ما به ارائه به کامبوج با 56 میلیون دلار در کمک های توسعه

پنوم پن کامبوج (AP) — ایالات متحده موافقت کرده است به ارائه کامبوج با بیش از 56 میلیون دلار در کمک به توسعه دو کشور اعلام کرد.

کمک فراهم می کند یک فرصت برای بهبود روابط بین ملت ها که تیره و تار به دلیل واشنگتن انتقاد از نخست وزیر کامبوج را به عنوان دولت های استبدادی و غیر دموکراتیک.

پس از ایالات متحده در نظر گرفته کامبوج 2018 کلی انتخابات غیرآزاد و ناعادلانه آن تحمیل محدود دیپلماتیک و تحریم های اقتصادی برای نشان دادن مخالفت خود.

ایالات متحده نیز در رقابت با چین برای نفوذ در کامبوج که در آن پکن است قویترین سیاسی جای پایی در جنوب شرقی آسیا به لطف سخاوتمندانه کمک و سرمایه گذاری و عدم انتقاد از Hun Sen سبک حاکم است.

بیانیه مشترک دریافت کرد جمعه گفت $38 میلیون نفر از کمک های بهداشت و آموزش و پرورش و در حدود 18 میلیون دلار برای بخش کشاورزی و برنامه های زیست محیطی.

آن را به نقل از چانه مستی شان یک وزیر دولت و معاون رئیس کامبوج ” دولت توسعه سازمان عنوان کرد و گفت توافقنامه امضا شنبه “یک رکن مهم در ترویج و تقویت همکاری و مشارکت بین دو کشور.”

بیانیه ای گفت ایالات متحده کمک های توسعه ای به این بخش شده بالغ بر بیش از $253 میلیون نفر از ماه مارس سال 2016 که اضافی $11 میلیون شد ارائه شده برای کمک به کامبوج مقابله با این سال COVID-19 بیماری همه گیر.

“دولت ایالات متحده متعهد به ادامه حمایت خود را به مردم کامبوج نسبت پایدار و فراگیر و عادلانه اجتماعی و توسعه اقتصادی” آن را به نقل از سفیر آمریکا W. پاتریک مورفی عنوان کرد و گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de