نظرسنجی نشان می دهد مردم پشتیبانی امن سایت برای بی خانمان. آیا Hancock?

طرفداران هل دادن موقت امن کمپینگ سایت برای افرادی که دچار بی خانمانی در طول COVID-19 همه گیر این باور است که اکثریت کسانی که زندگی می کنند و یا کار در دنور به حمایت از این پیشنهاد. و آنها را به یک نظر سنجی به عقب تا که باور.

“وجود دارد گسترده حمایت عمومی, واقعا, همه در سراسر شهر در شورای ولسوالی در سراسر شهر می گوید:” کول چندلر مدیر کلرادو مشترک ایجاد کرد که رهبری این پیشنهاد همراه با ادیان داد کلرادو.

دو گروه مورد بررسی 636 نفر در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه; هشت از ده حمایت امن سایت کمپینگ و بیش از شش از ده بیان قوی برای حمایت از این ایده است. بررسی جمع آوری بازخورد از مالکان و افراد فعال در محله سازمان ها و صاحبان کسب و کار در میان افراد دیگر است.

“من فکر می کنم آن را واقعا نشان می دهد یک تغییر است. این نشان می دهد که افرادی که نیست, در حمایت از 300 منتقل کرده اند نظر خود را به عنوان” چندلر می گوید: با اشاره به ابتکار 300 یک شکست خورده 2019 رای گیری که به دنبال لغو قوانین مختلف است که طرفداران را به عنوان جرم بی خانمانی از جمله شهری کمپینگ بان.

مخالفان اندازه گیری مبارزات انتخاباتی با شعار “ما می توانیم بهتر انجام دهید” اما قضاوت از تعداد بی خانمان ها در خیابان های امروز, Denver, قطعا می تواند بهتر انجام دهید. Encampments فنر در سراسر شهر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پیشنهاد امن سایت کمپینگ می تواند به بهبود وضعیت طرفداران می گویند. طراحی شده به آخرین طول pandemic, سایت اجازه می دهد کسانی که ترجیح می دهند زندگی در خارج به جای ماندن در پناهگاه به راه اندازی چادر خود را در ثبات موقعیت بدون خطر را در نوردید. تا به 100 نفر می تواند اقامت در این سایت خواهد بود که مجهز به امکانات رفاهی مانند سینک و توالت. با ارائه یک محیط پایدار طرفداران بر این باورند سایت و شهرستان خواهد بود کاهش پتانسیل گسترش COVID-19; خدمات ارائه شده در این سایت می تواند کمک به مردم را در خیابان به طور دائم.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می کند که به شهرستانها رفت و برگشت بی خانمان encampments مگر اینکه شهرداری ارائه شده است بیشتر مسکن دائمی. “پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه و شکستن ارتباط با ارائه دهندگان خدمات. این افزایش بالقوه برای بیماری های عفونی گسترش” با توجه به CDC سایت.

کلرادو ایجاد مشارکتی و ادیان داد کلرادو همراه با ارتش رستگاری و سنت فرانسیس مرکز شده است هل دادن موقت امن سایت پروژه از اوایل ماه آوریل است. اکثریت دنور اعضای شورای شهر به علاوه یک تعداد انگشت شماری از دنور قانونگذاران در کلرادو قوه مقننه حمایت از این پیشنهاد.

اما که خرید از مقامات منتخب تنها تا کنون می رود مگر اینکه شهردار مایکل, Hancock, می شود در پشت این پروژه است.

اگر چه چندلر و دیگران تن به تن این ایده به رهبری در Hancock دولت دو ماه پیش آنها در عین حال برای دریافت نشانه ای از اینکه شهرستان اجازه خواهد داد که آنها را به حرکت به جلو. در این میان در حالی که آنها در ابتدا به دنبال برخی از حمایت های مالی از این شهر طرفداران پیدا کرده اند و هر دو ممکن است سایت ها و بودجه کافی از غیر دولتی منابع.

وقتی پرسیده شد که در اواخر ماه آوریل برای افکار خود را در پیشنهاد Hancock گفت: “در این زمان ما نمی بینیم دلیل ما برای ایجاد فضای تحریم سایت های اردوگاه…در شهر دنور. ما قصد داریم در این جهت حرکت اما ما در حال رفتن به ادامه کار سخت برای ایجاد فرصت های در داخل خانه برای ما ساکنان.”

اما این موضع می تواند تغییر. در 24 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی که در آن شهردار گفت: این شهرستان که قرار بود برای سرکوب encampments, Hancock, همچنین ابراز میدین حداقل کاوش تحریم سایت کمپینگ. “ما به دنبال در تمام گزینه های سمت راست در حال حاضر,”, Hancock, گفت:, و اضافه کرد که مقامات شهرستان در حال تحصیل “مکان های دیگر که در آن این تحریم سایت های اردوگاه کار کرده اند و همچنین چگونه آنها ممکن است کار اگر ما آنها را در اینجا در دنور. بنابراین ما در حال گرفتن یک نگاه در آن.”

در طول همه گیر شهرستان شده است تمیز کردن برخی از encampments اما در بیشتر قسمت ها این اجازه آنها را به ماندن در خیابان است.

تحت این تا حدودی بیشتر دست روش تعداد و اندازه encampments در دنور در حال رشد بوده است. “ما قطعا از دیدن بیشتر مردم کمپینگ در خارج” می گوید: کتی Alderman, معاون رئیس جمهور, ارتباطات و سیاست های عمومی برای کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها.

در بخشی از این روند نشان دهنده برخی از مردم تمایل به رفتن به بزرگ اسکان موقت راه اندازی در طی این بیماری همه گیر در دنور سالن بزرگ و ملی در غرب مرکز با توجه به Alderman. در حالی که کسانی که در پناهگاه بودند طراحی شده اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله آنها هنوز هم پر از صدها نفر از افراد در فضاهای محصور در هر شب.

کسانی که به دنبال سرپناه که اخیرا در معرض COVID-19 یا در حال تجربه علائم مربوط به این ویروس در حال آزمایش بر روی سایت توسط پزشکان و سپس قرنطینه در متل, اتاق تا زمانی که آنها دریافت نتایج خود را; کلرادو ائتلاف برای بی خانمان ها نیز آزمایش مردم در Stout Street مرکز. حدود 450 افراد بی خانمان در آن مکان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشت فوت کرده اند Alderman می گوید. اما زمانی که شهر آزمایش پنجاه نفر اقامت در یک اردوگاه در نزدیکی 22nd و چمپا خیابان همه از آزمون برگشتم منفی است.

“این آزمایش نتایج نشان می دهد که در حالی که مردم دچار بی خانمانی که در خارج زندگی ممکن است در معرض خطر از عناصر جرم که مرتکب در برابر آنها دیگر خطرات بهداشتی و اجرای قوانین است که خود را تنبیه وضعیت زندگی آنها را بیشتر به احتمال زیاد در معرض خطر داشتن یا پیمانکاری COVID-19 در حالی که زندگی در encampments” Alderman اشاره کرد که نتایج حاصل از آزمونهای آماری منتشر شده در ژوئن 11. “این احتمال وجود دارد چرا که آنها در زندگی خود-موجود فضایی با این فرصت را به منزوی کردن خود در چادر خود را.”

نظرسنجی می گوید: بسیاری از افراد در دنور می خواهم به راه اندازی چنین فضایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de