تگزاس قرار دادن بازگشایی در ‘مکث’ به عنوان ویروس موارد افزایش می یابد

AUSTIN تگزاس (AP) — رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت در روز پنج شنبه متوقف اعمال جراحی الکتیو در تگزاس بزرگترین شهرستانها و گفت: دولت خواهد “مکث” تهاجمی آن دوباره باز کردن آن را به عنوان معاملات با افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان ساخته شده است که آن را به یکی از کشور virus نقاط.

تعلیق اعمال جراحی الکتیو طراحی شده است برای محافظت از بیمارستان فضا در دالاس, هوستون, Austin و سن آنتونیو مناطق. ایالت تعداد COVID-19 بیماران بیش از دو برابر شده در دو هفته. تگزاس گزارش شده بیش از 11 ، 000 مورد جدید در دو روز گذشته به تنهایی.

مکث بیشتر دوباره دهانه نمی کند عقب سفارشات قبلی که در حال حاضر اجازه خیلی از اقتصاد برای بازگشایی شده است. اما به نظر می رسد برای آرام کردن هر گونه برنامه ریزی گسترش سطح اشغال در مکان هایی مانند میله, رستوران ها و پارک های تفریحی و مکانهای دیگر.

“ما در حال تمرکز بر استراتژی است که آهسته گسترش این ویروس در حالی که همچنین اجازه می دهد تگزاسی به ادامه درآمد یک چک برای حمایت از خانواده” ابوت در بیانیه ای گفت. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار. این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار است.”

توسط reimposing ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو جمهوریخواه بازگشت است به یکی از اولین اقدامات در زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در تگزاس در آوریل. او بعدا لغو سفارش در طول تهاجمی بازگشایی دولت در ماه مه که برداشته مستند سفارشات جلوتر از بسیاری از ایالات متحده آمریکا

ابوت در این هفته گرفته است به تازگی فوری تن در مورد وخیم تر شدن روند و در حال حاضر گفتن عمومی آنها باید در خانه بمانند. روز پنج شنبه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان به صعود نزدیک به 4,400 بیماران مبتلا به تنظیم یک رکورد جدید برای 13 روز متوالی.

ابوت همچنین خواست تگزاسی به پوشیدن ماسک ، فرماندار نشده صادر ایالت ماسک اما دولت شهرها و استان ها تحمیل کرده است سفارشات جدید در کسب و کار به نیاز مشتریان و کارگران به سایش پوشش صورت.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که تعداد بیماران بستری است که تقریبا 4,400 نه 4,700.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de