به عنوان Temp سفارش منقضی دنور موافقت خود را با محدود کردن استفاده از کمتر-نیروی کشنده

سه هفته پس از طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه شهر دنور در مورد چگونگی اجرای قانون مقامات بودند با استفاده از کمتر کشنده مهمات در برابر معترضان شاکیان و دنور مقامات درباره توافق در برخی از مسائل که در مورد.

“ما خوشحال به کار با این شهر برای پیدا کردن یک راه حل برای حفاظت از صلح آمیز معترضان و حفاظت از این تظاهرات مسالمت آمیز به جلو رفتن می گوید:” میلو شواب یکی از وکلای مدافع به نمایندگی از چهار شاکیان همه آنها حاضر بودند در اولین روز از جورج فلوید تظاهرات.

این قرارداد که تا آخرین دادخواهی می سازد راه خود را از طریق دادگاه تا حد زیادی مطابقت با مقررات در سفارش ضابط موقت که قاضی R. بروک جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو اعطا شده در تاریخ 5 ژوئن. که منظور آن تمدید شد و برای یک هفته در 19 ژوئن به پایان می رسد امروز, ژوئن 26.

رفتن به جلو و خارج از سازمان های اجرای قانون عامل در دنور در طول تظاهرات تنها مجاز به استفاده از سلاح های مجاز تحت دنور اداره پلیس سیاست. در چند روز اول از این تظاهرات بیش از یک دوجین از خارج سازمان های اجرای قانون کمک دنور پلیس شاغل و بسیاری از انواع مختلف مهمات مانند لاستیک و گلوله و نارنجک و کیسه لوبیا تفنگ ساچمهای دور; دنور اداره پلیس شد و اغلب غافل از استفاده می شود که چه زمانی.

در حالی که به طور موقت مهار منظور نیز لازم است که همه در خارج از سازمان های اجرای قانون و رعایت DPD استفاده-از-نیروی, سیاست, توافق بین شهر و شاکیان تنها دیکته است که در خارج از سازمان های اجرای قانون به دنبال دنور سیاست در چه کمتر-سلاح های کشنده استفاده می شود.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“قاضی روشن ساخته است که او علاقه مند بود در صدور یک فرمان است که می تواند به عنوان آنجا که استفاده از زور” نیاز شواب می گوید. به عنوان Westword گزارش حداقل یک سازمان اجرای قانون متوقف کمک دنور پلیس در این تظاهرات به دلیل موقت ضابط سفارش و نیاز است که هر گونه خارج از افسران رعایت دنور استفاده از زور در سیاست.

طبق این توافق نامه تنها یک گروهبان یا کسی از رتبه بالاتر می تواند تایید استفاده از کمتر کشنده مهمات مانند اسپری فلفل یا گاز اشک آور — مگر در مواردی که وجود دارد شرایط بحرانی مانند هیچ افسر رتبه مورد نیاز در حال حاضر زمانی که تاخیر در استفاده کمتر کشنده مهمات غیر منطقی خواهد بود. (موقت سفارش ضابط کشیده بودند خط در lieutenants.)

در خط با ضابط موقت منظور مقرر توافق نیز مستلزم آن است که ماموران به نوبه خود به بدن فرسوده دوربین هر زمان که در تعامل با معترضان.

این توافق همچنین به نقل از بخش های کلیدی از قانون دولت جدید; قانونگذاران تا به حال وارد شده برخی از جکسون سفارش تقریبا کلمه به کلمه به پلیس اصلاحات و پاسخگویی به تصویب این ماه و به قانون امضا شده توسط قاضی Jared پلیس. تحت این قانون افسران در کلرادو باید شماره سفارش برای متفرق کردن اجازه می دهد زمان برای معترضان به پیروی و سپس تکرار این منظور اگر آن را به نظر می رسد که این جمعیت را نمی شنوند قبل از آنها قادر به استفاده از مهمات مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل. علاوه بر این مقامات اجرای قانون در کلرادو ممنوع از هدف کمتر کشنده دور در سر لگن یا پشت داعش است. آنها همچنین ممنوع از شلیک کمتر کشنده دور یکسره به یک جمعیت.

شهر دنور خواهد فایل پاسخ به این اصل حقوقی شکایت در هفته های آینده; آن می تواند بیش از یک سال قبل از دو طرف در دادگاه دوباره.

“در بسیاری از مسائل به نگاه بسیاری از مدارک و شواهد بسیاری از روزها بسیاری از فعل و انفعالات” شواب توضیح می دهد. در این میان او و بقیه تیم حقوقی به نمایندگی از شاکیان درخواست اعضای عمومی برای ارسال عکس و داستان های مستند چگونگی اجرای قانون در تعامل با معترضان به یک وب سایت جدید آنها راه اندازی شده است. “ما نمی خواهیم این را گفت فقط از نظر پلیس مخفی” شواب می گوید.

در حالی که در شهر دنور تا به توافق با طرف مقابل در یک طرح دعوی در دادگاه است و در حال حاضر رو به یک دوم طرح دعوی در دادگاه است که شامل اتهامات مشابه در مورد قانون اساسی استفاده از کمتر-نیروی مرگبار علیه معترضان.

در ژوئن 25, ACLU از کلرادو و آرنولد & Porter واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر دنور به نمایندگی از ده شاکیان از جمله سازمان سیاه زندگی ماده 5280.

“این شهر اقدامات در حالی که قانون اساسی در هر زمینه حتی بیشتر خطرناک در اینجا به دلیل استفاده از نیروی بیش از حد است و به طور خاص در تظاهرات مسالمت آمیز که مونتاژ در اعتراض به خشونت های پلیس و خشونت از جمله به طور خاص خشونت پلیس که به طور نامتناسبی اهداف آمریکایی های آفریقایی تبار” دوم این طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند.

در حالی که این دو پرونده های حقوقی را راه خود را از طریق دادگاه دنور دفتر مستقل نظارت بر بررسی کلی اجرای قانون در پاسخ به معترضان و همچنین شکایات. این تحقیق دارای پشتیبانی از شورای شهر دنور Denver, رئیس پلیس پل Pazen و مورفی رابینسون مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی.