L. A. شهردار خواستار ساکنان به ماندن در خانه به عنوان coronavirus موارد سنبله

در میان ضبط-تنظیم خوشه در تازه تایید coronavirus عفونت L. A. شهردار اریک Garcetti خواست Angelenos به ادامه ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است — حتی به عنوان اقتصاد منطقه به تدریج پدیدار می شود از آن همه گیر ناشی از کما.

در طول یک جلسه چهارشنبه Garcetti مشترک چهار عمده takeaways: “یکی COVID-19 هنوز اینجا است. دو COVID-19 هنوز هم خطرناک است. ما در حال اضافه کردن بیشتر تست مطمئن شوید که ما می توانیم پیدا کردن COVID-19 که در آن زندگی می کند. و چهار ما باید همچنان به اقدامات احتیاطی برای حفظ شهر ما و مردم ما امن است.

“همین دلیل است که پوشیدن صورت را پوشش, به همین دلیل تمرین فیزیکی, فاصله, شستن دست ما و بله هنوز دردناک به عنوان آن ممکن است احساس ماندن در خانه هر زمان که ما می توانیم ما بهترین دفاع,” او گفت:.

شروع پنج شنبه, Garcetti گفت: لس آنجلس را به طور چشمگیری سطح شیب دار بالا ظرفیت در آن COVID-19 تست سایت از 7,700 به 13,700 آزمون در روز, برای دیدار با افزایش تقاضا است.

تبلیغات

اعلام می آید بر روی پاشنه از اخبار که بسیاری نتوانسته اند به کتاب تست قرار ملاقات به خصوص پس تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که باعث شد مقامات بهداشت به اصرار تظاهر کنندگان به نمایش در می آیند.

شده اند وجود دارد نزدیک به 90,000 تایید coronavirus عفونت و بیش از 3200 مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

که مجموع caseload سوخت شده است قابل توجه خوشه از اواخر از جمله چندین روز در آن شهرستان گزارش شده بیش از 2000 عفونت های جدید.

تبلیغات

مقامات بهداشت بارها و بارها گفت که مورد تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان کسب و کار بیشتر و فضاهای عمومی بازگشایی شد و کالیفرنیا مجموعه, بازگشت به عقب پرونده این هفته از نظر روزانه گزارش coronavirus موارد است.

دولت را درهم شکست یک رکورد روزانه برای موارد جدید دوشنبه گزارش بیش از 6000 عفونت برای اولین بار. که شماره رسید و حتی بالاتر گفت: 6,652 مورد جدید گزارش شده است.

دولت گزارش 4,629 موارد جدید چهارشنبه با توجه به بار’ coronavirus ردیاب — هل دادن آن تجمعی کل گذشته 196,000. بیش از 5700 کالیفرنیا درگذشت از COVID-19 از جمله 98 روز چهارشنبه.

تبلیغات

“در حالی که شما ممکن است با انجام COVID, COVID انجام شده است نه با ما” Garcetti گفت.

تجمعی مورد تعداد تنها بخشی از معادله است. مقامات بهداشت گفت: معیارهای دیگر — از جمله تعداد زیادی از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و مثبت رای — کمک به رنگ یک تصویر کامل تر از شیوع کروناویروس.

وجود علائم هشدار دهنده وجود دارد ، در حالی که L. A. شهرستان دیدم به طور متوسط کمتر از 62 نفر از بيماران بستری روزانه برای تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 بین هفته روز یادبود و هفته گذشته در رودخانه شهرستان را دیدم به طور میانگین روزانه افزایش 85 بیماران; San Bernardino County, 70; Ventura County, 33; و اورنج کانتی, 32, با توجه به یک بار تجزیه و تحلیل.

بیش از گذشته 14 روز دولت دیده 32 درصد افزایش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و افزایش 19 ٪ در بخش مراقبت ويژه پذیرش با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

تبلیغات

در طی یک به روز رسانی دوشنبه, او گفت: وجود دارد 4,240 COVID-19 بیماران در بیمارستان های دولتی و 1,306 در ICU.

کالیفرنیا مثبت نرخ — درصد افرادی که در حال آزمایش هستند و یافت می شود آلوده coronavirus — همچنین علامت است تا به تازگی و 5.6 درصد بیش از هفت روز است.

دولت در حال حاضر نظارت بر 15 استان ها که در حال تجربه ممکن است افزايش انتقال بيماري و/یا افزایش بستری شدن در بیمارستان. از بعد از ظهر پنجشنبه که لیست کنترا کوستا, Fresno, Imperial, Kern, پادشاهان, لس آنجلس, Sacramento, San Bernardino, San Joaquin, Santa Barbara, سانتا, کلارا, استنیسلاس, شهرستان تولار و ونتورا شهرستان.

تبلیغات

اورنج کانتی نیز گزارش داد 26 COVID-19 میر پنج شنبه — ترین آن در یک روز. مقامات اشاره کرد که همه کسانی که مردم در آن روز خاص. اخیرا مرگ و میر گزارش شده از تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان ممکن است 9 با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

بررسی گواهی مرگ منجر به تایید 26 جدید, مرگ و میر, آژانس گزارش شده در یک پست توییتر ارائه “ما صادقانه همدردی برای زندگی از دست داده به این ویروس هر روز است.”

با وجود افزایش در تایید عفونت های منتخب و مقامات بهداشتی را نشان می دهد آنها قصد reimpose نوع محدودیت هایی که توقیف و کتک کالیفرنیا اقتصاد است.

تبلیغات

است که می گویند شدید عمل کردن جدول ، هفته گذشته Newsom دستور داد همه کالیفرنیا به سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات — یک حرکت او شد و با هدف کاهش گسترش coronavirus و کمک به نگه داشتن دولت بازگشایی برنامه در مسیر.

این حرکت شده است ملاقات با مقاومت و تمسخر در برخی از گوشه و کنار دولت است. برخی از ساکنان و مقامات منتخب را متعهد به پیگیری سفارش و برخی از سازمان های اجرای قانون باید گفت که نمی خواهد اجرای آن است.

Newsom شنبه هشدار داد که شهرستانهای استان که موفق به رعایت این دولت COVID-19 دستورالعمل از جمله چهره-پوشش دستور می تواند از دست دادن بودجه با هدف قرار دادن شیوع کروناویروس.

تبلیغات

“برخی وجود دارد که باید ساخته لفظی نظرات در مورد دادن نیست لعنت ايميل هر نظر از حمایت گسترده تر سلامت دستورات بیرون آمدن از ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت. “که دقیقا به همین دلیل من به جلو نگاه به امضای این بودجه که استطاعت من کمی از اهرم که در مکالمه و من فکر می کنم که مناسب مرحله بعدی.”

چون coronavirus جهات هیچ مرز یا مرز Garcetti گفت که او امیدوار است رهبران در سراسر جنوب کالیفرنیا “را با هم عمل می کنند به طوری که اگر همه چیز بد و ما نیاز به عقب نشینی در همه ما است که هماهنگ است.”

“من فکر می کنم که ما می توانیم از طریق این بدون دیدن یک افزایش بزرگ ، که متکی بر هر یک از ما,” او گفت:. “آن متکی بر ما که نمی ماچو در مورد پوشیدن ماسک. آن را بر روی هر یک از ما انجام کارهایی است که ما می دانیم برای انجام و بیمار می شود.”

با چهارم جولای فقط در اطراف گوشه مقامات همچنان به تاکید بر اهمیت برداشتن گام برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس گسترش — مانند جسمی فاصله مکرر دست شستن پوشیدن پوشش صورت و اجتناب گردهمایی های زیادی با افراد مختلف خانواده است.

تبلیغات

“ما می دانیم که خانواده ها می خواهند با هم در طول تعطیلات, اما قادر بودن برای به حداقل رساندن مردم است که شما را در اطراف به خصوص مردم است که شما شده اند در اطراف در گذشته است که به ویژه مهم است” دکتر جی باتلر معاون مدیر بیماری های عفونی و COVID-19 پاسخ حادثه مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در طول یک جلسه پنج شنبه.

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby, Rong-گونگ Lin II, Iris لی شان گرین, Taryn لونا و فیل Willon کمک به این گزارش.