تخته سنگ است که به سرعت تبدیل به ماری جوانا تحویل سرمایه کلرادو…اما تنها به طور پیش فرض.

در اوایل این ماه ماگنولیا جاده شاهدانه Co. شد سوم کلرادو داروخانه مجاز به تحویل پزشکی ماری جوانا با توجه به دولت ماری جوانا اجرای بخش سوابق. ماگنولیا جاده خواهد شد برخی از محلی رقابت هر چند: دو درمانگاه با تحویل مجوز — کمک به دست Herbals و قاصدک توسط ریشه های بومی — نیز در واقع در بولدر.

تخته سنگ است که یکی از تنها دو کلرادو شهرهای در حال حاضر اجازه می دهد ماری جوانا پزشکی تحویل; دیگر در نزدیکی, برتر, همچنین اجازه می دهد تا تحویل اما اینطور نیست که هر گلدان ها ، به عنوان دنور و دیگر شهرستانها در نظر امید بستن به یک قانون دولت جدید است که اجازه می دهد تا تحویل در شهرداری است که باید مورد تایید آن تخته سنگ درمانگاه شروع به سر به لطف یک دهه-شهر فرمان چپ بیش از اوایل MMJ سال است که در حال حاضر اجازه ماری جوانا تحویل.

هر دو ریشه های بومی و کمک به دست باید گفت که تنها عضو ثبت شده بیماران می توانند با استفاده از آنها خدمات تحویل. ماگنولیا جاده مالکیت کاهش یافته است به نظر جزئیات تحویل آن گزینه اما یک کارمند می گوید که این سرویس که هنوز هم در حال راه اندازی در دسترس خواهد بود “بسیار زود است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

تفریحی ماری جوانا تحویل مجاز نمی باشد تا 2021 تحت همان 2019 قانون اجازه داده است که MMJ تحویل به شروع این سال, اما COVID-19 همه گیر را مجبور کرده است تا صاحبان فروشگاه ها و دولت های ایالتی و محلی به طور یکسان به نظر جدید گزینه های خرید. اگر چه صنعت تلاش برای هل تفریحی تحویل سریع-ردیابی ناموفق بوده اند تا کنون اجرایی سفارشات از فرماندار Jared پلیس باید به طور موقت اجازه سفارش آنلاین و منظقه وانت در درمانگاه که هر دو معمولا غیر قانونی است.

با وجود اینکه یک گزینه برای دولت های محلی از آغاز سال 2020 ماری جوانا تحویل نشده در نظر گرفته شده است توسط بیش از یک تعداد انگشت شماری از شهرها. دنور به طور معمول به عنوان پیشرو در سیاست ماری جوانا ایجاد یک کار گروه برای بررسی ارائه خدمات گزینه های قبل از دنور شورای شهر باعث می شود تصمیم نهایی اما این است که به انتظار برای رخ می دهد برای چند ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de