CannaVenture بنیانگذار بن اونز پیاده ما از طریق بالا پیاده روی

با بهره گیری از یک مشترک و پس از (و یا قبل و در طول) یک پیاده روی طولانی ممکن است اولین کلرادو فعالیت در دشمنی خانواده‘s نظرسنجی مدیره, اما آن را وجود دارد. ما کوه ها و حقوقی ما شاهدانه هر دو واقعی و ادعا می کند به شهرت و آمار مصرف با طبیعت خیلی وسوسه انگیز با وجود قوانین ایالتی و پارک ملی قوانین ممنوعیت عمومی شاهدانه استفاده کنید. تا زمانی که ما دور ماندن از بچه های جلوگیری از خشکسالی مناطق و تمیز کردن پس از خود بپرسیم ما معمولا همه حق است.

پس از آن تنها یک ماده از زمان قبل از یک گروه اختصاص داده شده به بالا پیاده روی پدید آمده در منطقه دنور. برای چند سال گذشته CannaVenture اعضا باید به طور منظم ملاقات در مسیرهای پیاده روی در سراسر کلرادو برای toke-در-خود-خود-خطر طبیعت بازحمت حرکت کردن, معرفی کوهنوردان به یکدیگر و شاهدانه جدید محصولات. به یاد بگیرند که چگونه به طور موثر برنامه ریزی یک سفر با شاهدانه است که مسیرهای پیاده روی برای جلوگیری از و چگونه به مطمئن شوید که شما در حال ذوب THC قبل از پایان پیاده روی ما با CannaVenture موسس و شاهدانه نویسنده بن اونز.

Westword: آیا شما برنامه ریزی یک شاهدانه-دوستانه پیاده روی? آیا اضافه کردن حشیش به مخلوط تغییر چه چیز دیگری شما باید همراه?

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

بن اونز: شاهدانه-دوستانه پیاده روی به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یک بخش طبیعی از کلرادو شیوه زندگی و برای بسیاری از آن است. بخشی از مشکل این است که سازماندهی گروه حوادث که شاهدانه-دوستانه به خصوص در خارج از منزل. کلرادو هنوز نظر مصرف عمومی (حتی اگر شما به تنهایی در وسط جنگل) به طور غیر قانونی به همین دلیل است که شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از لباس مانند CannaVenture که ترویج شاهدانه افزایش. به منظور برای ما به میزبان افزایش ما باید پایبند یک “مصرف می کنند در معرض خطر خود شما/اختیار” سیاست; شرکت کنندگان که زیر 21 سال سن یا شرکت در افزایش به عنوان آنها را از هر گونه غیر رسمی جمع آوری است. وجود ندارد پول های رد و بدل شده را افزایش رایگان هستند و شما آزاد هستید به ترک زمانی که شما می خواهید بروید دورتر در امتداد دنباله اگر شما را انتخاب کنید, یا نور بالا اگر شما قبول خطرات ناشی از تصمیمات خود را. با توجه به کلرادو قوانین ما نمی توانیم آشکارا تایید, هوای آزاد, حشیش مصرف مگر اینکه ما در زمین های خصوصی.

برنامه ریزی شاهدانه-دوستانه پیاده روی برای یک گروه به معنی چیدن یک دنباله است که به آرامی قاچاق آسان متوسط مشکل و کوتاه به اندازه کافی انجام شده در چهار تا پنج ساعت با چند دود می شکند. از وجود این همه در مورد هماهنگی ترویج و مطمئن شوید خدمه می رسد در همان trailhead. هنگامی که شما اضافه کردن حشیش به مخلوط شما همچنین مجبور به پرداخت توجه خاص به مايعات و گرما به عنوان پیاده روی و فعالیت بدنی می تواند شما را خشک و شاهدانه تنها تقویت این جنبه; آوردن مقدار زیادی از آب را با شما کلیدی است برای یک پیاده روی لذت بخش و چند muchies پرتاب در بسته خود را برای روزی نمی خواهد صدمه دیده است یا نه.

برخی از قله کوه باید خطوط پایین رفتن آنها را از آنجا که آنها بسیار محبوب هستند. چقدر مهم است که حق انتخاب دنباله?

حق انتخاب دنباله فوق العاده مهم است برای هر دو ایمنی و لذت بردن از شاهدانه-دوستانه کوهنورد و همچنین برای احترام به طبیعی لذت بردن از دیگران است. اصول شاهدانه استفاده از آن اعمال می شود زمانی که آن را غیر قانونی هستند یک نقطه شروع عالی برای برنامه ریزی سفر خود را: شما می خواهید به انتخاب یک دنباله است که قصد ندارم به یک جمعیت بزرگ از مردم به خصوص خانواده ها و رنجرز و شما می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد به پهلو دور کردن دنباله برای لذت بردن از مورد علاقه خود را ارائه. ایده این است که به احتیاط به اندازه کافی اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از تفرج خود را در حالی که اجتناب از مزاحمت دیگران’ ماجراهای.

هر پارک و یا مسیرهای پیاده روی که در آن شما فکر می کنم شاهدانه استفاده کنید باید اجتناب شود ؟

هر پارک های ملی و یا مسیرهای پیاده روی است که سرمایه گذاری از طریق جنگل های ملی باید اجتناب شود هر زمان ممکن است. این اراضی مشمول قانون فدرال که هنوز هم قرار می دهد شاهدانه در کنترل مواد دسته و زمین می تواند شما را با مسائل اگر یک رنجر بودند به راه رفتن. با که گفت, شاهدانه غیر قانونی شده است در بسیاری از مکان برای مدتی که متوقف نشده مردم از جرقه تا هر کجا که ممکن است آنها خود را پیدا کنید. اما اگر شما به طور خاص تلاش برای برنامه ریزی یک شاهدانه-دوستانه پیاده روی با کمترین مسائل اجتناب از هر گونه زمین ها و پارک ها هستند که فدرال موفق است که یک محل عالی برای شروع است.

به نظر شما کدام شکل از مصرف خوراکیهای شامل نمی شود) بهترین هستند برای tokes?

زمانی که من روی پیاده روی من اغلب ترجیح می دهند به مصرف گل در کندی و مفاصل. من دور ماندن از قبل از رول دلایل آشکار اما قبل از نورد چند خود را ارائه خواهد اجازه می دهد تا برای آسان مصرف در طول راه یا در این اجلاس به ویژه هنگامی که بادها ممکن است به شما جلوگیری از نورد در حالی که در دنباله. علاوه بر این windproof گزینه های مانند vape قلم و دستی هوشمند چندمنظوره مانند قله بزرگ اگر شما ترجیح می دهند کنسانتره به عنوان آنها کاهش وزش مشکلات حذف نیاز به مشعل و به حداقل رساندن پتانسیل خطر آتش سوزی.

آن گونه توصیه شما برای یک پیاده روی?

من نمی به طور معمول توصیه سویه به عنوان آنها سازگار بازار به بازار — همه ما می دانیم که مسائل را با شاهدانه نامگذاری — اما من توصیه نشاط بخشی و پر انرژی ارقام به خصوص برای صعود. هنگامی که شما در رسیدن به قله, شما ممکن است بخواهید چیزی آرامش بخش و با ارزش است و یا چیزی است که ممکن است کمک به تسکین درد برای درد عضلات. من تمایل به توصیه برابر سنگین گزینه های آرام بخش به آنها اضافه خواهد شد اضافی مانع را برای شما برای غلبه بر.

چگونه می توانم شما در مورد مخلوط کردن شاهدانه استفاده با فعالیت بدنی ؟ قبل از هر یا اواسط بازی استفاده کنید و یا شما صبر کنید تا پایان ؟

وقتی که می آید به پیاده روی من سعی کنید برای به حداقل رساندن مصرف تا زمانی که من در نیمه راه (یا من رسیده ام نشست). با این حال گفت: من به طور معمول مصرف مقدار کمی قبل از شروع پیاده روی یا فعالیت بدنی برای کمک به تمرکز فراموشی حواس او را پرت از زندگی روزمره و اغلب به کمک فیزیکی گونه مواجه می شوند در حالی که ورزش.

من توصیه کوهنورد به دانستن محدودیت های خود را در درجه اول و سپس مصرف در ارتباط با آن است. برخی ممکن است آشنا با مقياس RPE (میزان درک اعمال); این اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم خود تلاش شما در حال قرار دادن به جلو در حالی که اعمال خودتان است. به طور مشابه نرخ درک مصرف (RPC) اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای ارزیابی چگونه “بالا” آنها احساس می کنند پس از مصرف خاص روال و تنظیم درآمده است. من توصیه به نگه داشتن آن را تحت یک 5 در RPC مقیاس به منظور با موفقیت آن را به قله قبل از غروب آفتاب است. هنگامی که شما در رسیدن به اوج خود را اگر شما می خواهید به پا زدن آن را به 6 یا 7 که کاملا خوب اما من توصیه می کنند در برابر هر چیزی 8-به ویژه در مسیرهای سخت تر به عنوان تمایل به خودتان فشار و محدودیت های فیزیکی خود را ناپدید می شوند ممکن است در کسانی که در سطوح بالاتر است.

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید که مصرف حشیش در یک پیاده روی است که به نگه داشتن آن راحت و تنها لذت بردن از به اندازه کافی به منظور افزایش تجربه خود را نه پایمال کردن آنها را.