پومونا عضو شورای شهر به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان

یک پومونا عضو شورای شهر متهم شده است با در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان, مقامات گفت: در این هفته.

روبیو Ramiro Gonzalez متهم شده بود روز شنبه با در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و مصرف نامناسب عکس از دختران در مدارس ابتدایی که در آن او یک معلم با توجه به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

گونزالس 45 بود به اتهام یک جرم تعداد از در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان و چهار بزه فقره آزار دهنده و یا تعرض به یک کودک است.

با توجه به دفتر دادستان منطقه او نامناسب در زمان عکس از دانشجويان در کورتز و ارریو مدارس ابتدایی در کالیفرنیا است. او همچنین متهم است که با داشتن تصاویر مستهجن از کودکان در حساب های ایمیل.

تبلیغات

Gonzalez دستگیر شد مارس 21 پس از بررسی توسط دفتر دادستان منطقه. او منتشر شد و بعد از آن روز در اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق.

در یک ایمیل به بار Gonzalez رد تعرض اتهامات را به طور مستقیم اظهار نظر در مورد child porn اتهامات.

“با وجود وحشتناک صدایی اتهامات عنوان شده علیه آنها در اطراف من استفاده نامناسب از فناوری اما هیچ کودکی تا به حال مورد تعرض توسط من” گونزالس گفت: در یک ایمیل به بار.

گونزالس افزود که او “تنها مدافع علیه خشونت نسبت به زنان و کودکان” در شورای شهر است و او یکی از بنیانگذاران چند آژانس قاچاق انسان ائتلاف است که پشتیبانی از اداره پلیس با نجات زنان و نوجوانان را از فحشا و قاچاق جنسی. او با ارائه نظر بیشتر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

یک مربی برای بیش از 15 سال Gonzalez کار کرده است در پومونا Unified School District لس آنجلس Unified School District و چندین مدرسه دیگر مناطق در کالیفرنیا و تگزاس با توجه به زندگینامه خود را در شهر پومونا وب سایت. هیچ سخنگو از پومونا Unified School District در دسترس بود به اظهار نظر در مورد اینکه آیا او هنوز هم شاغل با منطقه.

Gonzalez انتخاب شد به دفتر در سال 2016. این وب سایت شهر هنوز هم در لیست او را به عنوان یک عضو شورای برای منطقه 1 اما پومونا شهردار Tim Sandoval با صدور بیانیه ای در ماه گذشته گفت که او در نظر گرفته شده برای تماس با یک جلسه ویژه به بحث در مورد گزینه های قانونی در مورد گونزالس وضعیت به عنوان یک عضو شورای.

دو روز پس از دستگیری در شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به سرزنش گونزالس و کارگردانی کارکنان به پیش نویس نامه ای خواستار استعفای خود را با توجه به شهرستان سخنگوی علامت Gluba.

“این نامه تحویل داده شده به آقای گونزالس و از این تاریخ ما را نشانه ای از قصد او برای استعفا از دفتر” Gluba گفت: از طریق ایمیل.

تبلیغات

هیچ اعضای شورا در دسترس بود برای نظر پنج شنبه.

این پرونده همچنان در دست بررسی و Gonzalez برنامه ریزی شده است به arraigned Aug. 28. اگر محکوم به هفت سال زندان.

همانطور که از پنج شنبه صبح در دفتر دادستان منطقه است سخنگوی گرگ Risling گفت: او نمی دانست که Gonzalez دفاع وکیل بود.

بار نویسنده کارکنان جیمز marvin bing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>