را ده: جاده برای تعطیلات تابستان در کلرادو

اگر بهار سال 2020 شدند ژله باقلا آن خواهد بود شیرین بیان سیاه و سفید. کاهش یافته است در یک کوچه خاموش Colfax. و سپس بر روی پا.
برای گردشگری وابسته به شهرها در سراسر کلرادو این بی سابقه تایمز و رکود اقتصادی آنها الهام گرفته شده اند به خصوص سخت به بلع. گردشگری است که در دولت دوم-بزرگترین کارفرما در آوردن بیش از 22 میلیارد دلار در سال 2018 است. و به عنوان محدودیت سهولت و بازدید کنندگان از بازگشت شهرها که تکیه بر گردشگری باید تعادل جذب بسیار مورد نیاز درآمد با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت عمومی است.

در حال حاضر بازدید کننده ادارات و سازمان های گردشگری در سراسر کشور در حال نورد از برنامه های جدید که آدرس بالقوه نگرانی در مورد سفر…و شروع موج دوم این بیماری همه گیر. “جدید ما ‘ماجراجویی است که شما در کمپین فعال در مورد ترویج سفر هنگامی که زمان مناسب است برای راحتی خود را در سطح” توضیح می دهد که Alexea Veneracion و ارتباطات و مدیر برای بازدید از کلرادو اسپرینگز. “در حالی که در این امن تر در خانه و در قریب به اتفاق, بزرگ, خارج از منزل,’ فاز ما برجسته چیزهایی مانند درایوهای منظره و فعالیت هایی که انجام می شود در حالی که اجتماعی فاصله و تاکید بر اقدامات جدید برای نگه داشتن هر کس امن است.”

“ما به شدت بازاریابی” پژواک تام ویلکینسون از بازدید تلورید. “این یک شهر بسیار کوچک است و بسیاری از ما دوم-صاحبان خانه در اینجا بیشتر به طور دائم در این تابستان. تلورید است و نه فقط به دنبال پول اما در کل خوب از جامعه ما است. و ما قطعا نمی خواهید برای انجام این کار دوباره.”

در حالی که بسیاری از این جشنواره های که اضافه کردن سرگرم کننده را به یک کلرادو تابستان لغو شده است در این سال دولت هیچ کمبود فضای باز و “زندگی خوب است” مناظر. اردوگاه سایت ها و اتاق های هتل می تواند سخت است, هر چند, بنابراین شما می خواهید برای برنامه ریزی اولیه و هست. کلرادو دنباله اکسپلورر (COTREX) برنامه تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات در مسیرهای پیاده روی در پارک ها و فضاهای باز اردو و دیگر تعطیلی; colorado.com پر است از ایده ها و اطلاعات در بازگشایی جاذبه های. یا شما همیشه می توانید دسترسی به طور مستقیم به شهر شما می خواهید به بازدید.

در اینجا ده مقصد بزرگ برای دولت در سفر جاده ای در تابستان امسال به ترتیب حروف الفبا:

Aspen/Snowmass

کلرادو glitzy, خواهر, شهر رفت و آمد مکرر نمی دادن تا در تابستان — نه با یک شات. مطمئن, چند جشنواره برنده نمی شود اتفاق می افتد که حلقه تا هنوز distressingly سکوت و سایه بان اجرا Zipline تور در از دست جنگل در حال حاضر از حد. اما آئودی قدرت چهار دنباله نژاد و Snowmass 50 دوچرخه کوهستان نژاد در حال گرفتن, ثبت نام و این حزب است. یوگا صبح در بالای Ajax ؟ بررسی کنید. Maroon زنگ ؟ باز اگر شما مجبور به استفاده از شاتل از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر و رزرو هستند قطعا مورد نیاز است. Sundeck رستوران گوندولا و تله کابین? پاک و آماده برای شما جرعه جرعه وعده شگفت انگیزی و گشت و گذار و لذت بردن. چند مایل دور Snowmass دوچرخه پارک همچنان به گسترش و رستوران ها و گالری ها و بوتیک ها به عنوان آماده به عنوان آنها تا کنون شده است به جمع آوری تمام کسانی که توریستی دلار است. شما ببینید در کربو باشگاه dahling.

برای کسب اطلاعات بیشتر در آسپن تماس 970-925-1940 و یا رفتن به aspenchamber.org. برای lowdown در Snowmass, تماس 970-923-1227 و یا بازدید aspensnowmass.com.

Breckenridge

اجلاس شهرستان را لغو کرده است بسیاری از حوادث آن در این تابستان تنظیم مناظر خود را در ماه سپتامبر. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام در Breckenridge و شهرهای نزدیک. این منطقه دارای zipline و قایق سواری و بیش از حد بسیاری از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در طول عمر. اسکله در دیلون و فریسکو فقط در حال انتظار برای آب عاشقان را به لذت بردن از دارایی های مایع خود را. برای مشروب عاشقان Breckenridge رسومات باز است برای چشیدن (بدون تور) و رستوران در خدمت است (اگر شما نمی خوردن سینه ما خواهد شد). و در کشور, پسر, معدن, بازدید کنندگان می توانند تور یک معدن طلا و لذت بردن از فعالیت های دیگر از جمله تبر پرتاب. اگر یکی از چیزهایی که ما می خواهم به انجام در سال 2020 آن را پرتاب big ol’ تبر…در کل سال!

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در gobreck.com تماس بگیرید و یا 970-453-2913.

The Broadmoor beckons.گسترش

این Broadmoor خواند.

حسن نیت ارائه میدهد از Broadmoor

کلرادو اسپرینگز

چشمه استقبال تابستان مهمانان با آغوش باز (از شش فوت دور به طور طبیعی) در حالی که حفظ تمرکز بر فعالیت های در فضای باز است که آسان به انجام زمانی که شما در زمین از قله پیکس و پرتاب یک سنگ از باغ خدایان است. اما خارج از منزل بزرگ است تنها رسم. افسانه ای Broadmoor هتل بازگشایی در 28 ژوئن و با 5000 هکتار تاریخی “Grand کدبانو از رشته کوه های راکی” ارائه خواهد شد مهمانان مقدار زیادی از اتاق و منحصر به فرد خصوصی بیابان تجربه همراه با اجتماعی فاصله پسند ورزشی مانند گلف و تنیس و pickleball. دوستداران حیوانات خوشحال خواهد شد, در بازگشایی شایانی کوه باغ وحش که در آن طاووس آماده همراه با اقدامات احتیاطی از جمله کاهش تعداد بهنگام پذیرش. این شهر همچنین به بررسی راه حل های چنین به عنوان هماهنگ آتش بازی برای جشن تعطیلات.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در 719-635-7506 یا visitcos.com.

Estes Park

دریافت به کوه های راکی بالا در این دروازه ورود به پارک ملی کوه راکی عزیز برای ambling گله گوزن و زادگاه مهمان نوازی. این که آیا شما انتخاب می کنید به ماندن در بی سر و صدا داخل کابین و یا در وار سرد استنلی هتل شما هرگز دور از ماجراجویی در فضای باز و, خانواده, دوستانه, سرگرم کننده در پارک استس. قدم زدن در مرکز شهر Riverwalk که در آن بزرگ تامپسون و سقوط در رودخانه های همگرا. چنگ زدن به یک مخروط بستنی و چک کردن مغازه ها. محبوب هوایی تراموا نیست در حال حاضر به بازدید کنندگان باز است اما ممکن است تغییر کند. پارک ملی کوه راکی عامل بهنگام سیستم رزرو برای کاهش ازدحام; سعی کنید برای به دست آوردن یک داغ رزرو در recreation.gov. و یا سعی کنید زاهد گوشه نشین پارک فضای باز یا روزولت جنگل ملی که هر دو ارائه نمایش های باور نکردنی و بسیاری از فعالیت های مشابه به عنوان خود را بهتر شناخته شده همسایه — اما با جمعیت کمتر. و مثل همیشه حفظ سالم اجتماعی فاصله…از حیات وحش!

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در visitestespark.com تماس بگیرید و یا 970-577-9900.

گلنوود اسپرینگز

از حلق آویز دریاچه به هتل تاریخی کلرادو به Halvor Flowstone — دوستانه چهارده پا ترول — جاذبه های گلنوود اسپرینگز در انتظار بازدید کنندگان به دنبال فرار تابستان. مشهور برای آن زمین گرمایی ارائه این شهر رفت و آمد مکرر است فضل از فعالیت در فضای باز و پر جنب و جوش ناهار خوری صحنه شده است که افزوده موقت و مراکز عابر پیاده. Whitewater پارک و فعالیت های منطقه استقبال kayakers و paddleboarders اما آنها محدود به 25 نفر در یک زمان. این سایت متعلق به یک ساعت ورود اسلات برای گوندولا به گلنوود غار ماجراجویی پارک تضمین می کند مقدار زیادی از اتاق را برای گسترش در حالی که با بهره گیری از آن خانواده پسند پارک. در شهر آهن کوه چشمه های آب گرم است که به کارگیری رزرو آنلاین برای 2.5-ساعت کمپرس آب در حالی که بلیط برای رفت و آمد مکرر چشمه های آب گرم استخر در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. محبوب سه شنبه شب بازار فاصله همراه 7th Street — که آن هم به برنده جایزه Glenwood, دره عمیق و باریک Brewpub. در حالی که جشنواره در حال حاضر در انتظار شما هنوز هم می تواند مانع یک صندلی در Amtrak را اجرا روزانه از دنور اتحادیه ایستگاه.

اطلاعات بیشتر در مورد گلنوود اسپرینگز در visitglenwood.com و یا با تماس با 970-945-6580.

فورت کالینز

دنور همسایه شمالی است که به آرامی بازگشایی و باعث می شود یک سفر در روز است. تاریخی شهر قدیمی است که بهترین کاوش با دوچرخه یا پای پیاده که اجازه می دهد تا شما را به ماندن با خود را غلاف در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است. که آیا آنها سهام غربی می پوشند, عتیقه یا آخرین, تجهیزات مغازه ها باز هستند و خوشحال به پذیرفتن خود را touchless اپل پرداخت. در آبجو جبهه جدید بلژیک دم از سر گرفته است و tastings و کامیون های مواد غذایی, چند, تورهای بسته از طریق تابستان; دیگر taprooms زیر کت و شلوار. در نزدیکی Horsetooth مخزن است ایده آل برای ورزش های آبی از همه نوع و احاطه شده توسط مسیرهای مناسب برای پیاده روی, دوچرخه سواری و اسب سواری. و Poudre رودخانه است چند مورد علاقه whitewater قایق سواری با تورهای اعم از خفیف تا وحشی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در 970-232-3840 یا visitftcollins.com.

Sutcliffe Vineyards in Cortez.

Sutcliffe تاکستان در کورتز.

حسن نیت ارائه میدهد از Sutcliffe تاکستان

چهار گوشه

بدون در نظر گرفتن محدودیت هنوز هم وجود دارد مقدار شگفت انگیز برای دیدن و کاوش در جنوب غربی بخشی از دولت است. Mesa Verde National Park (از جمله تسلیم و اردوگاه) باز است هر چند بدون رنجر-led تورهای از بزرگترین خانه کلیف; بازدید کنندگان هنوز هم می توانید درایو مسا حلقه و مختصر از هدایت تور اتوبوس در دسترس است. برای یک نگاه متفاوت در اجدادی پازل فرهنگ غیر انتفاعی شرق کلرادو دره داد (swcocanyons.org) ارائه می دهد تورهای وحشی و جذاب دره از اقوام بنای یادبود ملی. در کورتز مرکز فرهنگی رایگان, بومیان آمریکا, رقص هنوز هم (با فاصله) دوشنبه از طریق جمعه.در نزدیکی برنده جایزه Sutcliffe تاکستان دارای فضای کافی برای چشیدن و مستقل, مهمان خانه در دره عمیق و باریک از اقوام مهمان در مرتع پرورش احشام هستند انتخاب مناسبی برای اجتماعی فاصله باقی می ماند. (Fair warning: در مرتع پرورش احشام را بره و نوزاد بز را به عنوان نزدیک به شما به عنوان آنها می خواهم.) اتمام کوچک, هنر پر گوهر Mancos که در آن علاوه بر گالری رستوران ها و برجسته Fenceline cidery تاپیک جدید RV پارک در سمت راست رودخانه است. و Durango است که قطعا پرتاب کردن تشک خوش آمدید برای بازدید کنندگان با مقدار زیادی از مسکن و رستوران ها در حال حاضر در خدمت. برای درمان های خاص, هاپ بر مشهور Durango & سیلورتن راه آهن باریک سنج در حال حاضر با کاهش صندلی و بیشتر هوای اتومبیل.

آماده است تا در هیئت مدیره ؟ تماس 970-565-8227 و یا رفتن به mesaverdecountry.com برای اطلاعات بیشتر.

Longmont

می خواهید به چوب نزدیک تر به خانه ؟ در طول همه گیر Longmont افتخار در مورد آن Strongmont برنامه و این باعث می شود یک مورد قوی برای یک سفر در روز است. سه مشروب یک دسته کامل از کارخانه های لبنی مقدار زیادی از “دیوانه خوب” رستوران و فراوان کشاورزان’ بازار (رزرو مورد نیاز است) به گردشگران بسیاری برای کشف. در حالی که Brewhop برقی است که متاسفانه هنوز برای بسیاری از outfitters و فعالیت های باز هستند. شما می توانید paddleboard در اتحادیه مخزن و یا بالا و دور در یک بالون هوای گرم گرفتن یک قایق رانی تور در امتداد سنت Vrain رودخانه یا چتربازی (اگر 2020 نشده در حال حاضر spooked شما احمقانه). می شود نینجاها می توانید آزمون مهارت های خود را در زمین بازی جنگجو (تنها با وقت قبلی). و در صورتی که برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد شدید پاپ به پنیر واردکنندگان به انتخاب کنید تا برخی از pecorino و دیگر artisanal موضوعات سپس قدم زدن در اطراف شهر.

اطلاعات بیشتر در visitlongmont.org.

Steamboat

گاوچران مهمان نوازی است که مشخصه تاریخی این شهر غربی و Steamboat نیست اجازه COVID-19 قرار دادن یک دمپر در آن فصل تابستان است. در حالی که اولین جمعه, هنر, پیاده روی مجازی و بزرگ ترین رویدادهای لغو کشاورزان’ بازار در حال حاضر شامل فروشندگان مواد غذایی و سیستم گسترده ای از مسیرهای پیاده روی در خارج از Steamboat دعوت پیاده روی و دوچرخه سواری. اگر مورد نظر خود را دنباله شامل راه رفتن بین آبیاری در دیوار این شهر چهار کارخانه های لبنی و یک کارخانه یا محل تقطیر آماده و در انتظار است. در حالی که شهر قدیمی چشمه های آب گرم باز است فقط به اعضای توت فرنگی چشمه های آب گرم استقبال از مهمانان (با رزرو تنها) برای تسکین استرس کمپرس آب. (شما می خواهید یک پس از یک چالش انگیز پیاده روی در اطراف ماهی نهر آبشار.)

دریافت اطلاعات بیشتر در steamboatchamber.com تماس بگیرید و یا 970-879-0880.

تلورید

خیره کننده محکم گره شهر تلورید مشهور است برای آن جشنواره اما وجود خواهد داشت بسیاری از کسانی که در این تابستان. این جعبه کانیون زیبایی می خواهد برای حفاظت از سلامت و ایمنی آن 2,400 تمام وقت شهروندان و همچنین گردشگران است. نیمی از تلورید عکس-کامل خیابان اصلی بسته شده به اتومبیل به جای بیشتر در فضای باز ناهار خوری و pop-ups توسط گالری های هنری و بوتیک است که خط هر بلوک; بسته شدن باعث می شود این یک محل مناسب برای amble و پنجره-فروشگاه. گوندولا باز است, whooshing بازدید کنندگان 9,500 پا به کوه روستای انداز حیرت انگیز و باور نکردنی غروب. Allred رستوران باز است توسط رزرو تنها افسانه ای نوار repurposed به عنوان یک منطقه ناهار خوری. فقط مطمئن شوید که برای سرمایه گذاری فراتر از شهر ها: پیچ تند جاده ها و میلیون-دلار views نمی تواند قرنطینه. هشدار عادلانه هر چند: هتل های عامل در تنها 25 درصد ظرفیت به طوری که رزرو به زودی و یا شما می تواند با ساخت یک سفر طولانی بازگشت به دنور در تاریکی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در visittelluride.com تماس بگیرید و یا 970-369-2106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de