انتخاب برای بالا NY دادستان نمی برداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به دادستان فدرال در منهتن نمی گویند که آیا او را از برداشت نظارت بر امور مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن در شغل فعلی خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس و یا اگر تایید کرد که ایالات متحده وکیل.

جی کلیتون بارها و بارها گفته دموکرات در کمیته خدمات مالی مجلس در روز پنج شنبه که نامزدی خود را برای ریاست منطقه جنوب نیویورک شد “کاملا ایده من.” او گفت: تهمت و دادستان کل ویلیام Barr بودند “آگاه” مورد علاقه خود را در طول تعطیلات آخر هفته از 12 ژوئن یک هفته قبل از وزارت دادگستری به طور ناگهانی اعلام کرد که در حال حاضر ایالات متحده وکیل در آن دفتر جفری برمن خواهد بود پله پایین.

برمن که به بررسی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران حاضر به ترک تا زمانی که تهمت او را اخراج.

در بازجویی از دموکرات کلیتون متعهد به طور مستقل به عنوان U. s. دادستان را متعهد به کنار پله از مسائل مربوط به تهمت و یا همکاران خود را. کلیتون نمی گویند که آیا او تا به حال به هر کسی صحبت در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان و یا در خانواده خود را در مورد نامزدی. او کاهش یافته است به بحث در مورد چگونه بسیاری از بار او را با بازی گلف با رئیس جمهور و یا اینکه آیا آنها در مورد SEC کسب و کار در حالی که بازی.

“این یک تایید شنوایی من در اینجا به عنوان صندلی از SEC” او گفت: Rep. سیلویا گارسیا, D-Texas. تحت بازجویی کلیتون کاهش یافته است می گویند که آیا او تا به حال نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr در مورد شغل و یا اینکه آیا آنها تا به حال به او نزدیک.

موشکافی نامزدی — و برمن را شلیک — می آید به عنوان خانه بررسی Barr و اینکه آیا بخش تبدیل شده است کاملا سیاسی و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیویورک تشکر. کارولین Maloney که منجر به خانه نظارت و کمیته اصلاحات خواسته کلیتون چندین بار اگر او را recuse خود را از مسائل مربوط به تهمت اگر او تایید کرد که ایالات متحده وکیل. او فقط می گویند او متعهد شد به استقلال.

“آقای برمن را شلیک شد بسیار مشکوک و بالا می برد بسیاری از سوالات در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تداخل در حال انجام تحقیقات” مالونی گفت.

به طور مشابه, کلیتون کاهش یافته است به ارتکاب به recusing خود را از زمان SEC مسائل مربوط به ناروا که در طول یک عقب و جلو کالیفرنیا با تشکر. ماکسین واترز که رئیس کمیته خدمات مالی مجلس.

کلیتون گفت: گفتگو در مورد این کار به وجود آمد که او مشتاق به ترک واشنگتن است. او کاهش یافته است می گویند که آیا او آگاه بود که برمن نمی خواهید به ترک شغل خود را.

“من نیاز به رفتن به نیویورک” کلیتون گفت Maloney. “این چیزی است که من صحبت شده است در حالی که برای مشاوره با مردم به عنوان اینکه آیا این حس را برای من به ادامه در خدمات عمومی.” او نمی خواهد می گویند که با آنها او تا به حال مورد بحث آن را قبل از ماه ژوئن است.

کلیتون چهره های دشوار مسیر به تایید.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا و یک تهمت متحد گفت که او نمی خواهد ادامه دهید مگر اینکه نیویورک سناتور رضایت خود را بدهد. اما کسانی که دموکرات ها در حال حاضر را رد کرد و نامزدی و می گویند کلیتون باید برداشت.

جنجال بر برمن ایران اضافه کرده است به برخی از دموکراتها تماس برای شروع استیضاح در برابر بار یک فرایند است که برخی از شکست در سنا است. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در روز پنج شنبه به نام Barr “افتضاحی” اما به نظر می رسد برای tamp کردن آن تماس.

“او را خوار وجود دارد بدون شک در مورد آن است. اما در این مرحله اجازه دهید حل مشکلات ما با رفتن به پای صندوق های رای و رای گیری در روز انتخابات” پلوسی گفت.

یکی از مشخصات بالا تحقیقات برمن شد و نظارت مربوط به معاملات کسب و کار از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی از جمله اینکه آیا جولیانی موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی.

برمن را نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است. کوهن به تازگی منتشر شده از یک زندان فدرال به ادامه خدمت حکم او را در خانه حبس بیش از coronavirus نگرانی.

___

آسوشیتد پرس نویسنده لوری tanya warren کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de