ویروس گرفتن قوی تر نگه در ما دیگر جمعیت کشور

سئول کره جنوبی (AP) — در حالی که چین نقل مکان کرد و نزدیک به حاوی یک تازه شیوع در پکن coronavirus در زمان برگزاری قوی تر در جاهای دیگر از جمله ایالات متحده که در آن افزایش عفونت در سراسر ایالت های جنوبی را برجسته کرده اند خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بدون درمان موثر و یا واکسن.

یکی دیگر از رکورد روزانه افزایش در هند در روز جمعه تحت فشار قرار دادند و این کشور caseload نسبت به نیم میلیون و کشورهای دیگر با جمعیت زیادی مانند اندونزی و پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم با caseloads و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

آفریقای جنوبی که حدود نیمی از عفونت در قاره آفریقا با 118,375 گزارش یک رکورد 6,579 موارد جدید به عنوان انتقال افزایش پس از آن سست شده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.

مکزیک گزارش شده برخی از بالاترین 24 ساعت شمارش تا کنون با 6,104 موارد جدید و 736 اضافی مرگ و میر به عنوان وزیر خزانه داری شروع منزوی در خانه پس از یک تست مثبت.

در چین که در آن همه گیر سرچشمه در ماه دسامبر مقامات بسیج منابع برای تست توده و قفل کردن بخش هایی از پکن در این ماه با توجه به شیوع است که آلوده 260 نفر است. 11 مورد جدید گزارش شده در پایتخت جمعه ادامه روند رو به پایین است که نشان می دهد انتقال شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

ایالات متحده که تعداد ترین عفونت در جهان شاهد جهش روزانه در COVID-19 موارد نزدیک شدن به اوج رسید و در اواخر ماه آوریل است.

آریزونا 3,056 عفونت های اضافی به گزارش روز شنبه بود چهارمین روز هفته با افزایش بیش از 3000. انتقال باید مشخصی زیر کالیفرنیا ، mlb تصمیم به لغو اقامت-صفحه اصلی محدودیت در مه.

بیست و سه درصد از تست های انجام شده در دولت در طول هفت روز گذشته مثبت بوده تقریبا سه برابر میانگین ملی و یک رکورد 415 بيمار در هواکش.

شماره “همچنان به رفتن در جهت اشتباه” گفت: Ducey که تایید کرد که دولت به تعویق افتاد تلاش بیشتر برای بازگشایی شده است.

او تحت فشار قرار دادند در برابر سوالات خبرنگاران در مورد موضع خود را در استفاده از ماسک و حضور خود در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رویداد برگزار می شود در داخل خانه این هفته در یک ققنوس کلیسا. بسیاری از 3000 نفر که با حضور نداشت پوشیدن چهره پوشانده اند.

می سی سی پی اعلام یک رکورد 1,092 موارد جدیدی از کروناویروس بار دوم در این هفته آن روزانه تعداد اوج جدید رسیده.

پس از ساخت یکی از تهاجمی ترین هل در کشور برای بازگشایی, کالیفرنیا ، گرگ ابوت تگزاس قرار داده خاموش بلند کردن هر گونه محدودیت و reimposed ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو در برخی از مکان ها برای حفظ فضای بیمارستان.

ایالات متحده گزارش 34,500 COVID-19 موارد شنبه, کمی, کمتر از روز قبل اما هنوز هم در نزدیکی بالا از 36,400 رسیده مارس 24 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

روزانه به طور متوسط صعود کرده است بیش از 50 ٪ بیش از دو هفته گذشته یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل یافت. این اعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و عوامل دیگر.

مرگ و میر عوارض کاهش یافته و حتی به عنوان تعدادی از عفونت ها را افزایش داده اند احتمالا منعکس کننده بهتر از درمان است و بهتر است تلاش برای جلوگیری از عفونت در میان آسیب پذیرترین مانند ساکنان خانه سالمندان. افزایش تعداد موارد در ایالات متحده در میان افراد جوان که به احتمال زیاد بیشتر از بزرگان خود را برای زنده ماندن تقلا با COVID-19.

“این است که هنوز هم جدی گفت:” دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اما “ما در یک وضعیت های مختلف امروز از ما در ماه مارس یا آوریل است.”

هند که دارای دومین جمعیت دیده می شود به طور منظم ثبت روزانه را افزایش می دهد. 24 ساعته سنبله از 17,296 عفونت های جدید گزارش جمعه مطرح ملی caseload گذشته 490,000 از جمله 15,301 مرگ و میر. راه آهن هند تاخیر در از سرگیری قطار به طور منظم خدمات بیش از یک ماه تا Aug. 12.

در هند و در کشور همسایه پاکستان و از رهبران حکومت باید در برابر محدودیت های جدید با استناد به نگرانی های اقتصادی. جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور اندونزی گذشت 50,000 موارد در روز پنج شنبه با حداقل 2,620 مرگ و میر بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. که از فقط دو مورد مثبت در اوایل ماه مارس.

رئیس جمهور Joko Widodo گفت: دولت می خواهد اندونزی اقتصاد در مسیر بازگشت اما امن از ویروس و آغاز شده در این کشور بازگشایی در اوایل این ماه. دولت می گوید این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به منظور بالا بردن کشور در فقر رای دادن به 10.2%.

باز گشت از ویروس است و همچنین پاک کردن سخت موفق به کسب سود در کره جنوبی که گزارش 39 تازگی موارد تایید شده در جمعه بیشتر از پرجمعیت پایتخت منطقه که فرار کرده بود بدترین کشور شیوع در ماه های فوریه و مارس. تاپیک نقد که مقامات نگران یک اقتصاد شکننده بودند و خیلی سریع به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی مدارس در شروع ممکن است.

استرالیا روز جمعه گزارش 37 مورد جدید از coronavirus از جمله 30 در ویکتوریا دولت که در آن مقامات بهداشتی در حال تقلا برای مهار شیوع. مقامات گفتند آنها آزمایش 20000 نفر در حومه ملبورن به عنوان آنها رفت و درب به درب در تلاش خود را برای مهر کردن ویروس.

در اروپا این مقام مسئول اسپانیا در پاسخ به COVID-19 می گوید وارداتی عفونت در حال رشد منبع نگرانی به این قاره آماده به استقبال بیشتر بازدید کنندگان است.

اپیدمیولوژی فرناندو سیمن روز پنجشنبه گفت که 54 افرادی که تا به حال قرارداد این بیماری در هفته گذشته مرتبط شده اند به تازگی وارد کنندگان در کشور اسپانیا است. او پیشنهاد کرد که کنترل باید سخت و منطقه ای و محلی باید آماده اعمال موضعی انزوا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در پاریس برج ایفل بازگشایی به بازدید کنندگان پس از آن که طولانی ترین زمان صلح و بسته شدن 104 روز است.

__

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de