خلاصه ای از لیگ اصلی بیس بال 2020 عملیات دستی

نیویورک (AP) — اصول اولیه

فصل ظهر

شصت بازی ها, کوتاه ترین لیگ برنامه پس از سال 1878. چهل و بازی در مقابل بخش رقبای 20 در مقابل بخش مربوطه در سایر لیگ ها.

حقوق

یک بازیکن دریافت سرشکن حقوق و دستمزد. یک بازیکن در این فهرست برای تمام فصل, اگر, اتمام, خواهد دریافت 60/162nds یا حدود 37%

در معرض خطر بازیکنان

ممکن است انتخاب کردن و دریافت حقوق و دستمزد و زمان سرویس. غیر پرخطر بازیکنان که انتخاب کردن نه دریافت حقوق و دستمزد و یا زمان سرویس.

گزارش تاریخ

شروع ژوئیه 1 با مبهوت ورود با clubhouse و کارکنان پشتیبانی برای اولین بار, سپس کوزه و فو به دنبال موقعیت های بازیکنان است. مصرف غربالگری باید قبل از ورود به یک تیم تاسیسات است.

COVID-19 تست

شامل یک چک دما با بدون تماس دماسنج بدن نمونه مایع از بزاق دهان یا دهان و دندان/بینی گرد و خاک و یک نمونه خون برای تست آنتی بادی. فرد باید خود قرنطینه حدود 24-48 ساعت تا زمانی که نتایج آزمون گزارش شده است. همه افراد باید درجه حرارت خود را چک حداقل دو بار در روز. ردیف یکی از افراد خواهد بود موضوع را به تست تشخیصی هر روز دیگر در سراسر بهار, آموزش فصل ها و, اگر قابل اجرا باشد postseason. همه دیگر افراد تحت پوشش خواهد بود موضوع را به تست تشخیصی چندین بار در هر هفته و آنتی بادی آزمایش حدود یک بار در هر ماه. هر فرد تحت پوشش که دارای یک درجه حرارت در بالا و یا 100.4 درجه می آید در تماس با یک فرد با یک مورد تایید شده از COVID-19 یا نمایشگاه نشانه ای خواهد بود موضوع به یک اقدام فوری و سریع تست تشخیصی. هر فرد تحت پوشش با درجه حرارت 100.4 یا بالاتر باید خود جدا. یک بازیکن که تست مثبت ممکن است بازگشت به تیم امکانات تا این بازیکن را آزمایش کرده است منفی است و بدون علامت. یک بازیکن که تست مثبت ممکن است بازگشت به تیم امکانات و یا سفر با این تیم تا این بازیکن را آزمایش کرده است منفی است و بدون علامت.

آموزش

“بهار” آموزش سه فاز دارد: فردی و گروهی تمرینات از پنج یا کمتر به کوزه و خشکشویی (فاز یک) کامل-تمرینات تیم با تقسیم به گروه های کوچک تر در صورت امکان (دو) نمایشگاه ها (سه).

سایت آموزشی

تمام تیم های دیگر از تورنتو قصد داریم به آموزش خود را به طور منظم فصل ballparks. تورنتو صحبت با آن فدرال و استانی برای به دست آوردن اجازه کار در Rogers Centre. تمرینات به طور متناوب در طول روز زمانی که ممکن است برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و یا در نظر گرفتن همچنین با استفاده از این نزدیکی جزئی لیگ یا کالج امکانات به تقسیم شدند.

دور از میدان

هیچ رسمی محدودیت. MLB “را انتظار پوشش افراد در هر باشگاه به اطمینان حاصل شود که همه آنها عمل مسئولانه است.”

قوانین و مقررات

تعیین شده HITTER

Hitter وظیفه تعیین قانون (5.11) باید تمدید به باشگاه ها در هر دو لیگ برای تمام فصل قهرمانی و postseason بازی.

فوق العاده نوبت

در طول مسابقات فصل تنها (و نه postseason) قانون 7.01(b) (فوق العاده نوبت”) اصلاح خواهد شد مطابق با minor league مقررات به طوری که در هر نیمه زمین باز یافته پس از ninth inning آغاز خواهد شد با یک دونده در پایه دوم. دونده قرار داده شده در پایه دوم در شروع هر نیمه زمین باز یافته باید بازیکن (و یا یک جایگزین برای چنین بازیکن) در پنبه حلاجی شده سفارش بلافاصله قبل که نیمه باز یافته است leadoff hitter.

دستمال مرطوب برای کوزه

با وجود هر چیزی به خلاف در قانون 6.02 (“پارچ غیر قانونی عمل”) همه کوزه حمل ممکن است یک دستمال مرطوب خود را در جیب عقب مورد استفاده قرار گیرد رطوبت در جای خود ، آب تنها ماده مجاز در تهران. کوزه ممکن است دسترسی به دستمال در حالی که روی سنگ فرشهای لاستیکی و باید به وضوح پاک کردن انگشتان دست خود فرشهای دست خشک قبل از دست زدن به توپ و یا پارچ ،

معلق بازی

قوانین 7.01 و 7.02 تنظیم اجازه ادامه بازی ها در کمتر از پنج کامل نوبت که به پایان رسید به دلیل آب و هوا ، این بازی باید به عنوان معلق بازی است که خواهد شد ادامه داد: در تاریخ بعد از سر در نقطه ای از تعلیق.

سه-خمیر حداقل

تغییر تصویب و به قانون 5.10 نیاز به یک پارچ به صورت حداقل سه مورد و یا تکمیل یک نیمه زمین باز یافته به اجرا گذاشته خواهد شد.

رفتار UNSPORTSMANLIKE

ممنوعیت ها در برابر رفتار unsportsmanlike (قانون 6.04) به شدت اجرا خواهد شد.

در زمینه ایمنی

تف کردن ممنوع است اما جویدن آدامس مجاز است. هیچ تبادل صف کارت. بازیکنان و داوران و دیگر در میدان پرسنل باید تمرین فیزیکی فاصله به حدی ممکن است در درون محدودیت رقابت و بیس بال. در زمینه پرسنل باید حداقل 6 فوت از هم جدا در طول “پرچم پرستاره” و “God Bless America.” هنگامی که توپ خارج از بازی دونده ها در تشویق به عقب نشینی چند مرحله از دونده. فو ممکن است گام بر روی زمین زیر کشت چمن به سیگنال infielders. مربیان باید رویکرد دونده. بازیکنان در مقابل تیم نباید معاشرت و یا آمده در عرض 6 پا از یکدیگر قبل از بازی در طول گرم-یو پی اس-بین نوبت یا postgame. بازیکنان باید در حفظ و استفاده شخصی خود تجهیزات در هر زمان ممکن است. هر بیس بال که قرار است در بازی و لمس توسط چند بازیکن باید برداشته شود. پس از یک از بازیکنان دلسرد از پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت. مبارزه و تحریک دعوا ممنوع است. وظایف به طور معمول به کار گرفته شده توسط خفاش پسران/دختران و توپ پسران/دختران انجام خواهد شد موجود در باشگاه کارکنان. دیگر از توپ های ذخیره شده در آریزونا humidor محل باشگاه وانجمن کارکنان ممنوع است از دست زدن به بازی و یا تمرین توپ بیسبال بدون شستن دست خود و بدون پوشیدن پوشش صورت و پاک کردن دستکش. افراد باید با استفاده از پاک کردن شیر آب و یا آب آشامیدنی به مکمل مالش.

بازیکنان

فهرست اسامی

هر تیم می تواند دعوت به 60 بازیکن را به از سرگیری آموزش.

بازیکن استخر

هر تیم باید 4 p. m. EDT یکشنبه 60 بازیکن استخر واجد شرایط برای شرکت در این فصل از جمله بازیکنان نه 40-man فهرست اسامی و تحت قرارداد. بازیکنان از این گروه دعوت به بهار آموزش گزارش خواهد شد به این تیم تعیین شده جایگزین آموزش های سایت است که جدا از کجا فعال فهرستی بازی می کند و می توان بدون مسافرت هوایی تجاری. یک تیم در 60 نمی تواند اضافه کردن یک بازیکن به جز با از بین بردن یک بازیکن با یک معامله.

تاکسی تیم ملی

یک تیم ممکن است حمل تا سه بازیکن دیگر در یک تاکسی تیم ملی در طول سفرهای جاده ای و یکی باید گیر اگر یک تیم حمل سه. بازیکنان در تاکسی تیم ملی پرداخت در minor league رای خود قرارداد و دریافت $108.50 لیگ برتر کمک هزینه روزانه در حالی که این تیم در جاده ها است. بازیکنان در تاکسی تیم ملی باید بازگشت به متناوب آموزش سایت با این باشگاه به خانه برگشت به جز یکی گیر ممکن است به عنوان یک اغل گاو یا حشم جالب برای خانه ها و دریافت کمک هزینه روزانه خود را برای اولین بار 14 روز در تاکسی تیم ملی.

مجروح لیست

اعلام تغییر از 15 روز حداقل مجروح لیست و اختیاری به یاد بیاورید دوره کوزه حذف شده است. وجود خواهد داشت یک COVID-19 آسیب مرتبط با لیست با حداقل زمان برای بازیکنان که تست مثبت هستند در معرض COVID-19 یا علائم نشان می دهد. 60 روز IL خواهد بود 45 روز IL.

مسائل مربوط به ویزا

یک بازیکن که قبلا گزارش شده به آموزش بهار این سال است که قادر به گزارش زمان برای بازگشت باید تا 30 روز از تنظیم حقوق و دستمزد و لیگ برتر خدمات در طول زمان در محدود لیست.

تاریخ به تماشای

معامله یخ به پایان می رسد: 4 p. m. EDT یکشنبه.

جولای 1 — بازیکنان شروع به گزارش.

جولای 18 یا 19 — آخرین روز برای ارائه یک احتباس جایزه به واجد شرایط بازیکن حضور در آموزش با minor league قرارداد.

جولای 21 یا 22 — آخرین روز به جای یک بازیکن در چشم پوشی برای 45 روز ختم پرداخت در تنظیم نرخ.

جولای 23 یا 24 روز افتتاحیه فعال, فهرست اسامی به کاهش 30 بازیکن است.

Aug. 6 یا 7 — فعال فهرست اسامی کاهش به 28 بازیکن است.

Aug. 20 یا 21 — فعال فهرست اسامی کاهش به 26 بازیکن است.

Aug. 31 — آخرین روز طول فصل به تجارت یک بازیکن است.

سپتامبر. 15 — آخرین روز به قرارداد شود به یک سازمان و واجد شرایط برای postseason فهرست.

سپتامبر. 29-30 — وحشی-بازی های کارت.

Oct. 20 — سری جهانی شروع می شود.

BALLPARKS

دسترسی به مناطق

ردیف یک: حداکثر 60 بازیکن, یک, مدیر, 12 مربیان شش پزشکان (دو حداکثر در هر زمان) و هر دو از اغل گاو یا حشم فو, ورزشی, مربیان, درمانگران فیزیکی و قدرت و تهویه مربیان به همراه داوران و مترجمان.

ردیف دو: تا 38 دیگر ضروری پرسنل در هر تیم با یک نیاز به دسترسی به clubhouses, dugouts زمینه آموزش اتاق و وزن اتاق مانند صاحبان مقابل دفتر مسافرتی و ارتباطات باشگاه وانجمن و امنیت کارکنان و سر groundskeeper.

ردیف سوم: تا 150 پرسنل در هر تیم. افرادی که ضروری انجام خدمات رویداد اما نیاز به تماس نزدیک با ردیف یکی از افراد است. این لایه ممکن است شامل پخش و پخش پرسنل تمیز کردن ارائه دهندگان خدمات groundskeepers حمل و نقل و ارائه دهندگان خدمات اضافی ورزشگاه و پرسنل امنیتی اختصاص داده نشده به مناطق محدود شده است. باشگاه ها ممکن است تعیین تا 150 درجه 3 افراد در هر زمان داده شده.

دوش

استفاده از دوش “دلسرد شده است اما نه ممنوع است.”

اتاق آموزش

اشغال محدودیت. بازیکنان و باشگاه کارکنان باید لباس یکبار مصرف فولاد ماسک در حالی که در اتاق آموزش.

جلسات تیم

باید برگزار شود در خارج از منزل تا حد امکان.

CLUBHOUSES

حداقل 6 فوت بین اصطبل به حدی عملی. باشگاه باید ساخت فضای موقت اگر مورد نیاز است. بوفه گسترش ممنوع و گروه ناهار خوری دلسرد. جمعی تصویری پایانه ممنوع است و بازیکنان ارائه خواهد شد با شخصی iPads برنامه است که می تواند لود شده قبل و بعد از بازی. بازیکنان ممکن است ورود بیش از پنج ساعت قبل از برنامه ریزی گام اول به جز کسانی که تحت توانبخشی. بازیکنان با هیچ بازی یا postgame مسئولیت را تشویق به ترک زود هنگام. بازیکنان باید ترک در 90 دقیقه از پایان بازی مگر اینکه درمان یا توانبخشی مورد نیاز است.

درمان

استفاده از آب درمانی و سرما درمانی واحدهای مجاز برای قبل و postgame درمان با حد یک فرد در یک زمان از جمله گرداب و شیرجه رفتن استخر.

پنبه حلاجی شده قفس

استفاده از دلسردی در هنگام ضربه زدن خارج از منزل امکان پذیر است.

BULLPENS

کوزه ارائه شده با یک شخصی مجموعه ای از توپ بیسبال است. چند کوزه باید به جلوگیری از پرتاب bullpens در همان زمان مگر اینکه لازم در بازی. اگر وجود دارد به طور همزمان گرم یو پی اس در طول بازی کوزه باید با استفاده از هر تپه به حفظ فاصله ،

DUGOUTS

به اجازه می دهد, فیزیکی, فاصله, تنها ردیف 1 افراد فعال آن روز را به بازی و که به احتمال زیاد به را وارد کنید که بازی باید در ستاره شرق. غیر فعال بازیکنان ممکن است نشستن در کمکی صندلی مناطق از جمله در می ایستد و با 6 پا از فضای بین با سرپناه مناسب از آب و هوا. ستاره شرق محدودیت در تجهیزات الکترونیکی نیز درخواست کمکی به مناطق صندلی. با تکیه بر ستاره شرق نرده و یا فضایی دلسرد شده است اما مجاز با استفاده از یک حوله تمیز به عنوان یک مانع. ستاره شرق گوشی به ضد عفونی با آنتی ویروسی دستمال مرطوب پس از هر بار استفاده. پنبه حلاجی شده کلاه باید به صورت جداگانه تمیز و پیچیده قبل از قرار داده شده در تجهیزات کیسه های.

وزن اتاق

اشغال محدودیت ها و تجهیزات مهاجرت به تهویه بهتر یا آزاد مناطق در صورتی امکان پذیر است.

پخش اتاق

حد به درجه یکی.

سفر

حمل و نقل زمینی

ردیف یک و دو نفر را ممکن است اتوبوس یا مترو از خوابگاه یا هتل به ورزشگاه است اما ممکن است حمل و نقل خصوصی (از جمله Uber و Lyft وسایل نقلیه است که با استاندارد CDC) و یا راه رفتن.

حمل و نقل هوایی

تیم باید با استفاده از فرودگاه خصوصی یا خصوصی ورودی در فرودگاه زمانی که ممکن است. باشگاه باید تلاش به ترتیب TSA غربالگری در ballparks یا هواپیما جانبی. هر زمان که ممکن است پروازهای چارتر باید شامل کلاس اول اقامت. وسط صندلی باید مسدود شود. اعضای سفر به ارائه یک کیسه از پیش بسته بندی شده با مواد غذایی, نوشابه, تنقلات و ضد عفونی دستمال مرطوب. تیم به ارائه حداقل دو اتوبوس از انتقال از فرودگاه به هتل و از هتل به ورزشگاه و ورزشگاه به فرودگاه. پنجره صندلی باید سوار اولین و متحرك گذشته است. همه سفر اعضای حزب می پوشند باید پوشش صورت سفر با اتوبوس. ویندوز در اتوبوس, از جمله هر گونه خروج اضطراری بر روی سقف باید باز اگر ممکن است. اصلی شبانه روزی دروازه باید اجتناب شود در ایستگاه های قطار.

هتل ها

هیچ کس در سفر, پارتی, مارس را جداگانه عمومی یا خصوصی ترتیبات مسکن در حالی که در جاده ها است. اتاق بازديد مجاز تنها توسط اعضای سفر و فوری اعضای خانواده از سفر ، طبقه پایین تر به مرتب شود که در آن ممکن است پس از پله ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. هیچ اتاق در طبقه از سفر نیز رزرو می شود برای افرادی که در این سفر ، هیچ عضوی از سفر می خورید در هر رستوران یا خارج از هتل. سفر حزب ممکن است استفاده از هتل و مرکز تناسب اندام, استخر, سونا و یا دیگر به اشتراک گذاشته هتل تسهیلات بدون پیشرفت تیم تایید است که باید اعطا نمی شود مگر اینکه این تیم منحصر به فرد استفاده از تسهیلات در طول اقامت خود و منطقه مناسب مقادیر است. هتل ها را خصوصی ورودی و خروجی در دسترس است. یک منطقه خصوصی ارائه می شود برای بررسی در. این تیم ارائه فردی دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر محصولات تمیز کردن. کارکنان هتل اختصاص داده شده به این تیم باید پایبند به این تیم نظافت و بهداشت پروتکل و باید تمیز و ضد عفونی کردن تاچ پونت چند بار در روز در مناطق قابل دسترس به سفر ،

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de