چارلز Webb نویسنده از “فارغ التحصیل” می میرد در انگلستان

چارلز وب مادام العمر غیر سازشکار که اولین رمان “فارغ التحصیل” بود deadpan طنز از کالج آموزش و پرورش و ثروتمند زمينه اقتباس به فیلم های کلاسیک با همین نام شده است. او 81.

وب درگذشت ژوئن 16 در ایستبورن انگلستان از یک وضعیت خون گفت: دوست جک مالورن یک بار از لندن روزنامه نگار به آنها Webb نهایی کتاب اختصاص داده شده بود.

وب تنها 24 که معروف ترین کتاب منتشر شده در سال 1963. این sparely روایت نوشته بود بر اساس نزدیک در سال خود را در حال رشد به راحتی در جنوب کالیفرنیا تحصیلات خود را در تاریخ و ادبیات در کالج ویلیامز در ماساچوست و disorienting بازگشت به خانه. وب داستانی همتای بنجامین برادوک چالش ماتریالیسم از پدر و مادر خود scorns ارزش تحصیل خود را و به یک امر با خانم رابینسون و همسر پدرش کسب و کار شریک زندگی و مادر زن جوان با او می افتد در عشق ایلین رابینسون.

“من علاقه مند به همسر یک دوست خوب از پدر و مادرم و … (متوجه شدم) ممکن است بهتر است برای نوشتن در مورد آن را نسبت به انجام آن” Webb گفت: انتشار آنلاین Thoughtcat در سال 2006.

رمان خود را در ابتدا به فروش می رسد حدود 20 ، 000 نسخه و نشاندار شده بود “داستانی شکست” توسط منتقد نیویورک تایمز الیور پرسکات. اما درخواست تجدید نظر به هالیوود تولید لارنس Turman و شرکت فیلم سفارت تصاویر. در سال 1964 مختصری در مورد نیویورک تایمز اشاره کرد که سفارت آورده بود در برادوی مدیر مایک نیکولز که تا به حال هنوز به اولین فیلم خود را به کار بر روی صفحه نمایش نسخه “تکمیلی است.”

1967 فیلم تبدیل به یک سنگ محک برای دهه شورش حتی اگر Webb داستان مجموعه بود در دوران قبل — هرگز با اشاره به ویتنام یا حقوق مدنی. نیکولز’ فیلم بازیگران آن کمتر شناخته شده داستین هافمن به عنوان Braddock و Anne Bancroft همانطور که خانم رابینسون بود فوری احساس. نیکولز برنده یک جایزه اسکار هافمن شد یک شبه ستاره و فیلم است که اغلب رتبه در میان بزرگترین, ترین نقل و صحبت در مورد همه زمان.

Webb کتاب در ادامه به فروش بیش از 1 میلیون نسخه اما او به سختی بهره مند از فیلم که او موفق به دریافت فقط $20,000. اسکریپت های زیادی از آن توسط Buck Henry بود و بنابراین به طور گسترده ای مورد ستایش است که چند متوجه شدم چقدر وفادار به آن روزنامه از جمله بنیامین خط معروف “خانم رابینسون شما در حال تلاش برای از راه بدر کردن من. شما نیست؟” ایجاد صدای منتقد اندرو خواهد بود Webb “را فراموش کرده ام در تمام این تبلیغات حتی اگر 80 درصد یا بیشتر از این گفت و گو می آید و حق خروج از این کتاب.”

“من به تازگی به برخی از افراد آگاه parceling از نوشتن اعتباری به نیکولز, هنری, و (کالدر) Willingham که اگر Webb تا به حال هرگز وجود نداشته است” خواهد نوشت و در سال 1970.

روزنامه تأسف است که توجه به “فارغ التحصیل” پریشان از کار های دیگر خود از جمله رمان “عشق راجر” و “ازدواج یک جوان کارگزار سهام” که او نوشت: فیلمنامه برای یک فیلم به همین نام است. خود را “جدید کاردیف” اقتباس شده است به سال 2003 فیلم “چشمه امید” یک کمدی رمانتیک با بازی کالین فرث, Heather Graham and Minnie Driver.

هر دو کتاب و فیلم “فارغ التحصیل” یک پایان پرسکات را “مضحک”: بنیامین barging در روز عروسی ایلین به مرد دیگری و در حال اجرا با عروس مقصد ناشناخته است. برای دهه طرفداران تعجب آنچه اتفاق افتاده است. برخی بر این باورند که رشد به ناراضی منهتن زن و شوهر از “کرامر در برابر کرامر” در سال 1979 برنده اسکار با بازی هافمن و مریل استریپ. رابرت آلتمن هالیوود طنز “بازیکن” تصور هنری تبادل “فارغ التحصیل قسمت دوم” که در آن بنیامین و ایلین هنوز هم با هم و خانم رابینسون تا به حال سکته مغزی. Rob Reiner سال 2005 کمدی “شایعه است” ستاره دار جنیفر آنیستون به عنوان یک نسل از خانواده که بنا به گزارش ها الهام گرفته از “فارغ التحصیل.”

وب خود را نگه عمومی حدس زدن. او صحبت از نوشتن عاقبت در 1980s اما تکمیل آن تا سال 2005 و در ابتدا می خواستم این کتاب را پس از مرگش انتشار یافت. نیاز به پول موافقت خود را برای انتشار در سال 2007 از “خانه و مدرسه” انتقادی و تجاری فلاپ که در آن بنیامین و ایلین در حال زندگی در حومه نیویورک و آموزش فرزندان خود را در خانه.

“هنوز بسیاری از مردم برداشت تا در آن عنوان ‘تکمیلی’ قرار بود برای انتقال آن را در مورد آموزش و پرورش گفت:” آسوشیتد پرس در سال 2006. “بنیامین است سرخورده با آموزش و پرورش و یک بار بچه خود را وارد کنید و سیستم او در می یابد آن را غیر قابل تحمل.”

Webb را از زندگی واقعی ایلین شد حوا راد که او ملاقات کرد در حالی که او در ویلیامز و او در بنینگتون در ورمونت. پدر و مادر او در ابتدا به منع او از دیدن او و پس از او حوا باردار و او سقط جنین, اگر چه زن و شوهر جوان در نهایت ازدواج کرده بود و دو فرزند. پرسکات که به احتمال زیاد یافت می شود زندگی خود را زیر “فارغ التحصیل” را “مضحک.”

برای آنها زندگی در جاده ها و در اجرا. آنها فرار کالیفرنیا پس از خانه-آموزش بچه های خود را در مخالفت با دولت و قانون در زمان زندگی در یک متل یک پارک و یک فولکس واگن است. آنها زد گرایی اردوگاه در نیوجرسی در حالی که آستانه تغییر نام خودش را “فرد” و سر او. در اعتراض آمریکا قوانین ازدواج آنها به طلاق و بازگشت خود را به مهمانان هدیه عروسی, اما باقی مانده با هم. آنها به انگلستان نقل مکان کرد و در سال 2000 که در آن او فوت در سال گذشته با توجه به بار.

خود را در مشکلات مالی شد و در بخش داوطلبانه است. وب رد ارث از پدرش اهدا کتاب خود حق امتیاز از “فارغ التحصیل” به موسسه خیریه ادامه داد و به اموال دور, آیا خانه و یا هنر توسط اندی وارهول. وب رد این ایده است که او می شده اند بهتر است به حال او موفق به دریافت یک درصد از درآمد از فیلم “فارغ التحصیل.”

“شکر خدا من نوشته شده است که” او گفت: AP. “هیچ کس می داند که چرا من احساس راحت است اما من به شمارش من طول عمر به حال نه جاروب به آن. من و همسرم انجام داده اند و بسیاری از چیزهایی که ما نمی باید انجام شود اگر ما غنی مردم است. … من می شده اند شمارش پول من به جای آموزش فرزندان من است.”

او جان سالم به در برد توسط دو پسر خود را.

___

ایتالیا گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس روزنامه نگار Danica Kirka کمک به این گزارش از لندن است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>