خزیدن فضاهای اغلب پر از مخلوقات عجیب و غریب. هنوز هم از دید یک شیر کوه نوردی در زیر سیلویا Escobar را مونروویا خانه او شوکه.

گربه وحشی پشمالو شده بود تکاپو در اطراف محله برای هفته گذشته, اما یک بار در گوشه ای روز شنبه با مقامات وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش tranquilized و حذف بزرگ گربه از زیر Escobar محل اقامت.

“ما با پیکان یک mountain lion امروز صبح” Tim Daly, ماهی ها و حیات وحش افسر اطلاعات گفت: صبح روز پنج شنبه. “هدف این است که برای بررسی سلامت آن و سپس انتشار آن به عنوان طولانی به عنوان آن را به اندازه کافی سالم به در وحشی.”

این مرد وحشی است “بسیار قابل توجه” آسیب های گردن و رفتن به یک دامپزشک به بررسی دالی گفت.

تبلیغات

“آنها گفت که احتمالا تا به حال ضربه به سر و احتمالا به همین دلیل از آن پایین آمد,” اسکوبار در اشاره به این حیوان قدم زدن در شهر. دالی پیشنهاد mountain lion — که برچسب — ممکن است مورد ستایش قرار داد و از نزدیک آنجلس جنگل ملی. با توجه به ماهی ها و حیات وحش بیش از نیمی از دولت است شیر کوه زیستگاه.

Escobar گفت که او برای اولین بار متوجه شدند وجود یک گربه بزرگ رومینگ منطقه در سه شنبه شب پس از بازگشت از سفر به آیداهو. برادر او نشان داد او یک عکس از کوه شیر در حیاط خود را که متصل است به او و به او هشدار داد به مراقب باشید.

او گفت که او به نام پلیس پس از او, شوهر, خال کوه شیر scooting در زیر خانه خود را در شب چهارشنبه. مونروویا افسران نبودند مجهز به اسوده حیوانات بنابراین او قفل شده است و او درب و بررسی آنها دو بار Escobar گفت و اشاره کرد که او نمی تواند از خواب پس از شنیدن غرغر کردن از زیر خانه اش در ساعت اندکی.

تبلیغات

ماهی ها و حیات وحش ماموران وارد پنجشنبه آماده برای گربه. از حمام پنجره Escobar دیدم tranquilized حیوانات دروغ گفتن بر روی زمین. این بود که بعد از نقل مکان به یک قفس برای حمل و نقل, او گفت:.

“من تقریبا می خواستم به لمس آن, اما من ترس آن ممکن است از خواب بیدار شوید,” او گفت: با خنده.

مقامات فکر می کنم این حیوانات رو به خزیدن فضا از طریق باز شدن در امتداد بیرونی خانه, او گفت:.

“من امیدوارم که آنها نمی آیند. من مطمئن هستم که امشب ما قصد داریم برای پوشش حفره های آن. ما نمی خواهیم هر چند شگفتی” Escobar گفت.

تبلیغات

“کوه شیر حمله به انسان بسیار نادر است, اما آن اتفاق افتاده است. همین دلیل است که ما راه ما وقتی که یک شیر کوه شروع به ظاهر شدن به عنوان راحت به عنوان یکی از در مونروویا آغاز شده به نظر می رسد” دالی گفت.

حیات وحش مقامات اشاره کرد که بیش از نیمی از دولت است شیر کوه زیستگاه. از آنجا که ساکنان هشدار به نگه داشتن چشم در بچه های کوچک و حیوانات خانگی و “برای محدود کردن جاذبه” که ممکن است تشویق گربه های بزرگ به چسبیدن به اطراف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de