COVID-19 برگ کلرادو موسیقی الکترونیک کتک نه مورد ضرب و شتم

مانند بسیاری از صاحبان محل برگزاری, نیکول Cacciavillano که اجرا می شود در زیر زمین های موسیقی الکترونیک باشگاه جعبه سیاه است دلسرد آمار اخیر از ملی مستقل برگزاری انجمن: 90 درصد از مستقل سالن های موسیقی را می توان وادار به دلیل درآمد از دست رفته در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این غم برای دیدن این آمار,” او می گوید. “مستقل سالن هستند که پایه و اساس صنعت موسیقی.”

که پایه و اساس بوده است فاسد شده و از ماه مارس زمانی که باشگاه ها و سالن های تئاتر رفت و در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. در حال حاضر صنعت چهره سخت سوال: سالن قادر به کشف کردن راه به ضرب و شتم شانس و باز بماند?

اگر آنها می خواهند برای زنده ماندن به آنها نیاز به نوآوری می گوید Cacciavillano. “سالن نیاز به خلاقیت بیشتری بدست آورید. من که merch, وفاداری کارت و یا سیستم عامل های دیگر برای اتصال فن می تواند کمک زیادی. سالن می تواند نگاه به جریان و استفاده از این خرابی به نمایش گذاشتن هنرمندان از آنها حمایت و برای تلفن های موبایل است که آنها ساخته شده سالن خود را بر.

“من احساس می کنم به اندازه کافی خوش شانس برای به اشتراک گذاشتن که ما تا به حال برخی از پشتیبانی واقعی” او می افزاید. “مثل حلزون حرکت کردن همسر, تند, Bois و Caspa کمک کرده اند. هنرمندان مانند جیک Amason و Dice51 نیز کمک کرده اند با ایجاد سفارشی merch برای ما. ما اختصاص داده شده محلی طرفداران واقعا ما را نگه داشته که شده اند و سخاوتمندانه به اندازه کافی برای اهدای. من شده اند به طوری نقل مکان کرد و در مورد حمایت از ما دریافت کرده اند از همه. آن را سخت به آن را به کلمات.”

محدودیت در سالن کافه ها و باشگاه ها شده اند تغییر تقریبا هفتگی; بسیاری از مروج اشتباه در مورد چه چیزی مجاز و عامل تحت تفسیرهای مختلف از اقامت در خانه و سرپناه در خانه سفارشات.

در مه 31, LoDo را Bar & Grill انداخت یکی از اولین مجاز احزاب به نام پایان قرنطینه: یک نشستن رقص. سیاه و سفید/پنج شنبه, Bindle و Gary Givant ایفا کرده است. به عنوان نام نشان می دهد مردم تا به حال به نشستن مگر اینکه آنها در رفتن به حمام.

در اوایل این هفته بتا که باز شد برای دو هفته تعطیل شد به طور نامحدود توسط این شهرستان به دلیل موارد متعدد نقض قوانین.

TheHundred ارائه تا به حال موفقیت های بیشتر میزبانی برخی از اجتماعی دور, هوای آزاد, احزاب در باشگاه وینیل و نوار استاندارد است. تا کنون نشان می دهد که شامل خانه و تکنو تولید کنندگان مانند اندی Immerman, Movesayer, Dsqise و بیشتر. این سازمان از مردم به استفاده از چهره-ماسک حد ظرفیت و بررسی درجه حرارت در ورودی.

برخی از طرفداران سخت جان فکر نمی کنم بدون هیچ زحمتی است که ارزش آن. کریستین Aletti محلی پروموتر و مشتاق موسیقی رقص فن می گوید: “برای من خیلی از موسیقی است ملموس و با تجربه در بدن من است. که در اطراف مردم در حال حرکت با آنها در حال اجرا در اطراف یک رویداد به سلام می گویند و خنده — این است که چگونه من تجربه موسیقی الکترونیک. که شش پا را در خود حباب نوع شکست آن هدف است.”

Beta before the pandemic.گسترش

بتا قبل از همه گیر.

هارون Thackeray

تا آنجا که می رود درآمد های کوچک, خارج از منزل, احزاب ارائه کمی نسبت به آنچه که مروج انتظار می رود این زمان از سال, ترک سالن بدونم که اگر آنها زنده خواهد ماند و در دراز مدت است.

نوازندگان نیز وحشتزده در مورد درآمد. بیشتر آنها متوقف تور برای آینده قابل پیش بینی از نگرانی های ایمنی و چون هنرمند نرخ پایین تر است.

“Figuring چگونه به مقابله با به تعویق افتاد احزاب یک چالش بوده است می گوید:” زیر رادار پروموتر پیتر Blick. “ظرفیت مسائل مربوط به بند های قرارداد, هزینه ها در حال حاضر پرداخت می شود و طیف وسیعی از اخلاقی و کسب و کار-مسائل مربوط به تمام عوامل. بحث و گفتگو با عوامل بسیار کاهش یافته است به طور کامل در طول چند هفته گذشته در حالی که مردم ببینید که چگونه همه چیز آشکار.”

تخته سنگ زنده گروه خانه Dynohunter آن برقی جنگل و Bonnaroo مباحث لغو شد. در حالی که این یک ضربه مالی این گروه پیدا کرده است برخی از خلاق امکان.

“این به ما زمان بیشتری به تمرکز بر روی نوشتن موسیقی جدید همراه با برخی از واقعا خوب محتوای ویدئو از ما انجام زندگی می کنند می گوید:” اعضای گروه کلارک اسمیت. “من می بینم که به عنوان یک پوشش نقره ای و توانایی رسیدن به جهانی تر پایه فن از طریق حضور آنلاین ما. آن را نیز به من داده زمان برای پیدا کردن جدید و یا قدیمی موسیقی بازی در مجموعه من. آن را به من کمک کرد آهسته و درک زندگی کمی بیشتر هر چند از آن شده است واقعا سخت به بازی را نشان می دهد.”

بن Archuleta که تور به عنوان بن علي و مدیریت خانه و تکنو برچسب مودی ضبط شده نیز دیده می شود تاثیر مالی.

“فردی مشتریان برچسب ها من استاد و مخلوط کردن به صورت افزایش بیش از حد در طول مستند” Archuleta می گوید. “این است که با توجه به هنرمندان نیاز به زمان بیشتری برای پایان آهنگ. من تلاش کرده اند با پروژه های خود من اما موفق به پایان هفت اصل در دوازده هفته. این هفته به تنهایی من امضا به دو برچسب ها – 1994 موسیقی و 1101 سوابق. اما از آنجا که من یک تولید کننده موسیقی من همیشه در زندگی قرنطینه بودن در استودیو تمام وقت. پس از آن که بسیار متفاوت است.”

استقبال از اینترنت شده است ثابت برای چندین دهه در موسیقی الکترونیک صحنه بنابراین ایجاد یک حرفه ای DIY زنده جریان صحنه طبیعی بود حرکت می کند. در کلرادو یک گروه مروج و دی جی آغاز Facebook, گروه, Facebook Live, مجموعه از طریق قرنطینه. پس از شروع آن در اواخر ماه مارس در آن رشد کرده است به بیش از 20 ، 000 عضو دارد. دی جی می توانید پست خود را در جریان وجود دارد برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر. سازمان نیز پرتاب خود را نشان می دهد وجود دارد با عنوان با لس آنجلس مبتنی بر تکنو تولید کننده Truncate.

Beatport, دنور-بر اساس سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده رقص-موسیقی توزیع شده است یک جریان زنده است. این شرکت شده است مسئول یک سری از آنلاین جمع آوری اعانه به نام وصل مجدد spotlighting اعمال مانند Bonobo باب موسی و Tiesto و همچنین جریان, جنبش, جشنواره, جشن سالانه دیترویت خانه تکنو.

در حالی که این همه نگه داشته است دی جی مشغول آنلاین کنسرت نیست و ثابت شده است به امن جریان درآمد و مسائل حقوقی در حال حاضر در حال آمدن است تا به عنوان هنرمندان داشتن جریان گرفته شده برای نقض Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب را سخت موافقت نامه صدور مجوز.

در ضمن همه امیدوار است برای یک واکسن درمان و یا برخی از امن استراتژی اجازه می دهد تا سالن به بازگشایی شده است. و در حالی که آنها صبر کنید بسیاری از دولت و به مرحله با کمک های است که اجازه خواهد داد که آنها را به آب و خاموش کردن. بدون که اکثریت قریب به اتفاق سالن ممکن است زنده ماندن نیست — و تمام موسیقی های اقتصادی می تواند نابود.

“مستقل سالن به هنرمندان مرحله, محیط زیست و جمعیت آنها نیاز به یک پا بر نردبان” توضیح می دهد که Cacciavillano. “ما نیاز به indie در سالن را باز باقی می ماند و همچنان به ارائه یک پلت فرم برای ما متنوع موسیقی ، بدون آنها زنده موسیقی خواهد بود تنها در دسترس کسانی که چند ممتاز و از بین بردن و پود فرهنگ ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de