سانتا مونیکا اسکله بازگشایی, اما شما نمی توانید بر روی چرخ و فلک

اسکله سانتا مونیکا است بازگشایی پنج شنبه پس از بسته شده است برای بیش از سه ماه در میان شیوع کروناویروس.

در حالی که برخی از رستوران ها و مغازه ها باز خواهد شد به استقبال بازدید کنندگان چرخ فلک خالی خواهد بود و merry-go-round باقی خواهد ماند و در وقفه.

اسکله باز خواهد شد برای محدود ساعت از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. تعداد افراد مجاز در یک زمان محدود خواهد شد و هنگامی که ظرفیت رسیده است بازدید کنندگان خواهد بود نیاز به خط تا قبل از اینکه اعتراف کرد.

“شما متوجه چیز کمی تغییر کرده — لطفا صبور باشید با ما به عنوان ما را از طریق حرکت این انتقال” مقامات گفت: در انتشار اخبار.

تبلیغات

بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک و حفظ شش پا فاصله از دیگران است. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه قرار داده خواهد شد در طول اسکله.

همه پارک تفریحی سواری در اقیانوس آرام پارک بسته باقی خواهد ماند. دیگر اسکله کسب و کار را ارائه خدمات محدود و یا عمل با کاهش ساعت. مهمانان باید در تماس با رستوران ها و جاذبه های مستقیم خود را برای ساعت ها و ارائه شده است.

به جای اجتماعی فاصله مقررات بسیاری از اسکله رستوران خود را گسترش داده اند پتیس. جدید astroturf “عرشه پارک منطقه پیک نیک” نیز در دسترس خواهد بود.

اسکله پل در اقیانوس خیابان و خیابان کلرادو و تمام ساحل پله ها بسته باقی خواهد ماند. اسکله ورودی و خروجی رمپ در اقیانوس جلو راه رفتن در ساحل سطح.

تبلیغات

در حالی که اسکله طبقه پارکینگ و 1550 بسیاری هستند هر دو بسته را به عموم بازدید کنندگان می توانید در پارک نزدیک تعداد زیادی و در مرکز شهر سانتا مونیکا گاراژ. آنها نیز تشویق به دوچرخه سواری یا استفاده از حمل و نقل عمومی و یا سوار-نقطه خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de