خود را با همکاری با بازرس کل ،

که بازرس کل دفتر اما بارها شکایت کرده است که از آن محروم شده است ثبت آن نیاز به نظارت آژانس است.

بازرس کل حداکثر شکارچی گفته است که این گروه موفق به ارائه سوابق مربوط به سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت و به تیراندازی مرگبار از Terron بون در رسمند هفته گذشته است.

تبلیغات

در پاسخ به خواسته های خارج از نظارت بیانوبا گفت در توییتر در روز دوشنبه است که او “از فراوانی احتیاط” رسیده به کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا به درخواست خود را به دفتر نظارت بر Guardado بررسی است.

“من متعهد به شفافیت و تقویت جامعه ایمان در فرآیند تحقیقی,” او نوشت.

اما این شفافیت است که در مواجهه با منتقدان که می گویند این گروه به نظر می رسد برنامه ریزی برای جلوگیری از انتشار Guardado را کالبد شکافی.

L. A. پزشکی قانونی شهرستان را سخنگوی سارا Ardalani گفت: بخش کلانتر قرار دادن یک “امنیت نگه دارید” در مورد Guardado بود که به بررسی در روز دوشنبه. او گفت:, دفتر پزشکی قانونی نمی تواند از انتشار نتایج کالبد شکافی — که نشان می دهد که چگونه بسیاری از زمان و جایی که در بدن خود Guardado به ضرب گلوله کشته شد — تا برگزاری برداشته شد.

تبلیغات

آن را غیر معمول نیست برای سازمان های اجرای قانون به جای امنیت نگه می دارد در گزارش های رسمی در بالا مشخصات تیراندازی پلیس اما منتقدان اشاره می کنند که دارای چنین نیست به طور خودکار منقضی خواهد شد و می تواند ماه ها یا حتی سال. در هر زمان داده شده ممکن است ده ها تن از موارد با امنیت نگه می دارد.

شده اند وجود دارد رو به رشد تقاضا برای پاسخ از Guardado خانواده و رهبران جامعه برگزار شد که اعتراض یکشنبه به پایان رسید که با نمایندگان شلیک کمتر-از-سلاح های کشنده در آنها.

“چرا می خواهم شما را بکشند که بچه ؟” جمعیت شعار می دادند پس از راهپیمایی به کامپتون کلانتر ایستگاه.

بیانوبا ارائه چند جزئیات در مورد آنچه که منجر به تیراندازی.

تبلیغات

بخش کلانتر گفته است که Guardado به ضرب گلوله کشته شد در حدود 6 بعد از ظهر پنج شنبه در نزدیکی یک Gardena خودکار فروشگاه بدن.

آژانس مدعی است که Guardado بود صحبت کردن با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن محل سکونت زمانی که نمایندگان رسید.

Guardado متهم به فرار کرد و پس از او “تولید یک تفنگ” با توجه به کلانتر. دو نمایندگان به تعقیب و زمانی که آنها به او گرفتار یکی از آنها از کار اخراج شش دور در او, مقامات گفت. Guardado بود در صحنه مرده.

مقامات گفته اند آنها نمی دانند که آیا Guardado اشاره کرد و تفنگ در معاون اما “باور نمی کنم” Guardado اخراج هر عکس.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان روبن Vives و Dorany Pineda کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de