بورس های جهانی به دنبال وال استریت بالاتر در بانک اخبار

پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا به دنبال وال استریت بالاتر در روز جمعه پس از ایالات متحده تنظیم کننده حذف برخی از محدودیت ها در بانک ها توانایی را به سرمایه گذاری.

معیار در توکیو و سیدنی و جنوب شرقی آسیا و پیشرفته در حالی که هنگ کنگ کاهش یافته است. چینی ها بازار تعطیل بودند.

وال استریت بسته بالاتر پس از فدرال رزرو و دیگر تنظیم کننده اعلام کرد که آنها را به سهولت قوانین است که محدود کردن بانک ها توانایی سرمایه گذاری در صندوق های تامینی و برخی از مناطق دیگر. این تغییر می تواند کمک به تقویت باریک سود بانکی پس از بانک مرکزی کاهش نرخ بهره تقریبا صفر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

دستاوردهای نسبتا کوچک بود زیرا واشنگتن تحویل بیش از انتظار بود گفت: Stephen Innes از AxiTrader Corp. در یک گزارش. او گفت: بازارهای مشابه داد “خفیف واکنش” به بانک مرکزی این تصمیم را زودتر به سهولت سیاست.

“سرمایه گذاران در حال پیدا کردن آن سخت به حاشیه و یا افزایشی جدید حمایت” گفت: Innes. “سرمایه گذاران ممکن است نیاز به برجسته تر کاتالیزور. در حالت ایده آل یک واکسن.”

شاخص Nikkei 225 در توکیو افزایش یافت 1 ٪ به 22,474.65 در حالی که سئول Kospi به دست آورد 1.1% به 2,134.65. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.8% به 24,579.56.

S&P-ASX 200 در سیدنی اضافه شده 1.5% به 5,904.10 و هند Sensex باز 0.9% در 35,150.31. نیوزیلند و سنگاپور و جاکارتا نیز پیشرفته است.

تحلیلگران می گویند سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک ممکن است دوباره بجای اول برگشتن از عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی از سال 1930 و در تلاش برای خرید شرکت هایی که رشد خواهد کرد و پس از همه گیر به پایان می رسد. اما آنها هشدار می دهند افزایش بازار ممکن است بیش از حد سریع و خیلی زود به پایدار نامشخص چشم انداز اقتصادی.

اقتصادهای آسیایی در حال بسته بندی تا بدترین سه ماهه پس از بحران مالی 2008.

اقتصاد ایالات متحده کاهش 5 ٪ در سه ماهه اول سال گزارش وزارت بازرگانی پنج شنبه. پیش بینی انتظار بدتر کاهش طول سه ماهه به پایان می رسد که در هفته آینده.

سرمایه گذاران در ایالات متحده شده اند تشویق رسمی به حرکت آسانسور anti-virus اقدامات و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. اما برخی از ایالات آمریکا reimposed محدودیت پس از تجدید حیات در عفونت های جدید.

بستری شدن در بیمارستان و موارد آمار جدید اوج در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس است که تعلیق تهاجمی آن بازگشایی. روزانه تعداد موارد تایید شده در کشور بسته در اوج رسید و در اواخر ماه آوریل است.

آسیایی, دولت ها با توجه به گزارش ماه ژوئن تجارت کارخانه خروجی و شاخص های دیگر در هفته آینده.

“با دوم COVID-19 امواج در برخی از کشورها و اولین موج شیوع بیماری نیست و در عین حال بیش از دیگران در این رکود اقتصادی است یک راه طولانی برای رفتن گفت:” Prakash Sakpal ING در یک گزارش.

در وال استریت معیار S&P 500 رشد شاخص 1.1% به 3,083.76 پس از سقوط 0.9% در یک نقطه. معیار و شاخص در سرعت آن بهترین سه ماهه از سال 1998 است.

شاخص Dow Jones Industrial Average با 1.2 ٪ افزایش یافت به 25,745.60. Nasdaq که آمار تمام زمان بالا در اوایل این هفته به دست آورد 1.1% 10,017.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام نیز کمک بالابر بازار outweighing ضرر و زیان در آب و برق. بازده اوراق قرضه کاهش یافت, یک نشانه ای از احتیاط.

میسی تضعیف 4.1% پس از فروشگاه اپراتور اعلام کرد این تخمگذار کردن 3,900 شرکت کارکنان و یا تقریبا 3 درصد از نیروی کار خود را.

در بیشتر تشویق توجه داشته باشید سفارشات به آمریکا کارخانه های بزرگ-بلیط کالا بازگشت در ماه گذشته از یک شیب تند به عقب برگشت در مارس و آوریل به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

جی پی مورگان و بانک آمریکا و سیتی گروپ همه افزایش بیش از 3 درصد به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند کلمه بانک مرکزی و دیگر بانک رگولاتور را کاهش محدودیت های اعمال شده توسط ولکر قانون تصویب شده برای جلوگیری بانکی افراط و پس از بحران 2008.

پس از پایان معاملات بانک فدرال دستور داد که 34 بزرگترین بانک های ایالات متحده به حالت تعلیق buybacks از سهام خود را به کلاه پرداخت سود سهام تا سپتامبر. 30 به طوری که آنها می تواند به تقویت دفاع خود را در مورد آسیب رساندن به رکود است.

فدرال رزرو گفت: سالانه خود را “تست استرس” نشان داد که بانک ها را در مجموع از دست دادن حدود 700 میلیارد دلار در بدترین سناریو مورد.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده افزایش 24 سنت افزایش به $38.96 در هر بشکه رسید. این بسته پنج شنبه در $38.72 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت, قیمت استاندارد بین المللی روغن و اضافه 26 سنت افزایش به $41.38 در هر بشکه در لندن است. این بسته در $41.05 جلسه قبلی.

دلار کاهش یافته و به 107.14 ین از روز پنجشنبه 107.23 ین. یورو کاهش یافته است به $1.1209 از $1.1222.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de