تریستان ایتون Highland Park نقاشی دیواری از MLK مخدوش شد. او repainted Malcolm X

یک خرابکاری مخدوش یک Highland Park نقاشی دیواری به تصویر می کشد مارتین لوتر کینگ جونیور با نژادی تهمت این هفته است. اما در عرض چند ساعت تازه رنگ پوشش جرم و تصویر از دیگر رهبر جنبش حقوق مدنی پر نقطه: Malcolm X, خندان.

برای هنرمند تریستان ایتون که رنگ هر دو نقاشی های دیواری بر روی کافی شاپ کافه de Leche این حمله نژادپرستانه بر کار اهمیت.

“آنچه من نقاشی در مورد زنده و واقعی است. این فقط یک تصویر ثابت. آن را نه سابقه. آن را در حال حاضر در محله ما” گفت: یتن مشهور خیابان هنرمند و طراح که کار به تازگی پرواز به مدار با SpaceX.

آنیا Schodorf صاحب و اجرا می شود Café de Leche با شوهرش مت. آنها هیجان زده بودند که یتن برای اجازه خواسته به رنگ مارتین لوتر کینگ جونیور در تخته سه لا پوشش خود را از فروشگاه ویندوز در اوایل ماه ژوئن است.

تبلیغات

“ما یک زن و شوهر پس از داشتن دکتر کینگ در روح در فروشگاه ما به معنای زیادی به من. او نشان دهنده همه چیز خانواده ما می ایستد. این یک ماموریت برای ما که نژاد پرستی حذف می شود از این سیاره” آنیا Schodorf گفت.

زمانی که ضد نژادپرستانه تظاهرات پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید آمد به پارک کوهستانی معترضان — ایتون در میان آنها — متوقف در تقاطع های خارج از کافه, هنرمند گفت. وجود دارد, پادشاه, دیواری, تماشا به عنوان جمعیت زانو زد به افتخار فلوید.

“این یک بزرگ, جسورانه, نشانه های بصری به اعتراضات مردم در این محله ها از آن حمایت و استقبال از آن” ایتون گفت.

به عنوان کافی شاپ بازگشایی صاحبان ثابت تخته سه لا نقاشی دیواری به طرف ساختمان خود را به نشان می دهد ادامه داد: برای حمایت از این جنبش است. قبل از طلوع آفتاب روز شنبه یک زن آغشته سفید رنگ بر روی چهره پادشاه را و ناخوانا ضد سیاه تهمت بر روی دیواری امنیت فیلم را نشان می دهد.

تبلیغات

آنیا Schodorf که متولد نیکاراگوئه و زندگی در آمریکا برای 31 سال گفت که زمانی که او رفت و به خرید تخته سه لا زمانی که تظاهرات برای اولین بار شروع به دو زن در یک ماشین در حال عبور او را مورد آزار و اذیت با تهدید نژادپرستانه و ناسزاهای.

“این احساس که وقتی دیدم نقاشی دیواری نابود شده است. این احساس آنها پس از من است که آنها به دنبال از طریق با تهدید خود را. من brokenhearted,” او گفت:.

این Schodorfs بلافاصله رفت به فروشگاه خود را برای سرپوش گذاشتن بر تهمت و کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است به عنوان به زودی به عنوان اوایل ورود barista هشدار آنها. آنها ظ گزارش پلیس و رسیدگی به خرابکاری در حال انجام است.

ایتون گفت که او تا به حال مشاهده شده است جیمز بالدوین در فیلم “I Am Not Your Negro” که صبح هنگامی که یک تصویر از Malcolm X توجه خود را گرفتار. او متوقف شد فیلم را به یک تصویر. چند ساعت بعد او می دانست که چه باید بکنید هنگامی که او شنیده دیواری شده بود مخدوش.

تبلیغات

“من لغو برنامه های من و سوار به پایین وجود دارد,” او گفت:.

ایتون یک پارک کوهستانی ساکن که استودیوی هنری است که در همان خیابان به عنوان کافه اسپری نقاشی freehand تصویر Malcom X از فیلم.

“این بسیار گفت:” در اینجا شما بروید. در صورت خود را با عشق.’ او حاضر به بازگشت به نفرت” آنیا Schodorf گفت. او به اشک نقل مکان کرد به عنوان ایتون نقاشی او اضافه شده است.

یک زن در یک ماشین شبیه به یک اسیر در امنیت فیلم مورد آزار و اذیت ایتون به عنوان او کار می کرد در دومین قطعه آنیا Schodorf گفت. اگر نقاشی دیواری است مخدوش دوباره او را خوش آمدید, یک چهره جدید روی دیوار از کافی شاپ که او خواستار “رویای آمریکایی”.

تبلیغات

“ما نمی توانیم به پایین. ما نیاز به نگه دارید هل دادن به جلو. ما باید مقدار زیادی از کار جلوتر از ما” آنیا Schodorf گفت.

ایتون را در حالت آماده به کار بیش از حد. او گفت که او تا به مقدار زیادی از رنگ ها و ایده که او می خواهم برای ضبط بعدی.

“آنجلا دیویس, Jame Baldwin, محمد علی, توپاک, Ice-T, مکعب یخ. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم از من می خواهید به رنگ. لیست در می رود و در آنجا لیست سیاه افرادی که به تولید و کمک به فرهنگ ما با عشق بی پایان” ایتون گفت. “اگر آن را مخدوش دوباره من را از خواب بیدار اوایل یک فنجان قهوه و پس از آن رنگ در تمام طول روز.”

او اشاره کرد که وجود ندارد بسیاری از نقاشی های دیواری در پارک کوهستانی و Chicano هنر دیوار طولانی شده است whitewashed. ایتون امیدوار است که کسانی که نمی دانم زیادی در مورد مالکوم ایکس را بیشتر در مورد رهبر بعد از دیدن جدید نقاشی دیواری و کسانی که آشنا هستند احساس جسارت و افتخار است که او را جشن گرفتند.

تبلیغات

“هنر عمومی می تواند در بالا بردن مردم به آنها یک حس هویت آنها حس غرور و افتخار خود را در محله” ایتون گفت. “شما می تواند یک مکالمه آورد و یک پیام به جهان بر بال های زیبایی است که می تواند انجام شود در کلمات و یا رسانه های دیگر است. شما می توانید چیزی به آن قدرت بیشتر و وزن فقط با نقاشی یک محله است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>