Newsom می پرسد کالیفرنیا به ‘بیشتر مراقب باشند’ به عنوان دولت می بیند شکستن رکورد coronavirus موارد

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دوباره گزارش یک افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد در کالیفرنیا در روز چهارشنبه اشاره کرد که شکستن رکورد 7,149 جدید نتایج مثبت تایید شد در دولت در روز گذشته است.

اخبار آمد و مدت کوتاهی قبل از Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد در ساکرامنتو باشگاه مطبوعات ظاهر است که تسهیلات به سرعت گسترش ویروس به این معنا نیست آن را بی خطر برای از سرگیری زندگی عادی دوباره.

در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه به بحث در مورد دولت coronavirus پاسخ Newsom هشدار داد که COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و همچنین تعدادی از coronavirus بیماران فرستاده شده در بخش مراقبت های ويژه شده است افزایش قابل توجهی — نشانه های ثبتشده که “ما از ابتدا موج.”

“این ویروس بدخیم. این ویروس می داند هیچ مرزهای و آن را می داند هیچ گروه سنی. آن است که یک ویروس کشنده,” Newsom گفت: در این جلسه در ساکرامنتو. “همین دلیل است که این وقت را بر همه ما به چیزهای گام تا چه حد ما می توانیم بیشتر مراقب باشند.”

تبلیغات

کالیفرنیا دیده می شود 29 درصد افزایش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بیش از گذشته 14 روز و نزدیک به 20 درصد افزایش ویروس در بیماران بستری در Icu, Newsom گفت.

این فرماندار دموکرات دوباره تاکید کرد که در کالیفرنیا برای اولین بار-در-این-ملت اقامت در خانه که Newsom تصویب در اواسط ماه مارس به طور قابل توجهی کاهش گسترش coronavirus. اجازه داده است که دولت سیستم بیمارستان به افزایش ظرفیت تحمل یک پتانسیل افزایش بیماران و خرید دولت به اندازه کافی زمان لازم برای به دست آوردن شخصی دنده محافظ هواکش و تجهیزات دیگر, او گفت:.

“ما با اعتماد به نفس در توانایی ما در کوتاه مدت برای پاسخگویی به نیازهای کسانی که بیشترین نیاز در ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت.

تقریبا در تمام شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند از دولت به سهولت در Newsom اصلی stay-at-home منظور اجازه می دهد فروشگاه ها رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کار برای بازگشایی تحت برخی شرایط مانند محدود کردن تعدادی از مشتریان که نیاز به پوشش صورت و تصویب پروتکل های بهداشت.

تبلیغات

Newsom هشدار داد که شهرستانهای استان که موفق به رعایت این دولت COVID-19 دستورالعمل از جمله این حکم که کالیفرنیا می پوشند باید پوشش صورت در حالی که در مکان های عمومی می تواند در صورت کاهش بودجه دولت با هدف قرار دادن شیوع کروناویروس.

فرماندار تلاش برای متقاعد کردن مقامات محلی به انجام بیشتر گسترش به بودجه توافق او زده با قانونی رهبران در روز دوشنبه. این پیشنهاد به تصویب قوه مقننه در جمعه روابط یک شهرستان به اشتراک گذاری حداقل $750 میلیون در بودجه دولت به سفارشات صادر شده توسط کالیفرنیا Dept. از سلامت عمومی است. کسانی که بودجه در نظر گرفته شده به جای از دست رفته درآمدهای مالیاتی است که به طور معمول صندوق سلامت و ایمنی عمومی برنامه ها در سطح شهرستان.

مقدار کل کمک های محلی می تواند افزایش به $1 میلیارد و اگر جدید فدرال coronavirus بودجه می رسند در کالیفرنیا است. در بودجه مذاکرات آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که Newsom خواهد اصرار پول فرستاده شده به مقامات محلی با رشته های متصل.

Newsom هشدار یکشنبه پس از تعدادی از کلانترهای محلی گفتند که اجرای این چهره پوشش قیمومیت و برخی از مقامات منتخب محلی اعتراض به بخشنامه.

تبلیغات

“برخی وجود دارد که باید ساخته لفظی نظرات در مورد دادن نیست لعنت ايميل هر نظر از حمایت گسترده تر سلامت دستورات بیرون آمدن از ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت. “که دقیقا به همین دلیل من به جلو نگاه به امضای این بودجه که استطاعت من کمی از اهرم که در مکالمه و من فکر می کنم که مناسب مرحله بعدی.”

هفته گذشته Newsom گفت: سازمان های دولتی نیز ممکن است داوطلب خدمت سربازی به اجرای دولت coronavirus محدودیت از جمله بخش ایمنی و بهداشت شغلی که در اجرای ایمنی مورد نیاز و وزارت نوشیدنی الکلی کنترل, که مقررات مربوط به فروش الکل در کافه ها و رستوران ها.

Newsom اضافه شده است که او معتقد است اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا و دولت های محلی باید توجه دولت را coronavirus محدودیت و گفت که او انتظار دارد که ممکن است اقدامات تنبیهی به نادر.

“ما امیدواریم که ما هرگز به ماشه است. من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق مقامات محلی مراقبت عمیقا در مورد آنها مربوط به حوزه های مردم در مورد جامعه خود می خواهند مردم را به خود اجرا” Newsom گفت.

تبلیغات

در livestreamed ظاهر در روز چهارشنبه به بحث در مورد همه گیر پاسخ Fauci هشدار داد که بیش از حد بسیاری از مردم از نظر تصمیم گیری به سهولت محدودیت به عنوان یک چراغ سبز برای بازگشت به زندگی عادی به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در کالیفرنیا پس از فرماندار اجازه کسب و کار به بازگشایی شده است.

“من فکر نمی کنم آن چیزی است که ایالت کالیفرنیا انجام شده است اشتباه است یا نه گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “این چیزی است که پاسخ مردم به آنچه که فرایند باز است.”

کشور پیشرو متخصص سلامت مثبت صحبت کرد در مورد Newsom را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم در کالیفرنیا شروع به دیدن بیت های کمی از موج در سطح جامعه به عنوان آنها در حال باز شدن” Fauci گفت. “من فکر می کنم که از نظر اداری که شما یک دسته خوب چه چیزهایی به انجام است.”

تبلیغات

اما Fauci گفت: کالیفرنیا ممکن است نیاز به ارزیابی مجدد آن محدودیت به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

“شما واقعا نمی نیاز به بازگشت به مستند” Fauci گفت. “در حال حاضر شما ممکن است نیاز به ماندن در جایی که شما هستند و سپس تحمیل چند محدودیت و یا شاید به بالا کم است. اما باز هم درست مثل شما نمی خواهید برای باز کردن در یک همه یا هیچ, شما نمی خواهید برای شروع به قفل کردن به طور کامل.”

او در توصیف این تمایل به از سرگیری زندگی عادی و معاشرت با مردم به صورت عادی. اما او خواست کالیفرنیا به رعایت مسئولیت اجتماعی خود را با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی که در جمع با دیگران است.

“چیزهایی که ما در حال انجام است که ناراحت کننده در حال حاضر به دلیل آنها محدود هستند همان چیزی است که رفتن به آمریکا به حالت عادی” Fauci گفت. “پس خبر خوب این است که آن را به پایان خواهد رسید و من به شما قول می دهم. این عاقلانه خبر این است که ما یک مقدار زیادی از کار انجام دهید برای دریافت وجود دارد.”

تبلیغات

بار تحریریه جان مایرز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>