کالیفرنیا بیکاری سازمان هدفمند برای حسابرسی به عنوان انتقاد رشد می کند

کالیفرنیا بیکاری آژانس مواجه رگبار گلوله از هر دو حزب انتقاد از نمایندگان مجلس در این هفته بیش از ادامه تاخیر در تصویب مدعیان با تماس برای ممیزی و برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به گام با جدید اقدام اصلاحی.

تجدید شکایت آمده است که به دولت توسعه اشتغال بخش گزارش روز شنبه که آن را پردازش 6.7 میلیون ادعا می کند برای مزایای بیکاری از مارس 14, فقط قبل از Newsom اعلام کرد ایالت coronavirus اضطراری و پرداخت می شود $33.5 میلیارد دلار در منافع.

قانونگذاران از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، اسکات وینر (D-سان فرانسیسکو) می گویند دفاتر خود را آب گرفتگی شده است با تماس از ترکیبات که در زمینه ادعای هفته یا ماه پیش که بدست تصویب و یا دریافت هر گونه پول. تماس گیرنده نیز در ادامه به مشکل گرفتن یک EDD نماینده در تلفن برای کمک به آنها با متوقف ادعا قانونگذاران می گویند. این مسائل وجود داشته است برای ماه ها با وجود وعده های دولت برای حل و فصل آنها.

“این بد” وینر در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال حاضر 3½ ماه در و از آن بدتر. این فقط یک وضعیت غیر قابل قبول است.”

تبلیغات

سنا دموکراتیک حزبی انتقال این پیام به Newsom دولت و دریافت اطمینان داد که مشکلات خواهد بود خطاب وینر گفت. علاوه بر این او و Assemblymen دیوید Chiu و فیل تینگ همچنین سن فرانسیسکو دموکرات با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه کار, منشی, جولی Su ماه گذشته گفت: آنها باید “نگرانی های جدی” در مورد شکست این سیستم برای پاسخ به بیکار کالیفرنیا.

“آن بدتر به شنیدن داستان از ترکیبات رفتن به بدهی به شناور باقی می ماند زیرا آنها هنوز به دریافت هر گونه مزایای از EDD” Chiu گفت: پنج شنبه. “ما باید برای انجام کارهای متفاوت است. کالیفرنیا نیاز به امداد رسانی در حال حاضر.”

او گفت: در یک سری از رسانه های اجتماعی پست های که حتی کارکنان خود را گفته شده است که آنها می توانند در حال حاضر تنها تسریع تشکیل دهنده یک مورد مربوط به مشکلات قابل توجهی در هفته و آن است که مصرف چهار هفته برای پاسخگویی به مجلس کارکنان در موقعیت های دیگر.

Assemblywoman سابرینا سروانتس (D-ریورساید) گفت که از فعال بودن موارد به کار گرفته شده توسط کارکنان خود را 40 درصد برای مزایای استفاده شود در ماه های مارس و آوریل و هنوز هم شنیده ام و نه به عقب و یا دریافت مزایای ماه بعد.

تبلیغات

Newsom اذعان ادامه نگرانی ها دوباره این هفته با اشاره به EDD دریافت کرده است بی سابقه 6.7 میلیون ادعاهای جدید در یک دوره کوتاه از زمان.

“این چیزی است که دولت تا به حال برای انجام این کار در گذشته و من افتخار می کنم از کاری که آنها انجام داده اند تحت شرایط بسیار دشوار است,” Newsom روز دوشنبه گفت:. “ما شده اند خجالتی در مورد صادق بودن در مورد ناکامی های ما همه به اشتراک گذاشته شده هزاران نفر از مردم ما تا به حال به آنجا خارج برای کمک به حمایت از کسانی که خطوط تلفن در برخورد با قدر از حجم تماس بگیرید.”

Newsom دفتر معوق نظر به EDD در شکایت جدید توسط قانونگذاران اما در کنفرانس خبری پیش از آن در هفته فرماندار گفت: مشکلات در سیستم در حال گرفتن توجه از مقامات وزارت امور خارجه ،

“همه این مناطق فرصت های بیشتر و انجام بهتر اما من بسیار افتخار از این تیم برای اینکه قادر به پاسخگویی به لحظه شدت و برای پیشبرد برخی از بهترین شیوه های برای بقیه ملت” فرماندار گفت.

تبلیغات

یک جزء از بودجه دولت توافق به Newsom و دموکراتیک قانونی رهبران را گسترش مزایای بیکاری برای یکی دیگر از هفت هفته و اجازه می دهد که وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری به ارائه اطلاعات شناسایی به کمک EDD اطمینان از انطباق با بیکاری قوانین.

EDD سخنگوی دوستان لوی گفت: اطلاعات موجود نیست که چگونه بسیاری از ادعاهای رد شده اند و یا هنوز در انتظار حل مسائل از جمله تأیید هویت. بسیاری ادعا می کند در حال پردازش در 21 روز, او گفت:.

“دیگران را همیشه بیش از سه هفته که آیا ما در یک بیماری همه گیر یا نه” لوی گفت. “این مورد برای هر دولتی که ما با رعایت مقررات این دولت فدرال برنامه است.”

ادعا می کند که دیگر شامل کسانی که در آن EDD به بررسی یک مدعی هویت قبل از آن می تواند انتشار دستمزد سوابق مرتبط با یک فرد و شماره امنیت اجتماعی دستمزد اطلاعاتی که مطابقت ندارد و کارفرما-گزارش سوابق و اشتباه و یا اطلاعات از دست رفته در برنامه های کاربردی لوی گفت.

تبلیغات

“این ادعا را مجبور به کار به صورت دستی توسط کارکنان,” او گفت:.

لوی گفت: أد به تازگی اعلام کرد قصد دارد به استخدام 4,800 بیشتر مردم برای کمک به روند ادعا می کند و تا کنون 1,200 از آنها در حالی که 1,400 کار ارائه می دهد در حال نهایی شدن و حدود 500 نفر دیگر را مشروط ارائه می دهد در حالی که آژانس در انتظار نتایج حاصل از چک های پس زمینه.

Assemblywoman لورا فریدمن (D-گلندیل) گفت که پس از أد می فرستد نامه به منافع متقاضیان درخواست آنها را به منظور بررسی هویت متقاضیان در پاسخ حق دور. اما برخی گزارش کرده اند که ادعا شده است رد صلاحیت به دلیل مقدار از زمان EDD با توجه به روند خود اثبات هویت. دیگران باید منتظر دو ماه برای پاسخ.

“این تبدیل به یک مقیاس کامل بحران در منطقه” فریدمن نوشت: در نامه ای به Newsom در روز پنج شنبه. “تاخیر در تایید هویت با قرار دادن یک بار غیر قابل تصور در مردم که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

ترنس تیلور, یک, شرکت, مربی و نوازنده که در زمینه ادعای مزایای 22 مارس در ارائه مدارک هویت هنگامی که درخواست شده در مارس و هنوز دریافت هر گونه پرداخت. او داوطلب خدمت سربازی به کمک او سناتور ایالت و آخرین پیشرفتهای علمی اثبات هویت پس از اول گفته بودن او موفق به انجام این کار و در نتیجه رد صلاحیت شد.

در عین حال او تا به حال به محل اقامت خود را در ساحل طولانی نیاز به او را به ماندن با دوستان مختلف و در مواجهه با فشار دیگر لوایح که او نمی تواند پرداخت.

“آن ها وخیم است.” “من برافروخته.”

مجلس تاد گلوریا (D-سن دیگو) در زمان به توییتر این هفته به شکایت دارند که بسیاری از ترکیبات خود را نیز هنوز دریافت هر گونه مزایای.

تبلیغات

“این غیر قابل توجیه و من خواستار دولت به اقدام اصلاحی” گلوریا گفت.

در ماه گذشته بیش از 8000 کالیفرنیا که در زمینه ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری امتیاز تجربه خود را به عنوان “فقیر” و یا “بسیار ضعیف” با توجه به یک دولت بررسی, اما اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان — 76.5% — به یک امتیاز “خوب” یا “عالی” با توجه به EDD.

تیلور سوال دقت نتایج این تحقیق گفت: تجربه شد “بسیار ضعیف است.”

David Goldfarb از Vallejo گفت: أد اپراتورهای یا آویزان بر روی او بارها و بارها یا شکست در پاسخ به زمانی که او در تلاش است تا تماس خود را در مورد مزایای که او دریافت کرده است با وجود اینکه گفته ادعای خود گواهی شده است.

تبلیغات

“این برنامه واقعا یک کشور شکست خورده عملیات” گفت: Sylvester که چه تعمیر و نگهداری برای رستوران ها. “مردم از کار و نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را. در مورد خود من باید اجرا کنید تا هزاران دلار در بدهی کارت اعتباری فقط برای خرید مواد غذایی و سایر ملزومات.”

مجلس جیم پترسون (R-فرسنو) ذکر شده شکایت در درخواست دولت حسابرسی از أد در نگاه به مسائل از جمله شکست از سیستم تلفن و کامپیوتر و فناوری مسئولیت رسیدگی به مقدار زیادی از ترافیک از بیکاری کالیفرنیا.

دیگر قانون گذاران نشان داده اند که آنها می خواهم به ثبت نام به درخواست قبل از آن است که در عمل در ماه اوت توسط مشترک قانونی کمیته حسابرسی که در آن پترسون در خدمت یک نماینده است.

پترسون گفت: أد تا به حال تکنولوژی مشکلات برای بیش از یک دهه اما مشکلات را بدتر کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

تبلیغات

این نماینده مجلس گفت: در نامه ای به این کمیته است که او به تازگی با یک نماینده از شرکت Deloitte Consulting یک شرکت خصوصی با توجه به EDD قرارداد خود را برای کمک به مراکز تماس.

پترسون گفت: به او گفته شد که در طول یک هفته در ماه مه 1.5 میلیون تلفن تماس دریافت شد از 600,000 تماس گیرنده, اما تنها 150,000 مردم قادر به صحبت می کنند به یک فرد زندگی می کنند.

“مردم در نیاز ناامید از کمک و بدانید که 75 درصد از آنها را در یک هفته می توانید از طریق به EDD غیر قابل قبول است” پترسون گفت: پنج شنبه. “بدون این که از فرد به فرد تلفن تماس بسیاری از آنها به سمت چپ نا امید کننده با هیچ گزینه های دیگر. این یکی دیگر خودنمایی میکند همین دلیل EDD نیازهای عمیق-شیرجه ممیزی.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>