در اینجا همه چیز به دانستن در مورد رای گیری از طریق پست در لس آنجلس

به دلیل نگرانی در مورد coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ماه گذشته دستور داد که برگه های رای بود از طریق پست به تمام کالیفرنیا با 20.6 میلیون رای دهنده برای نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

اگر چه رئیس جمهور تهمت است baselessly به نام پست الکترونیکی-در برگه های رای “خطرناک” کالیفرنیا رهبران نگران هستند که میلیون ها نفر از مردم در حوزه های رأی گیری می تواند خطرناک به سلامت مردم به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

در اینجا آنچه که در مورد رای گیری از طریق پست از دین لوگان اجرا می شود که انتخابات در لس آنجلس به عنوان ثبت-ضبط/county clerk.

ثبت نام برای رای دادن

شما می توانید ثبت نام برای رای دادن و یا تایید ثبت نام خود را در L. A. شهرستان ثبت سایت. به منظور بررسی که شما ثبت نام از شما خواسته می شود برای خود نام خانوادگی, تاریخ تولد, خانه شماره و کد پستی. شما همچنین می توانید تماس بگیرید (800) 815-2666.

شما می توانید ثبت نام حضوری در کتابخانه های, اداره پست, شاخه یا گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر. شما حتی می توانید ثبت نام در روز انتخابات در هر مرکز رای.

تبلیغات

لوگان گفت که دفتر او ارسال خواهد شد اطلاعات در مورد انتخابات به هر ثبت نام رای دهندگان در L. A. شهرستان است. این اطلاعات شامل نحوه درخواست برگه های رای در زبان های مختلف.

اگر شما ثبت شده و می خواهید برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری شما باید ثبت نام توسط Oct. 19, 2020.

چک کردن آدرس خود را

شما می توانید آدرس خود را برای ثبت و ضبط در کالیفرنیا وزیر امور خارجه وب سایت.

پس از ورود نام خود را در کالیفرنیا گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی شماره جزئی شماره امنیت اجتماعی و تاریخ تولد,
شما پیدا کردن آنچه که آدرس ثبت نام شما در, اگر خود را, رای گیری, وضعیت فعال است اگر شما دائم رای-با-ایمیل رای دهندگان و حزب خود را اولویت است.

اگر شما نیاز به تغییر آدرس خود را و یا هر گونه اطلاعات دیگر شما می توانید دوباره ثبت نام آنلاین.

تبلیغات

رای گیری در فرد

در سال 2020 L. A. شهرستان انتقال از حوزه مبتنی بر حوزه های رأی گیری برای رای دادن مراکز که در آن هر رای دهنده می تواند در نظرسنجی های انتخابات.

این روند در 3 مارس اولیه بود برای انتقاد از تاخیر و طولانی خطوط ناشی از مسائل فنی است. لوگان گفت دفتر او آماده برای صف های طولانی در ماه نوامبر و مقامات به دنبال بزرگتر رای مرکز مکان های که می تواند به جای مردم بیشتر است.

“ما باید برای برنامه ریزی اجتماعی, فاصله,” لوگان گفت.

تبلیغات

در دیگر شهرستانهای کالیفرنیا در شخص رای گیری ممکن است متفاوت تحت قوانین صادر شده توسط Newsom.

چه چیز دیگری باید به رای دهندگان می دانید ؟

اگر شما بازگشت رای خود را توسط ایمیل باید آن را postmarked بعد از روز انتخابات. هیچ پستی تمبر لازم است. شما همچنین می توانید آن را در فرد در هر رای-توسط-mail drop box و یا در هر مرکز رای در شهرستان هر زمان یا قبل از روز انتخابات.

چه می شود اگر شما را فراموش کرده به علامت پاکت نامه در رای گیری خود را? شما باید تا هشت روز پس از روز انتخابات برای بازگشت “بدون رای گیری بیانیه” که شما باید امضا کنید. شما می توانید رها کردن در یک رای گیری مرکز رها کردن جعبه در شخص و یا از طریق ایمیل پست الکترونیکی حلزون و فکس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>