کلانتر می پرسد دادستان کل برای نظارت بر تیراندازی در حالی که stonewalling بازرس کل

مستقل مانیتور برای لس آنجلس کلانتر آورده بودند برای لحظاتی مانند این.

آژانس های اجرای قانون مواجه است خشم از جامعه و سوال در مورد back-to-back تیراندازی که در سمت چپ دو مرد مرده و همچنین دست زدن به آن از مرگ رابرت فولر 24 که داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن.

اما این دو نهاد با سرپرستي تحقیقات از نمایندگان’ استفاده از زور — کلانتر غیر نظامی کمیسیون نظارت و تحقیقی بازوی دفتر بازرس کل می گویند که آنها در حال اجرا به موانع.

بازرس کل حداکثر شکارچی گفت: روز شنبه خواسته کلانتر برای گزارش اسناد و مدارک و تصویری مربوط به این تیراندازی به مرگ 18 ساله, آندرس Guardado که کشته شد توسط معاون نزدیکی یک خودکار فروشگاه بدن در گردنا. شکارچی گفت: او نشده دریافت پاسخ.

تبلیغات

این دفتر همچنین درخواست این گزارش که جزئیات وقایع اطراف مرگ فولر نیمه برادر Terron بون که کشته شد در ضربات پنالتی با مخفی کارآگاهان به “تجزیه و تحلیل علت زمینه ای برای شیوه ای که در آن بازداشت شد,” شکارچی گفت. “اما آنها حاضر به دادن آن به ما.”

ناظران’ توابع محور اصلاحات تصویب شده در بخش کلانتر در پی فساد و خشونت رسوایی در زندان که منجر به کیفرخواست چند از معاونین کلانتر و عالی رتبه فرماندهان از جمله کلانتر سابق لی باکا. اما سازمان ها به طور فزاینده شکایت کرده است که دولت از کلانتر الکس بیانوبا به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری اطلاعات و stonewalling تلاش برای ارائه واقعی نظارت.

و آن را مجموعه ای در برابر پس زمینه از یک جنبش ملی ناشی از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید است که خواستار شفافیت بیشتر و یک تغییر رادیکال البته در پلیس برای مبارزه با خشونت پلیس و دیگر سیستمیک نژادی و بی عدالتی.

“ما نمی توانیم توصیه اگر ما نمی دریافت اطلاعات از آنها. بنابراین ما کار می تواند مانع هنگامی که وجود ندارد و همکاری گفت:” پتی Giggans صندلی از کمیسیون نظارت. “ما نیاز به یک شریک مایل در کلانتر.”

تبلیغات

اختلاف بر سر دسترسی به کلانتر سوابق باعث لوس آنجلس هیئت ناظران در ماه ژانویه به اعطای غیر نظامی نظارت کمیسیون احضاریه قدرت در یک زمان از افزایش تنش ها بین آژانس های اجرای قانون و کسانی که نظارت بر آن است. نظارت سازمان گفت: آنها با توجه به دسترسی به اطلاعات در مورد آژانس های داخلی و انضباط سیستم و روند استخدام و همچنین اسناد مرتبط با راز معاون دسته مطابق با خالکوبی شده اند که متهم به سوء.

بخش کلانتر در آن زمان گفت که افزایش بازرس کل قدرت آسیب می تواند تحقیقات و خواهد گودال شهرستان ادارات در برابر یکدیگر است.

در چهارشنبه بیانوبا کاهش یافته است به بحث تیراندازی Guardado گفته او عرضه اطلاعات زمانی که او می تواند.

“ما نه میخوام تکه تکه آن را,” او گفت:.

تبلیغات

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا نمایندگان درگیر در گردنا حادثه مصاحبه شده اند و در عین حال توسط محققان. بیانوبا گفت مداوم شاهد مصاحبه باعث کلانتر به جای “امنیت نگه دارید” در نتایج Guardado را کالبد شکافی اما او نمی شناخت شهود.

“اگر شما هنوز هم در مصاحبه با شاهدان شما آیا آزادی اطلاعات که قراره تعصب شهادت, شاهد,” او گفت:.

این tight-lipped پاسخ می آیند به عنوان بیانوبا توافقنامهای در این هفته با اجرای قانون محلی رهبران به تمام افغانستان بررسی شده توسط ویژه نیروی کار. اعضا خواهد بود ممنوع از بررسی ماموران و یا نمایندگان خود را از سازمان.

کلانتر بخش گفت: کمی در مورد آنچه که منجر به گردنا تیراندازی که موجب تظاهرات بزرگ و گسترده خواسته برای پاسخ. بیانوبا خواسته Atty. ژنرال خاویر بکررا برای نظارت بر تحقیقات Guardado و فولر با استناد به اعتراض عمومی.

تبلیغات

“جریان سیاسی در سراسر کشور, آب و هوا آشنایی خود را به یک تقاضای عمومی برای پلیس مسئولیت پذیری و گرایش آنتاگونیست به جمع آوری مقدار زیادی از مردم در یک مقدار کوتاه از زمان در اعتراض به هر گونه درک از ناشایستگی” او در نامه ای نوشت به بکررا.

دفتر دادستان کل گرفته شده در یک نقش نظارتی در فولر مورد اما نمی گفت که آیا آن را قبول بیانوبا درخواست برای بررسی تیراندازی Guardado.

“دفتر ما این است که آگاه از مسائل شما مرجع. اما برای محافظت از یکپارچگی آن ما قادر به اظهار نظر در مورد پتانسیل و یا در حال انجام تحقیقات” دفتر دادستان کل در بیانیه ای گفت.

Guardado بود صحبت کردن با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن ورود به خودرو فروشگاه بدن زمانی که نمایندگان از کامپتون کلانتر ایستگاه کشیده و در حدود 6 بعد از ظهر در ژوئن 18 گفت: سروان ، کنت Wegener از قتل اداره است.

تبلیغات

Guardado “تولید handgun” و دور زد و دو معاون او را تعقیب و در Wegener گفت. زمانی که نمایندگان گرفتار یکی از آنها از کار اخراج شش دور در Guardado او را به قتل بخش گفت.

مقامات گفتند آنها نمی دانستند که آیا Guardado تا به حال اشاره کرد و سلاح خود را در این معاونت گفت: آنها “باور نمی کنم” Guardado اخراج هر عکس.

Guardado خانواده گفت: او به عنوان یک گارد امنیتی برای خیابان Dynamic Auto بدن نزدیک به جایی که او به ضرب گلوله کشته شد. او زیر 21 سال سن نیاز به یک گارد امنیتی در کالیفرنیا شد و با پوشیدن یونیفرم, مقامات گفت. گفتند 40 کالیبر نیمه تپانچه او حامل بود و نه مجاز.

در مورد دیگر نمایندگان بودند بررسی یک گزارش که Boone, 31, حال و تهدید به ربوده سابق, دوست دختر زمانی که آنها سوار او را به یک مجتمع آپارتمانی در رسمند, 20 مایلی شمال پالم دیل و اقدام به توقف ترافیک قبل از تیراندازی که در سمت چپ او مرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>