بازی تخته جمهوری به نظر می رسد به فرماندار برای کمک به بازگشایی با بازی

در زیر آخرین مرحله از دولت در رستوران و بار, بازگشایی دستورالعمل بازی های هیئت مدیره است. که سخت سفارش برای بازی های هیئت مدیره جمهوری و کسب و کارهای مشابه که در خدمت مواد غذایی و نوشیدنی, اما تکیه بر طرفداران بازی به عنوان پایه مشتری خود را. کیت Meyers صاحب هیئت مدیره بازی جمهوری در 900 غرب خیابان اول می گوید: قوانین می تواند آن را غیر ممکن است برای او تا به حال بازگشایی.

جمله بندی در coronavirus مربوط به محدودیت متحده است که کسب و کار باید “به حداقل رساندن اشیاء را لمس چندگانه کاربران از جمله: حذف/بازی نزدیک و طبقه رقص که نیاز یا تشویق ایستاده در اطراف (دارت/میزهای بیلیارد/بازی شافل بورد, گذرگاه طاقدار بازی ها); پاک کردن هیئت مدیره بازی است.”

بازی تخته جمهوری دارای یک آشپزخانه کامل و نوار اما بدون بازی وجود دارد خاص قرعه کشی برای استقرار اولیه مشتریان Meyers توضیح می دهد. “از آنجا که ما یک تو رفتگی در دیوار, من می دانم که آنها به فکر ما زمانی که قوانین نوشته شده بود,” او اضافه می کند.

اکثر میله که پیشنهاد بازی تخته دارت غول Jenga و شاید یک پشته از بازی های هیئت مدیره برای نگه داشتن مهمانان سرگرم در حالی که آنها می نوشند. اما هیئت مدیره بازی با جمهوری اسلامی بیش از 1000 بازی. Meyers اشاره می کند که این محدودیت را نمی دهد کسب و کار مانند او راه گریز برای اطمینان از ایمنی از مشتریان در حالی که قادر به کسب درآمد. او فکر می کند مصرف برخی بهداشت اقدامات را را در نوار خود را امن است. بنابراین او در ابتدا فرستاده شده در یک پیشنهاد به شهر دنور برای واریانس که شامل از بین بردن یک بازی هیئت مدیره برای چند روز پس از استفاده. او حتی گفت که او مایل به نصب ازن مبتنی بر دستگاه مطابق با اصول بهداشتی.

“ما در حال باز به هر تعداد حالات است که می تواند درهای باز” او اشاره می کند. با بسیاری از بازی های موجود برای مشتریان او فکر می کند آن را آسان خواهد بود برای حذف یک بازی از گردش خون و پس از آن استفاده شده است در حالی که هنوز به مهمانان مقدار زیادی از انواع.

اولیه تلاش برای به دست آوردن یک واريانس از شهرستان نمی باشد. “ما در آغاز با دنور وزارت بهداشت و کارگردانی شد به شهرستان دفتر دادستان,” Meyers توضیح می دهد. “اما این شهر تقریبا تعطیل ما را, بنابراین ما در حال تلاش برای به دست آوردن عبارت از تغییر فرماندار ، او دریافت نامه ای از Deanne Durfee مدیر شهرداری عملیات برای شهرستان دنور وکیل را بیان کرد که واریانس تنها می تواند اعطا شده توسط دولت برای کل شهرستانهای نه فردی و کسب و کار. در اینجا بخشی از این نامه:

از آنجا که دولت در حال حاضر صادر شده و راهنمایی هایی که بازی های هیئت مدیره باید برداشته شود از رستوران ها من نمی بینم تمایز چرا آنها خواهد اعطای واریانس برای کسب و کار خاص خود را بر اساس پیشنهاد زیر. اگر انجمن رستوران پشتیبانی از یک درخواست که همه رستوران ها اجازه داده می شود به تخته من خوشحال خواهد بود برای ارسال درخواست به ما عمومی وزارت بهداشت برای ارزیابی خود در مورد اینکه آیا آنها حمایت از چنین واريانس درخواست. من نگران این موضوع است که دولت خواهد بود و بعید است به اعطای چنین واريانس در پرتو این واقعیت است که آنها در حال حاضر به طور خاص گفت: هیچ هیئت مدیره بازی.

Meyers هنوز به شنیدن از دفتر والی در درخواست خود را برای تغییر جمله بندی در زمان محدودیت بنابراین در حال حاضر بازی های هیئت مدیره جمهوری که به جشن چهار سال در کسب و کار هفته آینده باقی می ماند بسته شده است. مالک ساخته شده است که تمام آماده سازی برای بازگشایی تحت قوانین فعلی از جمله برداشتن و مرتب کردن جداول به اجازه می دهد به صورت امن فاصله و حداکثر ظرفیت پنجاه نفر است. او می گوید که مشتریان به طور معمول در گروه های کوچک و یا خانواده به بازی و واقعا وجود دارد نه هر گونه اختلاط بین احزاب (بنابراین هیچ کیهانی برخورد انتخاب کنید تا بازی).

فراگیر محدودیت از دولت در نظر گرفته شده برای محافظت از گسترش COVID-19 اما بسیاری از انواع مختلف کسب و کارهای کوچک شده اند از نظر مالی نهفته با کمی مراجعه به استثنا. Gilpin شهرستان دریافت واريانس اجازه می دهد تا قمار به بازگشایی خود slot machines اما تصویری بازی های آرکید مانند 1Up بازی های آنلاین نوار تیره باقی می ماند زیرا آنها نمی توانند به یک فرد شدند.

انتظار بازی را در نهایت به پایان رسید اما بسیاری از طاقچه کسب و کار خواهد بود جاروب کردن جدول قبل از آنها همیشه می توانید به عقب در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de