استخراج دیگر حفاری در بلا رومرو اما نگرانی باقی می ماند

استخراج نفت و گاز سومین نفت و گاز تولید کننده در کلرادو در سال 2019 برای ثبت ورشکستگی در ژوئن 14. این شرکت تا به حال $11.7 میلیارد دلار در بدهی های بلند مدت با توجه به کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست به کمیسیون.

استخراج شده است نیز جمع آوری بسیاری از نگرانی ها و شکایت از فعالان و ساکنان زندگی در اطراف این شرکت fracking امکانات. ترزا گیلبرت هفتم-کلاس مطالعات اجتماعی معلم در سلامت مدرسه در گریلی اشاره می کند که متصل کردن تا چاه می تواند بسیار گران روند — تا 300.000 دلار در هر خوبی و او نگران است که وجود دارد نه به اندازه کافی پول برای مراقبت از آنچه استخراج ورشکستگی ممکن است پشت سر بگذارید.

گیلبرت است که یک عضو از جوش هوا و آب یک گروه از شهروندان مبارزه با نفت و گاز توسعه در شهرستان جوش از سال 2011 است. “آن بوده است طولانی و دشوار تلاش اغلب قرار دادن اعضای WAW علیه همسایگان خود و کارفرمایان خود را,” او می گوید.

Nathalie ادی کلرادو و نیومکزیکو زمینه دفاع از سنگر و استحکامات نگرانی که استخراج نفت و گاز را مشکلات مالی ممکن است افزایش خطر ابتلا به کلرادو جوامع است. “نگرانی از این به عنوان اپراتور شروع به اعلام ورشکستگی این است که ایمنی و محیط زیست اطمینان هستند گاهی اوقات قطع می شود,” او توضیح می دهد. “و جوامع در حال رفتن به ادامه پرداخت قیمت از استخراج به عنوان یک همسایه.”

“ما می توانید تعداد دفعات مشاهده از یک شرکت ورشکسته به مراقبت از این چاه اگر آنها در نهایت رها کردن آنها را؟” گیلبرت می پرسد. “چه کسی می خواهد به پرداخت به پلاگین آن چاه در نهایت?”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ماه مارس سال 2017, دولت تصویب مجوز برای استخراج نفت و گاز از چاه به حفر کمتر از 700 متر از زمین بازی بلا رومرو آکادمی در گریلی با وجود یک سری از تظاهرات و حتی یک طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از fracking از حرکت رو به جلو.

پاتریشیا نلسون در مورد چاه شش ماه قبل از او در حال حاضر-seven-year-old son ثبت نام در مدرسه. “پسر من است و از من خواست اگر چیزی اتفاق می افتد اگر او و دوستان او در حال رفتن به خوب,” او می گوید. “و هیچ کس نمی تواند به من بگویید که آنها در حال رفتن به خوب. و این که ترسناکترین چیزی که به من.”

در ژوئن 21, Nelson و دیگر اعضای بلا رومرو آکادمی جامعه تحویل طومار با بیش از 1000 امضا برای فرماندار Jared پلیس را خواستار است که فرماندار تعطیل fracking چاه واقع در پشت مدرسه که دولت اتخاذ اقدامات حفاظتی برای افزایش نظارت در نزدیکی مدارس.

این گروه منتظر ماند تا روز پدر به ارائه خواسته است. “پلیس یک پدر و مادر و این اشتراکات” نلسون می گوید. “ما هر دو پدر و مادر.”

معلمان و دیگر اعضای جامعه آغاز شده بود جمع آوری امضا هفته قبل از رخصتی بهار قبل از مدرسه بسته شد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اولیه پشتیبانی قوی بود نلسون به یاد می آورد با تلاش جمع آوری بیش از چهل امضا در بیست دقیقه. بعد از پلیس صادر اقامت خود را در خانه سفارش دادخواست آنلاین نقل مکان کرد.

نلسون امیدوار است که حمایت قابل توجهی برای درخواست مطالبات را تحریک پلیس به اقدام است. هنگامی که او خود را فرستاده یک نامه در ماه دسامبر درخواست برای چاه تعطیل شود او دریافت پاسخ گفتن او برای رسیدن به COGCC که هدایت او را به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است. “هیچ کس مسئولیت” او می گوید. “آنچه در آن پایین می آید به این است که پلیس مسئول تمام این سازمان است. اگر چیزی اتفاق می افتد و یا چیزی بدتر اتفاق می افتد, آن را مسئولیت خود را.”

در ژوئن 23, سخنگوی پلیس کونور کاهیل انتشار بیانیه ای از دفتر والی: “حفاظت از هوای نفس کشیدن ما یک اولویت برای فرماندار به خصوص برای کسانی که Coloradans به طور نامتناسبی تحت تاثیر آلودگی هوا. ما خوشحال است که استخراج شده است در خارج خود را توسعه نیافته مجوز در بلا رومرو. هیچ حفاری و یا شکستگی هیدرولیکی باقی مانده است. CDPHE ادامه خواهد داد به انجام تهویه نظارت و اقدامات برای بهبود کیفیت هوا برای اطمینان از حفاظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان در بلا رومرو مدرسه.”

نلسون نمی دانم که حفاری متوقف شده بود در بلا رومرو آکادمی اما خبری نیست او اطمینان. “تا آن چاه متصل هستند و مهر و موم شده, فرزندان ما هنوز هم در معرض خطر است. هر چیزی می تواند به اشتباه” او می گوید.

مخالفان از چاه تصمیم به رفتن درخواست مسیر پس از 350 کلرادو منتشر شده یک گزارش تهیه شده توسط Barrett مهندسی PLLC آشکار نگران کننده سطح بنزن در محوطه مدرسه. بنزن یک شناخته شده سرطان زا و خطرناک آلودگی هوا, 350 کلرادو اشاره کرد که آن را منتشر شد این گزارش در آوریل 11.

این گزارش با استفاده از داده ها از کلرادو کنترل آلودگی هوا بخش نظارت بر سیستم که به اندازه ساعتی هیدروکربن آلودگی غلظت برای هر دو یک ساعت و هشت ساعت دوره در بلا رومرو آکادمی در سال 2019. با توجه به 350 تحلیل بنزن غلظت بیش از هشت ساعت در امن و استاندارد برای بنزن — تاسیس دفتر کالیفرنیا بهداشت محيط و ارزیابی خطر — 113 بار بین اکتبر و دسامبر. آن بالا اندازه گیری همپوشانی با روز مدرسه در اکتبر 16, نوامبر 5, دسامبر 4 و دسامبر 18 2019.

و نلسون اشاره می کند که نظارت بر نبود جمع آوری نمونه ها به طور مستمر. “از ماه مه تا دسامبر زمانی که آنها تا به حال هوا مانیتور در مدرسه آن را تنها جمع آوری نمونه نیمه وقت,” او می گوید. “این امکان وجود دارد که این اتفاق افتاد و حتی بیشتر بار است که ما حتی نمی دانم در مورد.”

350 کلرادو گزارش خواستار APCD برای ایجاد یک نظارت جامع سیستم هشدار هشدار در هر دو یک ساعت و هشت دقیقه سطح امن. “ممنوعیت نیست در جایی که اطمینان دهم که مجاور به خوبی پد را تولید نمی کند اثرات حتی بیشتر نرخ روز آینده از آکادمی حضور” آن را می گوید.

میکا Parkin مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت از 350 کلرادو می گوید که این گروه تا به حال یک جلسه در ماه مارس با CDPHE نمایندگان به ارائه یافته های این گزارش اما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

با توجه به 350 کلرادو CDPHE با تکیه بر یکی از حداقل های حفاظتی سازمان حفاظت محیط زیست استانداردهای زمانی که آن را منتشر شد بیانیه ای در مورد fracking عملیات بلا رومرو آکادمی در نوامبر 29, 2019. CDPHE استفاده 24 ساعته سازمان حفاظت محیط زیست استاندارد و نه قسمت در هر یک میلیارد و نادیده دقیق تر هشت ساعت استاندارد .994 قسمت در میلیارد دلار توسعه یافته برای تنظیمات مانند مدارس. مردم به طور منظم بازدید برای هشت نفر-ساعت دوره های پس از آن را حس می کند به استفاده از دومی استاندارد با توجه به جولیا ویلیامز ارتباطات و مدیر توسعه در 350 کلرادو.

در حالی که وجود دارد بیش از 60 ، 000 چاه در کلرادو CDPHE نشده است به تصویب یک استاندارد برای کلرادو نفت عملیات حفاری ویلیامز اشاره می کند. با توجه به CDPHE 24 ساعته استاندارد وجود دارد تنها یک مورد بنزن اندازه گیری شده توسط بلا رومرو در حالی که 350 کلرادو دقیق تر استاندارد گزارش 113. “ایمن وجود ندارد سطح بنزن. هیچ دلیلی وجود ندارد که این چاه باید در کنار مدارس یا خانه یا بیمارستان که ما باید تمیز کننده منابع انرژی است که ما می تواند ترویج و ساختمان” ویلیامز می گوید.

بلا رومرو 1,164 دانش آموزان از عمدتا مهاجر و مخلوط-وضعیت خانواده نلسون یادداشت; 89 درصد اسپانیایی هستند. پدر و مادر بسیاری از دانش آموزان کار در صنعت نفت و گاز.

این گریلی هیئت مدیره مدرسه را به طور رسمی مخالفت با حفاری در بلا رومرو تا ژانویه 2018 هنگامی که آن را در حال حاضر خیلی دیر اقدام می گوید نلسون. او ویژگی های هیئت مدیره آهسته پاسخ به تعداد بالا از پدر و مادر مشغول به کار در زمینه نفت و گاز که نیاز به درآمد خود را از صنعت است.

اما آنها همچنین نیاز به دانستن است که فرزندان خود را سالم هستند. “این واقعیت که CDPHE فقط گیلاس چیدن استاندارد است که نشان داده در بهترین نور عادلانه نیست به خانواده های بلا رومرو” ویلیامز می گوید. “آن را به تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد وجود دارد و آنها حق دارند بدانند.”

در مارس 2013, COGCC اعطا شد مجوز به جای 67 حلقه چاه در پشت مرز هوایی آکادمی یک مدرسه منشور در گریلی; پس از جوش آب و هوا مطلع پدر و مادر مقاومت مواجه پایان دادن به این پیشنهاد. در ماه مارس سال 2017 به COGCC منتقل مجوز در سراسر شهر به بلا رومرو. “عملا محیط زیست نژادپرستی درست است” ترزا گیلبرت می گوید. “چه چیزی باعث این وضعیت در بلا فاحش است که کسانی که کمی از بچه ها یک انتخاب نیست اما برای حضور در آن مدرسه.”

اگر چه استخراج فعالیت های مدرسه ممکن است متوقف شود که به این معنا نیست که زمینه را امن هستند گیلبرت می افزاید: “بله آنها در حال حفاری و fracking کنه اما این چاه هنوز در حال تولید است. احساس ما این است که چاه هنوز هم می تواند نشت در حالی که آنها در حال تولید است. وجود دارد احتمالا نشت رفتن در همه زمان ها است.”

نلسون خواهرزاده و برادرزاده همچنین حضور در بلا Romero; آنها مشکلات سلامتی که پزشکان نمی تواند توضیح دهد اما او نسبت به چاه. “من فقط به او اجازه نمی دهد آنها را به خارج. واقعا وجود دارد هیچ راه دیگری برای محافظت از کودکان و نوجوانان ما نسبت به ترک آنها را در داخل,” او می گوید.

“ما فقط نمی تواند ایجاد یک محیط امن بازی محیط زیست هنگامی که وجود دارد یک سایت صنعتی سمت راست درب بعدی. این غیر ممکن است” او آمده است. “هیچ صنعت دیگری می توانید این را به کودکان و نوجوانان و باید از آن درست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de