نایک نوشته های سه ماهه از دست دادن پس از ویروس مجبور فروشگاه تعطیلی

نیویورک (AP) — نایک از دست داد $790 میلیون دلار در سه ماهه چهارم, به عنوان افزایش فروش دیجیتال را نمی تواند برای از دست دادن درآمد حاصل از توقیف فروشگاه در بسیاری از جهان است.

بزرگترین پوشاک ورزشی ساز گفت: درآمد خود را کاهش 38 درصد به $6.31 میلیارد دلار در سه ماه به پایان دوره 31 مه. که به خوبی در زیر $7.26 میلیارد درآمد در انتظار وال استریت تحلیلگران بر اساس یک نظرسنجی که توسط Zacks.

به بیورتون مبتنی بر شرکت در سه ماهه زیان به مبلغ 51 سنت در هر سهم. تحلیلگران انتظار داشتند سود از 2 سنت به اشتراک بگذارید.

نایک گفت: 90 درصد از فروشگاه های خود را در شمال امریکا و اروپا و امریکا بسته بودند در این دوره به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فروش کاهش یافت و 46 درصد در آمریکای شمالی و اروپا اما فقط 3 درصد در چین به عنوان فروشگاه بازگشایی وجود دارد. درآمد رشد 1% در چین که حسابداری برای نوسانات نرخ ارز.

این شرکت دست و پنجه نرم با هزینه های مرتبط با کاهش ساخته شده است تا موجودی از جمله عمده فروشی markdowns و کارخانه سفارش لغو شد. محصول حمل و نقل به مشتریان عمده فروشی کاهش یافت 50 ٪ در طول دوره. رئیس امور مالی متی دوست گفت: این شرکت انتظار دارد که آن موجودی است که افزایش 30 درصد در سه ماهه چهارم به درست به اندازه تا پایان سه ماهه دوم.

نایک گفت: حدود 90 درصد از آن به طور مستقیم متعلق به فروشگاه در حال حاضر باز در سراسر جهان از جمله تمام فروشگاه های خود را در چین.

یک نقطه روشن برای نایک در سراسر همه گیر شده است یک افزایش در فروش دیجیتال که تحلیلگران می گویند موقعیت این شرکت به ظهور به شدت از بحران بیش از بلند مدت. نایک به شدت سرمایه گذاری در آن مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل های دیجیتال در چند سال گذشته است.

نایک گفت: دیجیتال فروش افزایش یافت 75 درصد در سه ماهه چهارم و اختصاص 30 درصد از درآمد کل. دوست گفت: Nike انتظار دارد که فروش دیجیتالی به حساب برای 50 ٪ از درآمد خود را در آینده نزدیک.

نایک سهام کاهش یافت و نزدیک به 4 ٪ به $97.50 در بعد از ساعت معاملات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de