زن مجروح در تیراندازی از Terron بون فایل حقوق مدنی ادعا

یک زن مجروح در تیراندازی از Terron Boone, سیاه مرد که کشته شد در هفته گذشته توسط Los Angeles County sheriff نمایندگان ثبت شده است یک ادعای قانونی در برابر county ادعا افسران باید شناخته شده است که بون که برادر ناتنی پیدا شد یک هفته زودتر حلق آویز از یک درخت آشفته بود و ترس زمانی که آنها اقدام به بازداشت او را به اتهام خشونت خانگی.

یک قاضی بود مجاز حکم بازداشت برای بون بود که به اتهام ضرب و شتم و تهدید و برگزاری یک زن در برابر او خواهد شد و به مدت شش روز و کلانتر کارآگاه شده بود سایه 31 ساله در بینام و اتومبیل زمانی که آنها سعی کردند تا او را به زندان در نزدیکی یک مجتمع آپارتمانی در رسمند یک Kern County community حدود 20 مایلی شمال پالم دیل.

هنگامی که کارآگاهان سعی کردم به جلو و بیش از یک SUV حمل Boone او کشته شد در چه بخش کلانتر توصیف کرده است به عنوان یک در ضربات پنالتی: Boone آنها گفت: پا از اتومبیل سمت مسافر و اخراج حداقل پنج عکس در کارآگاه قابل توجه ماشین خود را. آنها به آتش و ضربه بون در قفسه سینه او را به قتل بخش گفت. کارآگاهان بهبود یک نیمه handgun در صحنه است.

Shellondra توماس بود که رانندگی ماشین حمل Boone دچار چراندن زخم به سر و اصابت گلوله در قفسه سینه او وکیل Bradley Gage گفت. او 7 ساله دختر که در ماشین عقب بود و نه مجروح در تیراندازی اما گیج گفت: او پس از آن برگزار شد در یک کلانتر ایستگاه برای 12 ساعت و “کبابی” توسط محققان.

تبلیغات

توماس ” ادعا می کنند در مقابل این شهرستان به دنبال نامشخص خسارت برای سهل انگاری باتری و تخطی از حقوق مدنی. از طریق وکیل او گفته است که کلانتر کارآگاهان استفاده ناقص کوته تاکتیک است که تبدیل وضعیت فرار مرگبار. گیج گفت: کارآگاهان نیست استفاده از چراغ یا آژیر به آغاز ترافیک جلوگیری از انتخاب به جای سجاف در توماس’ ماشین با بینام و وسایل نقلیه.

با استناد به دادخواهی بخش کلانتر کاهش یافته است به نظر.

گیج که گفت او در مصاحبه ناشناس شاهدان از مجتمع آپارتمانی رقابت کلانتر حساب که بون ضربه اول. “اما حتی با این فرض که درست است,” او گفت: “من فکر نمی کنم او را اخراج هر چیزی اگر نمایندگان تا به حال خود را شناسایی.”

کلانتر قتل کارآگاهان در حال بررسی بون مرگ همراه با مرگ برادرش رابرت فولر 24 که در بدن داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی پالم دیل تالار شهر در 10 ژوئن. اگر چه بخش کلانتر آن تلقی خودکشی بسیاری از ساکنان شک پیدا کردن با استناد به سابقه طولانی ایران در دره آنتلوپ و ابراز سوء ظن است که فولر بدون محاکمه اعدام شد.

تبلیغات

اف بی آی و کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا دفتر نظارت بر کلانتر بررسی فولر مرگ است.

گیج توماس’ وکیل گفت کلانتر کارآگاه باید دانست که عدم اطمینان و ترس اطراف فولر مرگ ایجاد کرده “بسیار فرار وضعیت” هنگامی که آنها سعی در دستگیری باشه.

“آنها تا به حال دیده می شود ارتباط بین رابرت فولر و Terron Boone,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de